26

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Mnie życie nauczyło, że czasem lepiej za dużo nie wiedzieć, choć pewnie i świadomość, że nie będzie się oszukanym, choćby prawda była najgorsza, też może być miła... Wiem już na pewno, że w 99% przypadków ślub nie gwarantuje tego, co się na nim przysięga - za dużo spotkałam na swojej drodze mężów, którzy natychmiast byli zdolni do wszystkiego, byle tylko żona się nie dowiedziała. Ze spotkań z tym 'moim' M. też mam taki wniosek - niestety, ale był bardzo skłonny do zdrady, mimo że - jak twierdził - kochał żonę nadal. Widocznie miał zbyt pojemne serce i bardzo praktyczne podejście do życia:)

27

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Wiesz, to wynika z różnego sposobu myślenia... my możemy zdradzić i nie przywiązywać do tego emocji.

28

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Tak też bywa, ale czy przez to taka żona cierpi mniej...?Nie sądzę, żeby to było dla niej pocieszające. Poza tym, mężczyźni też mocno przeżywają zdradę ze strony swojej kobiety, choć może bardziej ich to boli jako uszczerbek na honorze i męskiej dumie...?

29

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Pewnie właśnie dlatego. Choć jakbym ja został zdradzony to bym nic nie powiedział, tylko dalej się z nią kochał, jakby nic się nie stało.

30

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Tego nie wiesz, dopóki nie będziesz w takiej sytuacji...

31

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Byłbym hipokrytą, gdybym się czepiał o to. Ona mi darowała tamto z byłą, dlaczego ja nie miałbym się zachować tak samo.

32

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Moze jak się ma samemu za uszami, to łatwiej jest zrozumieć słabość drugiej osoby. Ale jeśli sama jestem lojalna i oczekuję tego samego od drugiej strony, to  mam chyba prawo do czepiania się wink

33

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Ja mam, więc nie mogę się czepiać tongue

34

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Żeby każdy był taki wyrozumiały... smile Często facet uważa, że wolno mu więcej, bo np. nie zajdzie w ciążę, albo będzie umiał "to" pogodzić z życiem rodzinnym (tzn. nie odejdzie do kochanki) big_smile Sama takiego znam, ma poglądy kosmiczne... Fajna logika, nie? smile

35

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Faktycznie to  głupie hmm Ja takich poglądów nie mam.

36

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

[quote=michal1806]To nie dyplomacja - to szczera prawda. Nie zrealizuję, ale bardzo bym tego chciał.

No mi i Mojej też wszyscy mówili, że pasujemy. Myślę, że to po prostu życie przed nią tak teraz się czkawką odbija. Potrafiłem sypiać z trzema pannami, dzień po dniu.[/quote]

A ile razy byłeś tak naprawdę zakochany?...

37

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

3 razy w życiu naprawdę kochałem, 3 razy w przeciągu 7 lat. Pierwsza miłość zupełnie niesamowita, równolatka, mój anty typ kobiety - ale trach i trafiony strzałą smile Skończyło się po kilku miesiącach. Lecz do teraz po mimo upływu kilku lat, gdy czuje "jej" perfumy potrafię odwrócić się i sprawdzić czy nie ma za mną roześmianej twarzy pełnej piegów...
2 miłość, buuum i znów trafiony, tym razem młodsza o dwa lata i mająca już partnera życiowego. Trwał ten stan ponad pół roku i się skończyło wiadomością, że jest w ciąży, ale nie ze mną...D
3 miłość. Dorosła, pewna, ze ślubem, mieszkaniem, planami, byciem 24 na 24h. Miłość realna, z problemami, uśmiechem, łzami.
3 miłości jak różne, a miłość jest jedna, tylko chyba my modelujemy ją każdy na swój sposób..

38

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Bardzo szybko Ci mijało, parę miesięcy, pół roku... U mnie to bywało po kilka lat...:)

39

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Takie krótkie związki kończą się wraz z etapem zauroczenia. lubimy mieć motyle w brzuchu i jak zaczyna być rutynowo, to uciekamy...

40

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Najbardziej mnie zadziwia jak po kilku latach ludzie przestają o siebie walczyć, zapominają dlaczego ze sobą się związali i myślą, że inna osoba da im nieprzemijające szczęście....

41

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Nuda i obojętność to normalna reakcja na kogoś, kogo ciągle widzimy...

42

Odp: Potrzebuję tylko pogadać

Ja mam tak raczej jak kogoś dawno nie widziałam, nie umiem go jakoś potraktować z dawną bliskością.