1

Temat: Gdzie iść na randkę?

Piszcie, w jakich miejscach najfajniej spędziłyście spotkanie z facetem, a może chciałybyście spędzić?
Ja najlepiej wspominam tor kartingowy, wyszalałam się jak dziecko:)

2

Odp: Gdzie iść na randkę?

Ja na kręgielni:) Ten element rywalizacji wyzwolił z mojego towarzysza tyle męskości wink

3

Odp: Gdzie iść na randkę?

W jakieś urokliwe miejsce gdzie nie ma ludzi, ale jest dużo zieleni:)

4

Odp: Gdzie iść na randkę?

Mi się podobała randka na stadionie smile Było pusto, byliśmy sami na zadaszonych trybunach przy płycie głównej, mieliśmy ze sobą piwo i baaaardzo dużo się śmialiśmy. To była pierwsza randka smile w miejscu, w którym się kilka godzin wcześniej poznaliśmy. Taki tam nic nie znaczący dwutygodniowy romans, ale lubię kiedy jest wesoło, a przy nim było.

5

Odp: Gdzie iść na randkę?

Byłam kiedyś (mając 16 lat) na randce, na której zwiedzaliśmy stary opuszczony dwór w naszej okolicy, można było tam sobie wejść, bo oczywiście wandale powybijali okna, a władze mimo że to jakiś zabytek przedwojenny, nie bardzo się kwapiły, żeby go zabezpieczyć...  Fajnie było chodzić po  budynku ze śladami dawnej świetności, gdzie w sali balowej były nawet resztki tkanin zdobiących wnętrze z dawnej epoki... Wspaniały park wokół, mimo że nie sprzątany od lat, też dawał spore możliwości ukrycia się zakochanych  przed ciekawskim wzrokiem:)

6

Odp: Gdzie iść na randkę?

Mhmm... świetne Kalinko smile Uwielbiam takie miejsca, mają wspaniały klimat, lekko przerażający, bo z jednej strony ekscytacja, ciekawość, zachwyt nad pięknem architektury, a z drugiej ten cień przeszłości, porzucenia. Trochę to takie dramatyczne.
I duchy... wink Ale przed duchami ukochany obroni smile

7

Odp: Gdzie iść na randkę?

Taak... ja właściwie najlepiej wspominam  randkę w nieoświetlonym parku, nocą, bo już po 23.00, ja i on i te dzikie zwierzątka w zaroślach i koronach drzew. Nie ma to jak hardkorowa sceneria dla romantycznych uniesień smile

8

Odp: Gdzie iść na randkę?

Można też iść na jakąś fajną wystawę albo posłuchać niszowej kapeli w małym pubie...

9

Odp: Gdzie iść na randkę?

Albo po prostu na lody, w taki upał to by mnie najbardziej ucieszyło:)

10

Odp: Gdzie iść na randkę?

Wszystkie opcje fajne smile Oby tylko nie było jakiegoś skrępowania, znużenia, zmęczenia. Jak się spotykają dwie gaduły, to miejsce bywa mniej istotne, ale jeśli podejrzewamy, że rozmowa może się nie kleić, lepiej wybrać miejsce, które dostarczy tematów do rozmowy, jak wystawa czy film, które można skomentować, podzielić się wrażeniami, opowiedzieć o innych filmach z tym samym aktorem czy innych obrazach/rzeźbach twórcy.

11

Odp: Gdzie iść na randkę?

Ja byłam raz z chłopakiem na zlocie starych samochodów, nie żebym się interesowała ale chciałam zrobić coś innego niż zwykle, więc zamiast siedzieć w pubie to pooglądaliśmy te jeżdżące  zabytki;)

12

Odp: Gdzie iść na randkę?

Hmmmm... nastrojowo...:)  A były całuski w Syrence? wink

13

Odp: Gdzie iść na randkę?

Ja bym chętnie poszła pooglądać jakieś pokazy walk rycerskich, rekonstrukcję historyczną itp:)

14

Odp: Gdzie iść na randkę?

Fajnie byłoby iść na jakąś imprezę plenerową, bez żadnej spinki, na luzie, zjeść  coś pysznego i tuczącego, posłuchać fajnej muzyki, wtopić się w tłum smile

15

Odp: Gdzie iść na randkę?

Spacer po jesiennym kolorowym lesie, bardzo romantyczna randka:)

16

Odp: Gdzie iść na randkę?

Ja byłam na przejażdżce kolejką wąskotorową w Rogowie, bardzo urokliwe tereny:)

17

Odp: Gdzie iść na randkę?

[quote=kaliksta]Spacer po jesiennym kolorowym lesie, bardzo romantyczna randka:)[/quote]
Tak, tak, tak! Ewentualnie po dużym parku smile
Tutejsza ścieżka edukacyjno-przyrodnicza też się nadaje do randkowania, jeśli ktoś lubi randki w formie spacerów na łonie przyrody. Są ławeczki i kilka naprawdę ładnych miejsc.

18

Odp: Gdzie iść na randkę?

Randki same w sobie też bywają baardzo edukacyjne, a i człowiek też jest częścią przyrody, więc park jest wymarzonym miejscem na spotkania:)

19

Odp: Gdzie iść na randkę?

Ja myślę, że miejsce to kwestia drugorzędna. Najważniejsze jest to, czy będziemy się dobrze czuli w towarzystwie partnera, czy będziemy mieli wspólne tematy do rozmów itp. Oczywiście zawsze towarzyszy takiej randce pewien stres, przez co zaliczamy różne gafy. Dlatego polecam, głównie panom, artykuł na temat [url=http://botaak.pl/jakie-komplementy-mowic-kobiecie-zobacz-co-chce-uslyszec-twoja-ukochana/]komplementów o oczach na botaak.pl[/url] dzięki czemu będziecie wiedzieli, co kobiety chciałyby od Was usłyszeć.

20

Odp: Gdzie iść na randkę?

Można iść na długi spacer po uliczkach, gdzie chodzi mało osób, będzie kameralnie, a skrępowanie mniejsze niż siedząc naprzeciwko człowieka, który taksuje nas wzrokiem...

21

Odp: Gdzie iść na randkę?

Można iść w w coś pograć, np. w squasha... Choć obawa, że się spocimy  i będziemy nieatrakcyjnie roztrzepane , jest odstraszająca ....

22

Odp: Gdzie iść na randkę?

Są fajne wystawy, instalacje artystyczne, można razem się ukulturalnić i przy okazji bliżej poznać swoje gusty:)

23

Odp: Gdzie iść na randkę?

Można jechać za miasto, pozwiedzać okolicę, gdzie się jeszcze nie było.

24

Odp: Gdzie iść na randkę?

Dużo fajnych pomysłów na randkę przeczytałam tutaj [url]http://stajlowo24.pl/uncategorized/pomysl-na-randke/[/url]  niektóre już wypróbowałam i na prawdę polecam! Oby więcej takich pomysłów wpadało do głowy

25

Odp: Gdzie iść na randkę?

A może spróbuj randki w necie? Ja ostatnio trafiłam na taki portal [url]http://skokwbok.com/pages/jak-flirtowac[/url] i zapowiada się niezła zabawa smile