1

Temat: Test wierności

Coraz częściej myślę o tym, żeby wystawić na próbę mojego chłopaka i poszukać dziewczyny która oczarowałaby mojego chłopaka - chcę mieć pewność czy jest ku temu skłonny czy nie...

2

Odp: Test wierności

Szukasz pretekstu do zerwania...? Pomyśl, co będzie, jak naprawdę go oczaruje i odejdą razem w siną dal... Chcesz aż tak zaryzykować?

3

Odp: Test wierności

Odradzam. Jeśli on Ci nie pasuje, to go zostaw i poszukaj lepszego, ale nie prowokuj do zdrady.

4

Odp: Test wierności

Jeśli tak  bardzo chcesz go sprawdzić, to ja się zgłaszam wink Przetestuję go z przyjemnością wink

5

Odp: Test wierności

Przemyślałam sprawę, i właściwie to macie rację, po co kusić los...?

6

Odp: Test wierności

Jak zamierzałaś się za to zabrać? Zdradzić jej co lubi, żeby objawiła się przed nim jako ideał, który słucha tego co on, myśli podobnie i ma podobne zainteresowania czy tak po prostu podstawić laskę w jego fizycznym typie?
Testerki wierności trochę kosztują, oczywiście w zależności od tego, jak daleko mają się posunąć.

7

Odp: Test wierności

Zawsze można poprosić koleżankę o przysługę:)

8

Odp: Test wierności

Są takie, których nawet nie trzeba wink W razie gdyby sprawa wyszła na jaw, broniłaby się, że chciała sprawdzić, wyświadczyć przysługę, bo przecież tak mnie kocha, że nie pozwoli mi być z dupkiem.

9

Odp: Test wierności

Och, takiego niewiernego to niech sobie zabierają , bo i tak prędzej czy później je zostawi:)

10

Odp: Test wierności

Racja big_smile Miałam już koleżankę, która poza zasięgiem mojego wzroku próbowała się zbliżyć do mojego faceta. Nazywała siebie moją przyjaciółką.
Kilka lat wcześniej związałam się z chłopakiem, w którym ona się podkochiwała (a była wtedy w związku). Związek był nieudany, a ona po wszystkim powiedziała mi, że gdyby wiedziała jak to się skończy, interweniowałaby wtedy i zrobiła coś (dla mojego dobra). Może znów chciała pomóc na siłę, podrywając mi faceta i to do tego stopnia, że własny brat zwrócił jej uwagę big_smile

11

Odp: Test wierności

Mi by przez myśl nie przeszło, żeby robić coś takiego. Ale w sumie nie jest to taki głupi pomysł tylko, że niestety mężczyzna kuszony zazwyczaj ulegnie nawet jakby tego nie chciał. Po prostu wtedy przestaje myśleć. Także ja bym nie ryzykowała raczej.

12

Odp: Test wierności

Cóż, taka już jest ta ich słaba silna wola smile

13

Odp: Test wierności

Dlatego własnie ludzie, którzy nadają się do związków to osoby, które nie wchodzą w takie sytuacje, w których pojawiają się pokusy, bo i po co?

14

Odp: Test wierności

Nie umiem pojąć takiego sposobu myślenia. Przecież to jest kompletny brak zaufania. Na czy zbudowany jest wasz związek? Bo dla mnie wygląda jak "chodzenie" dzieci w gimnazjum, a nie poważna sprawa. Współczuje chłopakowi. Powinien się dowiedzieć, że jest z intrygantką:/

15

Odp: Test wierności

Testowanie nie ma większego sensu, bo jak chłopak ma skłonności do zdrady to i tak to wyjdzie...

16

Odp: Test wierności

Testowanie może skrzywdzić Ciebie, tylko Ciebie, albo przede wszystkim Ciebie. Uważam, że to głupota, by robić takie rzeczy. Choć sama czasem jestem zazdrosna, to jednak jestem w stanie zrozumieć, że mąż ogląda się za laskami, albo że komentuje ich wygląd. Mnie też się wizualnie podobają niektórzy faceci i patrzenie to raczej nie zdrada. Także olej to. Będzie chciał cię zdradzić, to wcześniej to wyjdzie.

17

Odp: Test wierności

Też to odradzam, nie przyniesie nic dobrego, a ludzie wiadomo, są słabi i popełniają błędy...

18

Odp: Test wierności

.myślałam, że mnie kocha, że zależy mu na mnie... Przyszedł, spojrzał na mnie swoimi wielkimi brązowymi oczami, zaczął się tulić i okazało się ...że wyciera o mnie pysk po jedzeniu tongue Mój uroczy wierny pies big_smile

19

Odp: Test wierności

Skutecznie mi odradziłyście, ale już sama myślę o kimś innym, więc ten test mi niepotrzebny...

[img]//urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/2015/08/pyt.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez rosie (2015-08-04 10:40:43)

20

Odp: Test wierności

Ja również uważam, że taki test jest bez sensu. Jeśli masz podejrzenia, że chłopak nie jest uczciwy wobec Ciebie skorzystaj może z pomocy detektywa? Tutaj [url]http://www.detektywmagdar.pl/praca-prywatnego-detektywa-przy-wykrywaniu-zdrady/[/url] możesz poczytać o tym jak detektyw może pomóc. Często samodzielne "testy" nie przyniosą rezultatu, a detektyw wie jak profesjonalnie sprawdzić wierność drugiej strony.

21

Odp: Test wierności

Lepiej nie sprawdzać, bo raczej większość się nie oprze, zwłaszcza jeśli sprawdzany jest facet. I co jak się okaże skłonny do zdrady..? Trzeba będzie odejść i tęsknić..

22

Odp: Test wierności

dla mnie to poroniony pomysł, po co coś takiego?

23

Odp: Test wierności

Jeśli chcecie się pozbyć faceta to mu taki test zróbcie:)   To najskuteczniejszy sposób na zerwanie:D

24

Odp: Test wierności

Można przecież wynająć prywatnego detektywa, jeśli już tak bardzo nie ufacie swoim facetom. Zobaczcie: [url]http://detektyw-medard.pl[/url] Detektyw znajdzie dowody na zdradę, bądź też utwierdzi Was w tym, że mąż jest uczciwy.

25

Odp: Test wierności

Oj takie wystawianie na próbę może się bardzo źle skończyć... nawet jak nie ulegnie a potem się dowie ze to była twoja sprawka a pewnie sie dowie bo kłamstwo ma krótkie nogi jak wiadomo, to tez sie może skończyć rozpadem związku. Ty nie ufasz jemu, on już nie będzei ufał tobie, nic dobrego z tego nie może wyjść.