51

Odp: Wspólny wyjazd

Czyli: wszystko już było, a U2 i tak nie przyjedzie wink

52

Odp: Wspólny wyjazd

Właśnie. big_smile

Wiecie co? nigdy nie wyjechałam z facetem na dłużej niż dzień. Najgorzej było jak miałam zazdrosnego chłopaka, a wyjechać musiałam na takie warsztaty psychologiczne. Koleżanka powiedziała: "Wyłącz tą komórkę na 30 minut i zobaczymy ile razy dzwonił". Po 30 minutach wyłączonego telefonu miałam 44 nieodebrane połączenia. sad
Po powrocie poszliśmy do psycholożki, sama zaproponowała, żebym przyszła do niej razem z chłopakiem. Chory związek.

53

Odp: Wspólny wyjazd

Znam takich, co po latach podobnie się zachowują... Na to żadna terapia nie pomoże.

54

Odp: Wspólny wyjazd

[quote=virg11]Czyli: wszystko już było, a U2 i tak nie przyjedzie wink[/quote]

A słyszałyście, że do Kielc na jakieś obchody przyjedzie ta kobieta z brodą z Eurowizji? Niech dołączy do czarownic na Łysicy wink

55

Odp: Wspólny wyjazd

Conchita Wurst? To facet, drag quinn. Kiedyś kobiety z brodami pokazywano w cyrkach. Wolę żeby na estradzie występowali faceci przebrani za kobiety, niż kobiety z problemami hormonalnymi.

56

Odp: Wspólny wyjazd

Jakoś nie mogę tego cudaka oglądać, to przerasta moje poczucie estetyki...

57

Odp: Wspólny wyjazd

Wspólny wyjazd to świetny sposób na spędzenie wspólnie kilku dni. Kiedyś nie potrafiłam wygenerować sobie wolnego czasu, teraz wiele rzeczy się zmieniło. Zaczęłam myśleć o życiu,  i w końcu doszłam do tego w jaki sposób znaleźć czas dla siebie czy też dla rodziny. Obowiązków nie zaniedbuję, a mam czas dla siebie i rodziny.

58

Odp: Wspólny wyjazd

Myślicie,że warto jest wybrać się nad morze jesienią? Na początku października? Właśnie wtedy mam czas na taki wypad i zastanawiam się czy sie nie wybrac.

59

Odp: Wspólny wyjazd

Super pomysł, te dzikie tłumy już stamtąd wyjadą i można mieć plażę tylko dla siebie;)

60

Odp: Wspólny wyjazd

Na pewno się wtedy nie będziesz mogła opalić ale z drugiej strony tak jak pisze tutaj koleżanka jest o wiele spokojniej, nie ma tłumów. Aby się nie nudzić polecałabym wynająć sobie noclegi w jakiejś fajnej miejscowośći. Może w sanatorium? Tak aby skorzystać z zabiegów oraz masaży? Zrobicie sobie taki relaksujący wyjazd.Ceny na pewno będą również o wiele niższe niż w sezonie.

Ostatnio edytowany przez justa31 (2015-09-06 12:52:39)

61

Odp: Wspólny wyjazd

A nie lepiej pochodzić po górach? Polecam Bieszczady, są piękne przez cały rok:)

62

Odp: Wspólny wyjazd

Dużo do oglądania jest  też w okolicach Kielc...

63

Odp: Wspólny wyjazd

Ja bym teraz pochodziła po górach, zmęczenie zawsze mi pozwala przestać myśleć o bieżących problemach...

64

Odp: Wspólny wyjazd

Wiecie co mozecie zaplanować sobie we dwoje?Szczególnie jak planujecie wyjazd do jakiegoś większego miasta w Polsce? Loty balonem.
Wprawdzie jest to pewien koszt ale wrażenia są niesamowite. Jakiś czas temu świętowaliśmy w taki sposób z mężem rocznicę oraz powinniśmy ją zapamiętać praktycznie do konća życia. Widoki piękne, miasto cudowne.
Widzieliśmy z góry Kraków. Na początku był pewien stresik jak balon sie unosił ale potem myśleliśmy już tylko o tym jakie piekne krajobrazy widzimy.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2015-09-29 06:53:19)

65

Odp: Wspólny wyjazd

Ja mam lęk wysokości, więc skończyłoby się cierpieniem:/

66

Odp: Wspólny wyjazd

Mazury są super, tylko uciążliwe są te komary nad jeziorami..:/

67

Odp: Wspólny wyjazd

My jedziemy w tym roku nad polskie morze. Na początku myslelliśmy o tym aby lecieć gdzieś za granicę ale pomyslałąm sobie,że tyle się zlego dzieje obecnie za granicą,nie będziemy ryzykowali i rezerwujemy wczasy w Polsce. Zarezerwowaliśmy już noclegi w Kołobrzegu. Bardzo lubie tą miejscowość. Jest tam spokojnie ale równocześnie nie jest to jakaś dziura tak wiec jeśli pogoda nie dopisze to również będzie można sobie jakoś zorganizować czas.

68

Odp: Wspólny wyjazd

Polecam weekend w którejś z europejskich stolic, np. Paryż czy Wiedeń:)

69

Odp: Wspólny wyjazd

ja bym bardzo chętnie gdzieś z mężem pojechała ale on ostatnio często weekendami pracuje i nie mam jak czegokolwiek zorganizować.

70

Odp: Wspólny wyjazd

Fajnie jest wyjechać latem gdzieś na wieś, pobyć wśród zieleni i ciszy

71

Odp: Wspólny wyjazd

MARZĘ o przelocie balonem, ale w Kapadocji <3 Cena wysoka, bo kilkaset złotych, ale takie przeżycie z pewnością pamięta się przez lata.

Raz nawet mi się ta Kapadocja śniła... i te balony. Wirowały nad skałami, a ja nie mogłam od nich oczu oderwać. Mhmm... to był cudowny sen.
Są dwa miejsca, które chciałabym w swoim życiu zobaczyć. Dwa podróżnicze marzenia. Wielki Kanion w USA i Kapadocja w Turcji.

72

Odp: Wspólny wyjazd

Tylko kilkaset zł? Myślałabym, że ze 2 tys. jak za taki widok:)

73

Odp: Wspólny wyjazd

Tylkooo? Dla mnie to dużo. 180 euro sad Ciekawe ile trwa taka podniebna wycieczka.

74

Odp: Wspólny wyjazd

Myślę, że kilka godzin, taki balon przecież może się długo utrzymywać w powietrzu wink

75

Odp: Wspólny wyjazd

Na weekend warto wyjechać gdzieś, gdzie można pospacerować, zobaczyć coś ciekawego, pobyć wśród przyrody, np. na Roztoczu