76

Odp: Brak libido u faceta

Cierpi na potencję... tak mu staje, że aż boli?
A tak poważniej... w innym wątku napisałaś, że to przez zmęczenie, więc może zrelaksujcie się trochę, zamiast faszerować suplementami. wink

77

Odp: Brak libido u faceta

1 tabl. od 7 do 15 zł. Jeśli to skuteczne, to ile trzeba wydać miesięcznie? big_smile

78

Odp: Brak libido u faceta

Właśnie na jakiś czas trzeba odstawić suplementację i może pora będzie na to aby w końcu jakoś samemu naturalnie do wszystkiego dojść smile wystarczy dziewczyny, że coś wymyślimy jakieś świeczki, odpowiednia muzyka i nie będą wcale potrzebne żadne to wspomagacze.

79

Odp: Brak libido u faceta

A my będziemy tańczyć na rurze big_smile

80

Odp: Brak libido u faceta

Można też zrobić sobie przerwę, może po parotygodniowym poście będzie miał większą ochotę:)

81

Odp: Brak libido u faceta

Dobry pomysł Zafira, oby nie za długa taka ,,kara", bo to bywa niebezpieczne...

82

Odp: Brak libido u faceta

Przerwa jest dobra, jeśli obie strony jej potrzebują, inaczej może się skończyć skokiem w bok

83

Odp: Brak libido u faceta

A ja jestem zdania,że przerwy nie są dobrym rozwiazaniem .Bardzo czesto ludzie właśnie przez to się rozstają. Najważniejsza jest rozmowa. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć,że jednak coś jest nie tak i próbować to jakoś zmienić. Justa słyszałam o tym afrodyzjaku o jakim tutaj piszesz. Gdzie zamawiałaś ten sex elixir? Czy kupię go w normalnej drogerii takiej jak rossman czy natura? Skąd wiesz,że nie jest to placebo i że rzeczywiście to działa?

84

Odp: Brak libido u faceta

Ten środek jest w naprawdę wielu sklepach tak więc możesz sobie porównać ceny czy aby gdzieś nie jest taniej. Nie wiem czy znajdziesz w normalnych sklepach. możę w sex shopach ale ja do takich miejsc nie chodzę.Dla mnie zdecydowanie wygodniejsze jest zamawianie produktu przez internet.

A i nie jest to na pewno placebo bo poprosiłam męża aby mi to wkroplił do napoju wtedy jak nie bede widziała i powiem Ci,żę rzeczywiści to działa !

85

Odp: Brak libido u faceta

Brak takiej ochoty u faceta to raczej efekt przepracowania, stresu, problemów ze snem. Nie ma co się dąsać, bo my też nie zawsze mamy na wszystko ochotę, nie ma co działać na siłę, tylko potraktować to na luzie i poczekać na lepsze czasy.

86

Odp: Brak libido u faceta

Przejściowy kryzys można przeczekać, gorzej jak przejdzie w stan niepokojąco  stabilny...

87

Odp: Brak libido u faceta

Ja również jestem zdania,że facet jest przepracowany i z tego powodu mu się nie chce. niestety ale w dzisiejszych czasach zbyt dużo pracujemy i to potem odbija sie na naszym życiu osobistym.  Jestem zdania,że w takiej sytuacji trzeba mężczyznę po prostu wspierać, posłużyć dobrą radą oraz nie krytykować bo oni po prostu tego nie znoszą. Można równiez pokusić się o jakąś odmianę. Fajnym pomysłem jest jakiś fajny kostium.
Stawiałabym na pielęgniarkę.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2015-08-31 15:16:58)

88

Odp: Brak libido u faceta

Na jej widok facet może się natychmiast poczuć jeszcze bardziej chory i z radością oddać pod jej opiekę wink

89

Odp: Brak libido u faceta

Hahahha big_smile Dobre Virg11 big_smile big_smile big_smile
Szybko by ozdrowiał, gdyby wyciągnęła zza pazuchy strzykawę z metalowym tłokiem tongue

90

Odp: Brak libido u faceta

Sado-maso teraz w modzie, więc niejeden mógłby się ucieszyć wink

91

Odp: Brak libido u faceta

Ach prawda... nie wzięłam pod uwagę aktualnych trendów. Staję się powoli zacofana w tych sprawach.

92

Odp: Brak libido u faceta

Uważaj, bo za parę lat nie zrozumiesz, jak taki 20-letni młodzian Ci będzie coś miłego proponować i szkoda byłoby się nie dogadać wink

93

Odp: Brak libido u faceta

[quote=charlotte1991] Mój maż niby się zdrowo odżywia a mimo to ostatnio cierpi na potencję. Nie wiem czy to problem leżący w psychice czy coś fizycznie mu dolega. Myślę o tym by kupić mu Kamagrę [/quote]

Charlotte1991, kupiliście Kamagrę?  Mogłabyś podzielić się opinią? Widzę, że istnieją dwa rodzaje: Kamagra i  Kamagra Oral Jelly. Nie wiemy którą wybrać. Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź smile

Z problemem potencji mojego mężczyzny zmagamy sie juz od jakiegoś czasu. Zrobił  sobie badania. Morfologia wyszła dobrze, tsh w normie, testosteron, panel lipidowy - wszystko ok! Nie ma jakiś większych stresów, nerwów. Stosował już wcześniej suplementy, ale dawały średnie efekty albo źle się po nich czuł. Oczywiście do lekarza nie da się zaciągnąć hmm

94

Odp: Brak libido u faceta

Najlepiej niech zażyje obie i zobaczycie, jaki będzie efekt:)

95

Odp: Brak libido u faceta

Najlepiej zadziałają popite mocną kawą albo wódką. Zesztywnieje wszystko wokół:)

96

Odp: Brak libido u faceta

Ja skorzystałabym z pomocy. Czasami takie rzeczy wynikają z poważniejszych zaburzeń, a stosowanie czegoś na własną rękę może tylko pogorszyć sprawę i spowodować narastanie frustracji, jeśli jakieś tam afrodyzjaki.

Ostatnio edytowany przez Ondina (2016-05-02 17:16:26)

97

Odp: Brak libido u faceta

Powtórzę za poprzedniczką: stres, chroniczny brak czasu, szybki pęd życia, codzienne mniejsze lub większe problemy, ogólne przemęczenie to wszystko nie sprzyja w dzisiejszych czasach "ochocie na sex". Czasami warto skorzystać z profesjonalnej porady i zawalczyć o siebie.

Ostatnio edytowany przez otten (2016-04-24 20:48:22)

98

Odp: Brak libido u faceta

Sama psychoterapia to może być za mało, tu  lepiej wspomagać się jakimiś suplementami, to dodaje pewności siebie... Nawet efekt placebo może wywołać poprawę smile

99

Odp: Brak libido u faceta

Przez jakiś czas oboje z moim facetem mieliśmy bardzo wiele stresu i problemów. Wszystko spadło na nas w jednym momencie. Mój facet trochę się podłamał i również przestał mieć ochotę. Jednak po jakimś czasie wszystko powróciło do normy. Czasami takie sytuacje się zdarzają. I trzeba umieć sobie z nimi poradzić, nie dokładając sobie dodatkowego stresu. smile

100

Odp: Brak libido u faceta

no co zrobić, czasem ta jest że się nie chce ale powodów może być kilka