1

Temat: Oczyszczanie organizmu

Jakie zioła pijecie żeby oczyścić ciało z toksyn? Słyszałam o herbatce  księżycowej, ale gdzie ją można kupić?

2

Odp: Oczyszczanie organizmu

Dobre są takie zioła jak pokrzywa, rumianek, można też kupić mieszankę w aptece...

3

Odp: Oczyszczanie organizmu

Herbatka z kopru włoskiego też oczyszcza i odchudza, zaleca się ją pić podczas nowiu księżyca.

4

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja popijam pokrzywę w saszetkach, taka ekspresówka. Kiedyś piłam zbieraną i suszoną, ale lenistwo i wygoda zwyciężyły.

5

Odp: Oczyszczanie organizmu

Jabłka i szparagi czyli acetomale świetnie oczyszcza organizm z toksyn, nie ukrywam że wolę suplementy w tabletach niż zwykle niezbyt smaczne herbatki, na szczęście postęp nam to umożliwia. Podobnie jest z piciem dziurawca zimą, nie mogłam się przemóc ale w dawkowanie w kropelkach poszło znacznie lepiej. smile

6

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja dla oczyszczenia organizmu zakupiłam dzbanki oraz filtry wody i piję bardzo duże ilości wody. Bardzo często dodaję sobie cytrynę lub miętę, ale i bez tego przefiltrowana woda jest bardzo smaczna.Zauważyłam, że poprawiła mi się znacznie cera, spadło kilka kilogramów- ogólnie jest o wiele lepiej. Co do ziół to niestety nie mam doświadczenia, ale ja bym się udała do jakiegoś sklepu zielarskiego i tam napewno doradzą co wybrać.

Ostatnio edytowany przez Werka89 (2015-07-12 12:01:09)

7

Odp: Oczyszczanie organizmu

A ja na oczyszczanie organizmu polecam pić dwa razy dziennie 2 łyżeczki siemienia lnianego zalane wcześniej wodą. Świetnie oczyszcza organizm i usuwa wszelkie toksyny, złogi itp. Ma to wpływ na samopoczucie, ale również spadek wagi i ładna skóra. Polecam.

8

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja bym polecała nie pić jedynie herbatki ziołowej a pić więcej wody .W takie gorące dni jak na przykład dzisiaj bardzo łatwo jest się odwodnić a jest to bardzo złe dla naszego organizmu. Sama staram się pić co najmniej 2 -3  litry wody.Zrezygnowałam równiez z kawy, herbaty oraz słodzonych napojów. I wiecie co widzę? Mój organizm jest w znacznie lepszej kondycji. Skóra wygląda ładniej, sama również o wiele lepiej się czuję. Organizm dzięki temu szybko się oczyszcza.
Zamówiłam sobie dystrybutor wody mineralnej do domu. No wiecie- takie co czasami widzi się w biurach oraz aptekach.Dzieki temu mam zawsze wodę pod ręką. NIe muszę pić kranówki ani nosic ze sobą butelek ze sklepu.

9

Odp: Oczyszczanie organizmu

woda to oczywiste, ale sama woda nie ma takich właściwości jak zioła. osobiście polecam herbatę z czystka. ma niesamowite właściwości i dobrze smakuje.

10

Odp: Oczyszczanie organizmu

Woda mineralna jest świetna do oczyszczania organizmu.

11

Odp: Oczyszczanie organizmu

Wyczytałem gdzieś ostatnio, że 2 tygodniowa kuracja z codziennego picia wody z cytryną, miętą i rumiankiem przynosi efekty pozbycia się 5 litrów toksyn. Zaczynam od jutra wink

12

Odp: Oczyszczanie organizmu

@wchlod82 świetne efekty przynosi też picie rano na czczo szklanki przegotowanej wody z łyżką miodu i sokiem z cytryny. Pamiętaj tylko, że woda musi być letnia, bo powyżej 40stopni cytryna i miód tracą swoje właściwości. Plus po wypiciu tego trzeba poczekać z 30 minut z umyciem zębów, bo inaczej sobie szkliwo załatwisz

13

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ta pokrzywa coś w ogóle daje?

14

Odp: Oczyszczanie organizmu

Polecam zdrowe produkty, w ten weekend z darmową dostawą:
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-w-sklepie-superzdrowe-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-naturalnych-produktow-w-sklepie-bliskonatury-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

15

Odp: Oczyszczanie organizmu

W sam raz na jesień, trzeba zadbać o zdrowie...

16

Odp: Oczyszczanie organizmu

Dużo wody pomaga pozbyć się zaparć i reguluje wydalanie, dla wszystkich po złej diecie się przyda.

17

Odp: Oczyszczanie organizmu

Dieta bogata w owoce i warzywa oczyszcza organizm. Poza tym warto kupić młody jęczmień, nasiona chia, jagody goi i td. Ja zazwyczaj kupuję w zielarni. Ogólnie jeśli chcesz oczyścić organizm musisz postawić na zdrowy styl życia.

18

Odp: Oczyszczanie organizmu

Również polecam zrobić sobie mieszkankę z dobrych ziół i napewno to oczysci organizm , co roku robie sobie taka kurację i od razu człowiek czuje sie lepiej, pamiętajcie, zdrówko najważniejsze.

19

Odp: Oczyszczanie organizmu

Korzystałam z kilku specyfików wspomagających, bo zdać trzeba sobie sprawę,
że samo nic się nie stanie.
Pierwszy to błonnik witalny - zespół ziół, których działanie oczyszcza organizm
a przede wszystkim jelita ze zbędnych , zalegających tam substancji w tym kamieni.

Czy mi to pomaga ? pytanie , gdyby nie pomagało to bym z tego nie korzystała.
Oczywiście należy zwracać uwagę na to co się je, to bardzo ważne.

20

Odp: Oczyszczanie organizmu

Jednodniowa głodówka dobrze oczyszcza, tylko pić trzeba dużo wody mineralnej

21

Odp: Oczyszczanie organizmu

a ja własnie słyszałam że dobre są zielone warzywa na oczyszczanie układu pkarmowego  i po sobie zauważyłam, że wszystko u mnie lepiej jak jem zielone warzywka smile

22

Odp: Oczyszczanie organizmu

Polecam czystek:). Ja czuję się po nim lekko i po prostu lepiej funkcjonuje.
Rewelacyjnie oczyszczają zielone koktajle - polecam pic rano. Masa przepisów na Internecie. Trochę wody, kuwi, pomarańcza, cytryna , miód i dużo natki pietruszki. To.jest taka bomba witaminowa.

23

Odp: Oczyszczanie organizmu

Nie zawsze oczyszczanie domowymi sposobami jest skuteczne. Czasami lepiej jest udać się w tym celu do specjalistów. W ramach kuracji są na przykład zasadowe kąpiele oczyszczające i odkwaszające, a także indywidualnie dobrany plan dietetyczny i suplementacja oparte o zdrową i smaczną kuchnię mikrobiotyczną.

24

Odp: Oczyszczanie organizmu

Można też spróbować lekkostrawnej diety na jakiś czas, na pewno poprawia pracę jelit i oczyszcza

25

Odp: Oczyszczanie organizmu

Najlepiej oczyszcza woda z sokiem z cytryny, a nie jakieś chemiczne specyfiki z apteki...