26

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Jeden i drugi jakiś dziwny. Pierwszy nie jest wart zupełnie uwagi, albo ma problemy z pamięcią, albo jest niepoważny. Z kolei drugi zachowuje się jak sporo facetów, z jednej strony zawraca Ci głowę, bo dzwoni, ale z drugiej unika zaangażowania, bo się nie spotyka.

27

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Najlepiej ich unikać, nie odbierać tel., nie kontaktować się, bo na lepsze traktowanie nie zasłużyli...

28

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Tylko jak pogodzić dystansowanie się do nich z jednoczesnym pragnieniem bliskości, kontaktu, seksu itd.?

29

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Może zbyt szybko zaczęłaś sobie wyobrażać związek z którymś z nich? Sama dość często spotykam się z różnymi facetami. A to na kawę, a to na obiad. Ot, tak, czasem dla zabicia czasu, czy też dla urozmaicenia sobie dnia, bez żadnych oczekiwań, bez marzeń o byciu tylko we dwoje. Zaczęłam się też zastanawiać, czy to ja jestem zbyt wymagająca żeby o tym myśleć w odniesieniu do nich, bo wydaje mi się, że mężczyźni, którzy reprezentują coś sobą już wyginęli... Nie lubię nijakości. Uwielbiam, gdy ktoś ma swoje zdanie, charyzmę, ambicje, swoje hobby, swój pomysł na siebie, a tymczasem odnoszę wrażenie, że takich osób ze świecą szukać. Chociaż... Może to i dobrze? Gdyby każdy był taki, to przestalibyśmy to doceniać. smile

30

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

[quote=niechcemisie]Tylko jak pogodzić dystansowanie się do nich z jednoczesnym pragnieniem bliskości, kontaktu, seksu itd.?[/quote]

Ale tu nie ma za bardzo szans na te fajne rzeczy... więc czas rozejrzeć się za kimś gotowym do bliskiej relacji zamiast bez końca śnić o tych zimnych draniach big_smile

31

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Niechętnie spotyka się z tobą w miejscach publicznych.
Nie przedstawia Cię bliskim.
Ciągle nie ma czasu.
Odbiera "tajemnicze" telefony.
To niektóre z faktów, że facet nie ma uczciwych zamiarów.

32

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Jak będzie się poważnie interesował, to Ci o tym powie lub da do zrozumienia... Niczego nie będziesz musiała się domyślać...

33

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Tak sobie myślę... pójść do łóżka z kimś jest prosto, ludzie robią to cały czas. Ale ważne jest w życiu coś innego, pójść z kimś i przegadać z tą osobą całą noc, o rzeczach ważnych, nieważnych, poważnych, śmiesznych. Spotkać kogoś kto będzie dla Was coś znaczył. Kto poda Wam herbatę czy coś do jedzenia kiedy będziecie chorzy, ale tak naprawdę chorzy, nie na jakąś tam sezonową grypę, ale gdy nie będziecie się z bólu mogli ruszyć. To jest w życiu ważne.

34

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

[quote=katasia]Jak będzie się poważnie interesował, to Ci o tym powie lub da do zrozumienia... Niczego nie będziesz musiała się domyślać...[/quote]

Otóż to, nawet bardzo nieśmiały będzie chciał Cię zdobyć, jak będzie czuł że jesteś tą jedyną:)

35

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

[quote=mambaczarna666]Jeden i drugi jakiś dziwny. Pierwszy nie jest wart zupełnie uwagi, albo ma problemy z pamięcią, albo jest niepoważny. Z kolei drugi zachowuje się jak sporo facetów, z jednej strony zawraca Ci głowę, bo dzwoni, ale z drugiej unika zaangażowania, bo się nie spotyka.[/quote]

Ilu ja takich samych znam... niezdecydowanych big_smile To jakaś nowa choroba cywilizacyjna...

36

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Miłość to pomieszanie podziwu ,szacunku,namiętności.Jeśli żywe jest tylko jedno z tych uczuć ,to nie ma o co robić szumu .Jeśli dwa, to nie jest mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia... big_smile

37

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Choroba cywilizacyjna big_smile big_smile big_smile Płaczę... big_smile big_smile big_smile Bardzo trafiony komentarz.
Odę chorować, bo chyba mnie też wzięło...

38

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

[quote=summerlove][quote=mambaczarna666]Jeden i drugi jakiś dziwny. Pierwszy nie jest wart zupełnie uwagi, albo ma problemy z pamięcią, albo jest niepoważny. Z kolei drugi zachowuje się jak sporo facetów, z jednej strony zawraca Ci głowę, bo dzwoni, ale z drugiej unika zaangażowania, bo się nie spotyka.[/quote]

Ilu ja takich samych znam... niezdecydowanych big_smile To jakaś nowa choroba cywilizacyjna...[/quote]

Nieeee, to jest znane od wieków... jak jest za duży wybór to nasze dwunożne "osiołki" nie mogą się zdecydować wink

39

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Kolega z pracy ostatnio  się do mnie klei... Oboje jestesmy zwiazani, ja mam dziecko. Od jakiegos czasu zauwazylam, ze czuje miete przez rumianek, ale traktowalam to z przymrozeniem oka. Ot niegrozne zauroczenie, ktore szybko wygasnie. Jest przystojnym facetem, inteligentnym, swietnie sie rozumiemy, jest miedzy nami chemia, iskra, dreszczyk. Milo jest byc doceniona, zauwazona, wazna. Nie wzielam pod uwage, ze on otworzy sie, wyzna mi uczucie, powie, ze jest zafascynowany, ze nie chce sie tylko przyjaznic, a chce czegos wiecej, ze ciezko mu sie kontrolowac. Zastanawiam sie czy w to brnac czy nie, mam meza i dziecko, jestesmy szczesliwi, wiadomo sa dni lepsze i gorsze, ale taka jest codziennosc. Nie zdecydowalam jescze co mam z tym zrobic, nie mam dylematu moralnego, a po prostu nie wiem czy mam ochote na komplikacje. Zapowiada sie cos pikantnego i egzotycznego, dawka endorfin jeszcze nikomu nie zaszkodzila...Ma piekne cialo i mocne rece, milo sie na niego patrzy. Mam juz od wielu lat przyjaciela, z ktorym kiedys laczylo nas cos wiecej, nasze kolko wzajemnej adoracji od czasu do czasu nabiera rumiencow, wirtualnych, ale zawsze. On jest dla mnie kims bardzo waznym i jego nie moglabym nikim innym zastapic, a mimo wszystko widze pewne podobienstwa...
Nie mam w zwyczaju zdradzac meza. Ale czasem tak sobie mysle, ze monogamia jest przereklamowana, a zycie jest tylko jedno i powinnismy brac na co mamy ochote. Ot co.

40

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Brać na co ma się ochotę... nie powiedziałabym. Mamy w życiu wybór i musimy nauczyć się wybierać. Zawsze odbywa się coś kosztem czegoś. Druga kremówka kosztem boczków, a romantyczna przygoda kosztem stałej relacji.
Nie próbuję oceniać ani krytykować Kobietko, ale tak mi się wydaje, że to jednak trochę byłoby ze szkodą dla małżeństwa, mimo wszystkich korzyści, które byś odkryła. Bo jednak to w związek powinnyśmy inwestować energię seksualną. Wiadomo, że taka relacja z kolegą niesie ze sobą trochę świeżości i może uzupełnia pewne braki stałej relacji, właśnie dlatego, że ta stała jest bardziej stabilna i nieco zwietrzała, ale czy warto oddalać się od partnera dla samej ekscytacji?

Można zbudować z mężem coś wielkiego, coś na Waszą wyłączność, a jeśli brakuje emocji to je wzbudzić. Na pewno mieliście taki czas, gdy to wszystko buzowało, tak jak teraz z tym kolegą, ale jesteście już na wyższym levelu, skoro potrafisz powiedzieć, że jesteś z nim szczęśliwa. No może i brakuje czegoś, ale w której relacji nie brakuje?
W układzie z tym kolegą pewnie więcej by Ci brakowało, bo przecież od męża nie chcesz odejść i to nadal jest człowiek, z którym chcesz być.
Potrzebujesz przygody, odświeżenia, ale czy na pewno właśnie takiej przygody i właśnie z tym człowiekiem? Przygoda się skończy, będzie super i tak dalej, ale koniec końców świadomie zostaniesz z człowiekiem, z którym przez ten "wyskok" obniży się jakość relacji, bo może dostrzeżesz źródło zaspokajania różnych potrzeb poza związkiem. Potrzeb, które najlepiej byłoby realizować z tym wybranym do życia facetem.
Takie jest moje zdanie z punktu widzenia osoby, która wie tyle, ile napisałaś smile

41

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Facet poluje, ale to kobieta decyduje czy da się złowić wink Decyzja należy do Ciebie;)

42

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Facet który startuje do mężatki to raczej nic poważnego w planach nie ma...

43

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Jak facetowi zależy to na pewno da Ci to odczuć - czasem nawet za bardzo:)

44

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Są i nieśmiali - ale to nie znaczy że my mamy być zbyt śmiałe, bo facet nie polubi narzucającej się dziewczyny...

45

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Faceci najczęściej nie potrafią ukryć zainteresowania, oczy im się świecą, ręce mają niespokojne..:)

46

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Większość interesuje tylko przygoda,. a poważnie zaczynają myśleć zwykle jak już kobieta traci cierpliwość i ich już nie chce...

47

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Przydatne porady, dzięki wielkie wink Z całą pewnoścą przydadzą mi się smile

48

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Widać to po zaangażowaniu, jeśli sobie tylko żartuje i nic większego nie robi, to raczej nie jesteśmy mu aż tak niezbędne żeby się o nas starać...

49

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Facet, który dąży do związku, a nie tylko do sporadycznych spotkań - to jest objaw prawdziwego zainteresowania.

50

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

> passiflore napisał/a:
> Faceci najczęściej nie potrafią ukryć zainteresowania, oczy im się świecą, ręce mają niespokojne..:)

Taaak... to po prostu widać smile
I chyba każda kobieta potrafi to dostrzec. Mamy bardzo przydatną umiejętność szybkiej orientacji w tym, czy facet jest zainteresowany nami albo jakąś inną kobietą. Sęk w tym, że nie wiadomo, jak powierzchowne jest to zainteresowanie big_smile