1

Temat: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

Może podzielicie się tutaj o tym jak tanio oraz bezpieczenie wysłać obecnie pieniądze z Polski do Anglii? Moja siostra tam mieszka, jestem jej trochę winna i chciałabym jej to wysłać na konto ( głupio mi troche czekać kilka miesięcy do świąt aby jej oddać osobiście, wolę wysłać trochę wcześniej).
Przelewem na pewno nie nadam bo jak sobie sprawdzałam to mój bank liczy sobie za to... 40 zł ( poszaleli całkowicie). Może jest jakiś inny sposób na przelanie kasy?

2

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

Zamiast kasy może lepiej jej sprawić np. voucher, który zrealizuje sobie na miejscu, np. w sklepie internetowym albo u kosmetyczki...? Wtedy na pewno nie zapłacisz za przesyłanie pieniędzy...

3

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

Ja bym sprawdziła,  ile kosztuje zagraniczny przekaz pocztowy  na poczcie...

4

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

A nie da się normalnie z własnego konta? Przecież jest coś takiego jak przelewy zagraniczne.

5

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

Obecnie w easysend.pl mają ciekawą ofertę urodzinową - trwa do końca września 2015
Sprawdź w cenniku, ale w chwili obecnej nie ma korzystniejszej oferty. Bo np przelew kwot do 2 tys zł kosztuje 10 zł.

Koszt przelewu został też jest urynkowiony.

6

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

Nie znam się na angielskich sklepach tak więc nie wiedziałabym gdzie nawet ten voucher kupić i jak . Wolałabym nie przelewać ze swojego konta bo mój bank pobiera bardzo duze opłaty. Przelew zagraniczny to... 50 zł 0_O. Bardzo dużo.
Alinka jak przesyłasz pieniadze przez ten easysend? Przez internet rozumiem? Myślisz,ze sobie poradzę? Bo muszę się przyznać,że sama w tych wszystkich sprawach internetowych nie jestem zbyt obeznana.Nawet mąż mi ostatnio lokatę przez internet zakładał bo sama nie chciałam się za to zabrać...

7

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

A czemu masz sobie nie poradzić? Przecież to jest bardzo łatwe. Nic w tym trudnego nie ma . Zerknij sobie na ich strone: [url]https://www.easysend.pl/[/url] Masz tam wszystko dobrze wyjaśnione.Ewentualnei jakbyś miała jakies wątpliwości to do nich zadzwoń to wszystko powinni Ci wyjaśnic oraz poprowadzić Cię za rękę co i jak.

8

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

Moja znajoma realizuje przelew dla bliskich z Niemiec do Polski do banku PKO SA, gdzie podają numer, z którym odbiorca idzie po pieniądze

9

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

Można też z własnego konta. Tylko przewalutowanie będzie kosztowało.

10

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

Niestety ta opłata za zmianę waluty jest obciążająca, w zasadzie lepiej byłoby je przesłać np. przekazem, tylko czy na poczcie np. w Anglii nie ma takiej opłaty ? Ktoś coś wie?

11

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

Można założyć konto walutowe i ominąć prowizje.

12

Odp: Czy ktoś z Was wysyłał pieniądze z Polski do Anglii.

W tej chwili to chyba tylko przekazy są możliwe jak Anglia wyszła z UE?