1

Temat: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Jak sądzicie, czy w dzisiejszym świecie jest jeszcze możliwość doświadczenia, czym tak naprawdę jest zakochanie się? I nie mam na myśli nastoletniego zauroczenia. Mam za sobą  parę przykrych doświadczeń, po których pozostało mi zwątpienie w ludzi...  Dlaczego wszyscy tak bardzo lubią krzywdzić innych?  Z każdym negatywnym doświadczeniem staję się coraz bardziej nieufna w stosunku do ludzi odrzucając przez to możliwość poznania kogoś ciekawego i zaangażowania się w coś pięknego... Czy też tak macie?

2

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Prawdziwa miłość to jak wygrana w totolotka, ale nie jest niemożliwa... Ja przynajmniej wciąż w nią wierzę.

3

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Uwierzył w nią każdy, kto choć raz był zakochany:) A na resztę 'niedowiarków' też przyjdzie taka pora...

4

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Jestem optymistką i ciągle czekam na szaloną miłość:)

5

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Tak, na pół roku, a później wychodzą różne "anty..."

6

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Ależ można, jeśli są jeszcze gdzieś na świecie i odnajdą się te "dwie połówki jabłka"...

7

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Ja wierzę. Mi się udało i wielu moim znajomym także.

8

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Zakochać się nie jest wcale tak trudno, ale z wzajemnością czasami gorzej smile

9

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

A ja wreszcie doceniłam moją samotność. Jest rewelacyjna smile Mogę kreować swój czas tak jak tylko tego zapragnę i odkrywać tyle wspaniałych rzeczy... naprawdę nie wiem, po co mi  bezsensowna walka z tym stanem...?

10

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Miłość jest nieprzewidywalna, nie wiadomo w którym momencie przyjdzie żeby przerwać każdą samotność, nawet tą z wyboru:)

11

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Na szczęście zostało mi jeszcze na tyle optymizmu, wiary w ludzi i samozaparcia, że nie poddaję się i ciągle jeszcze działam wierząc, że kiedyś stworzę normalny,szczęśliwy związek...

12

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

[quote=malinka]Miłość jest nieprzewidywalna, nie wiadomo w którym momencie przyjdzie żeby przerwać każdą samotność, nawet tą z wyboru:)[/quote]

Los jest przewrotny, im bardziej ktoś się zarzeka, że woli być sam, tym szybciej jego postanowienie może być wystawione na próbę...;)

13

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

[quote=pinklogo]A ja wreszcie doceniłam moją samotność. Jest rewelacyjna smile Mogę kreować swój czas tak jak tylko tego zapragnę i odkrywać tyle wspaniałych rzeczy... naprawdę nie wiem, po co mi  bezsensowna walka z tym stanem...?[/quote]

TAK! Tak, tak, taaaaak! Dokładnie! Mam dokładnie tak samo smile smile smile

14

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Najłatwiej jest się zauroczyć, zakochanie to poważna sprawa, choć nie niemożliwa:)

15

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Ja to byłam ze 3 razy naprawdę zakochana.. dopóki mi nie przeszło smile

16

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Ja ciągle wierzę:)

17

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

[quote=Zafira]Najłatwiej jest się zauroczyć, zakochanie to poważna sprawa, choć nie niemożliwa:)[/quote]
Zauroczenie też jest fajne. Jest cudowne! Inspirujące i energetyzujące! No i koniec nie wiąże się z takimi przykrymi konsekwencjami, jak w przypadku zakochania. Tylko że jest za krótkie.

18

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Sam wolę przeżywać zauroczenie niż zakochanie, bo nie ma to, jak patrzeć na kogoś przez różowe okulary... dopóki ideał nie okaże się niedoskonały, to jest najlepszy czas dla naszego samopoczucia:)

19

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Trzeba pogodzić się z tym, że żyjemy w niedoskonałym świecie, a ideały są tylko w hollywoodzkich filmach...

20

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Odkrywanie zalet drugiego człowieka jest taaaaakie przyjemne i ekscytujace smile Uwielbiam to! A potem objawiają się wady big_smile

21

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

U mężczyzn to dosyć łatwe, bo oni potrafią świetnie je eksponować.. A wady wychodzą dopiero po dwóch głębszych albo po paru miesiącach znajomości...

22

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

pewnie, że tak. Po kliku nie udanych związkach nie można stawiać kreski na miłości w ogóle.

23

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

A jeśli ktoś przekreśla facetów, to jak ma znaleźć miłość?

24

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

Bywa, że sama nas wtedy znajdzie. Odkąd przekreśliłam facetów na amen, zaliczyłam 2x zauroczenie i 1x zakochanie big_smile

25

Odp: Czy ktoś jeszcze wierzy że można się naprawdę zakochać?

To dowodzi, jak nieskuteczne było ich przekreślenie:) Trzeba ich dodatkowo strącić w głęboką przepaść niebytu, żeby nie zdążyli z powrotem wdrapać się na  powierzchnię za Twojego życia:)