1

Temat: Co lepsze?

Tak się zastanawiam...

Czy lepiej być w jakimkolwiek związku (pochwalić się na fb itp.) i udawać, że jest ok(bo często nie jest) czy :

Wolicie być same, czekając na tego jedynego, czy:

Po prostu radzicie sobie same?

2

Odp: Co lepsze?

Pewnie dla każdej lepsze jest inne wyjście, ale dla mnie to czekanie na jedynego jest najbardziej do przyjęcia:)

3

Odp: Co lepsze?

Udawanie jest najgorsze, bo w efekcie sami siebie oszukujemy, inni i tak są zajęci swoimi sprawami...

4

Odp: Co lepsze?

Ja nie obwieszczam światu na Fb czy jestem w związku... nie robię tego od czasu, gdy musiałam zbyt często zmieniać status big_smile
Lubię być sama, bo mogę wszystko smile Mogę rozmawiać z kolegami do 4 nad ranem, jeździć gdzie i kiedy chcę, mogę jeść tyle ciastek, ile w sobie zmieszczę i mieć tylko jeden powód do kompleksów - niepodobanie się sobie, zamiast dwa - niepodobanie się i sobie i chłopakowi.
I tak... związki dają dużo korzyści, ale jeśli mam być z kimś, z kim mi źle, to wolę sama.

5

Odp: Co lepsze?

Wolność  jest fajna, ale  do czasu, bo większość kobiet jednak chciałaby mieć kogoś bliskiego, nie  tylko dla statusu na Fb...

6

Odp: Co lepsze?

Z jednej strony, to... jest potrzeba bliskości, przytulenia-to naturalne.
Z drugiej-bezcenna wolność i nikt mi nie powie,że a,b,c i ż, to nie tak i tamto nie tak tongue

7

Odp: Co lepsze?

Najlepiej jeśli stan, w którym jesteśmy, nas nie przytłacza i nie prowadzi do izolacji od ludzi...

8

Odp: Co lepsze?

Gdzieś przeczytałam, że najlepiej dla zdrowia, najspokojniej żyje się wtedy, kiedy człowiek jest sam... Emocjonalnie łapie się wtedy doły, ale reszta jest zależna wtedy tylko od nas...

9

Odp: Co lepsze?

Wydaje mi się, że życie w pojedynkę jest pod wieloma względami po prostu wygodniejsze, przynajmniej dla kobiety, bo mężczyzna, który robi z partnerki gosposię to akurat wygodniej ma w związku.

10

Odp: Co lepsze?

Ale coraz mniej jest i kobiet, które chcą być tymi gosposiami...:)

11

Odp: Co lepsze?

To chyba pytanie retoryczne, co?
Oczywiście, że lepiej być samemu niż z byle kim, żeby w ogóle tworzyć jakikolwiek związek.
Moim zdaniem to bardzo nieuczciwe względem drugiej osoby, bo w głowie pewnie jest myśl, że to się i tak skończy, tylko musimy znaleźć kogoś lepszego.

12

Odp: Co lepsze?

Ktokolwiek zamiast być samemu - oto pułapka, w którą wpadają kobiety, które porównują się z innymi, bo skoro koleżanki są z kimś, to one nie chcą być gorsze...

13

Odp: Co lepsze?

Czasy się zmieniły, wymagania kobiet też, coraz mniej z nas decyduje się na związek bez wielkich uczuć, a jak to ocenimy kiedyś, to czas pokaże. Znane mi starsze panie w większości żałują, że za młodu nie wyszły za bogatszych mężczyzn niż ich mąż, czyli tracą ideały młodości, gdzie to miłość była najważniejsza...

Ostatnio edytowany przez malinka (2021-01-08 11:03:32)

14

Odp: Co lepsze?

facet to nie wszystko, jeśli nie mamy dobrego związku ze samym sobą to związek tego nie zmieni wink takie moje zdanie big_smile więc wybieram opcję numer 2

15

Odp: Co lepsze?

Szukać tego naj - nie ma co być samej jak jest chęć do bycia w związku...