1

Temat: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

A Wy wiecie po czym to poznać?

Przykładowo, pewien delikwent poznany przez koleżankę zaprosił mnie na kawę - ustaliliśmy dzień i godzinę, ale jedynie wstępnie - nie potwierdził terminu. Na pytanie, co ze spotkaniem, odpowiedział dopiero po kilku dniach, że miał na myśli inny dzień i musiałam coś źle zrozumieć. Sprawdziłam SMSy - nic nie pomyliłam. Następnie przepadł na 3 miesiące, wrócił "jakby nigdy nic" i jest zdumiony, że nie chcę się z nim spotkać ...u.

W międzyczasie poznałam innego na wyjeździe służbowym - wydawał się przemiły i naprawdę mną zainteresowany. Spotkaliśmy się później jeszcze kilka razy, dobrze nam się rozmawiało. Powiedział mi o sobie sporo osobistych rzeczy - znam jego upodobania kulinarne, poglądy na życie, hobby. Nawet mnie "podrywał" - prawił komplementy, był rzekomo zachwycony moją inteligencją i wyglądem i "nie chce mnie speszyć, ale chciałby mieć podobną do mnie dziewczynę".

No i tak - teraz dzwoni do mnie codziennie, mówi, że tęskni, nie może doczekać się kolejnego spotkania - a spotkań tych już prawie w ogóle nie proponuje, znamy się blisko 3 miesiące, widzieliśmy 4x, a mieszkamy 30km / pół godziny drogi od siebie (dobra komunikacja). Dodam, że miał "plany" na te (nie przyszłoroczne) wakacje, gdzie będziemy je spędzać co tydzień, chciał nawet wyjechać ze mną na kilka dni. Przyszedł kolejny weekend i ten stęskniony rzekomo za mną facet opowiada mi, że zamierza spędzić go na błogim lenistwie... ponieważ jest zmęczony... (właśnie kończy mu się tygodniowy urlop). Tylko po co dzwoni?

2

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Ci wymienieni interesują się głównie swoją wygodą... hmm
A jak  się naprawdę zainteresują Tobą, to dadzą Ci to odczuć, gwarantuję:)

3

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Ten pierwszy to palant, który niepotrzebnie ludziom czas zabiera.

Drugi natomiast bardzo mi przypomina faceta, którego poznała moja koleżanka. Dokładnie tak samo się zachowywał i nie można było dojść, o co mu chodzi. Dopiero kiedy ona związała się z kimś, jego wiadomości i zachowanie stały się bardziej jednoznaczne i to tylko dlatego, że wymknęła mu się sprzed nosa.

Na Twoim miejscu chyba zaczęłabym go leciutko ignorować, nie całkiem, tylko dałabym mu znać niebezpośrednio, że interesują mnie konkrety. Może się określi. Jeśli napomknie o spotkaniu, zapytałabym kiedy. Jeśli się z niego wycofa, następnym razem na jego "nie mogę się doczekać" odparłabym, że nie bardzo mam czas (bo kto ma czas na planowanie bliżej nieokreślonych zdarzeń ze świadomością, że może do nich nie dojść?).

Może rzeczywiście jest zmęczony, ale co takiego robił w ciągu tego urlopu, że się tak wyeksploatował?
Nie pozwalaj mu na mętne tłumaczenia, które niczego nie tłumaczą.
Jeśli jesteś nim zainteresowana, to mam nadzieję, że się ocknie facet na czas i określi. Może coś stoi mu na przeszkodzie, boi się zaryzykować większe zaangażowanie z jakiegoś powodu? Czy minęło wystarczająco dużo czasu u Ciebie i u niego od ostatniego związku?

4

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Najlepiej zignoruj ich wszystkich - dopóki nie zaczną zachowywać się, jak na dorosłych ludzi przystało:)

5

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Mi to wygląda jakbyś była opcja zapasowa:P goście podtrzymują relacje byś nie uciekła, a sami kują,, żelazo" gdzieś indziej właśnie smile jak tamto ,,żelazo " im się znudzi , lub dostaną kosza to przypomną sobie o Tobie smile o ile  nie ma więcej takich  adorowanych jak Ty dziewcząt smile

6

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Jeśli masz rację to ich wypatroszę przy najbliższej okazji i powieszę przy największej autostradzie ku przestrodze rodzaju męskiego, niech patrzą co ich czeka jak będą ze mną tak pogrywać big_smile

7

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

UUU groźna zawodniczka z ciebie  smile

8

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

A klejnoty im obetnę, każę wypchać i powieszę na ścianie jak trofea myśliwskie...

9

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Wpraszam się na kawę do Ciebie, pooglądać tongue

10

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Nie zapraszaj jej lepiej Anays smile

11

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Nie zaprosiła przecież. Wprosiłam się tongue Nie spiskuj Max.

12

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

I ja też chcę zobaczyć wink

13

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Boziuuu tongue  Ratunku Kanibalki tongue zapomnijcie ze będziecie pic kawę i patrzyć na moje ,,cohones " na tej ścianie  tongue

14

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Nie bedziemy. Twoje cojones się do kominka wrzuci.
Zafira, to może winko lepiej weźmiemy na ten wernisaż u Anays? tongue

15

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Niezła impreza, czy też mogę wpaść?
Max przeżyje, jeśli będzie nam serwował trunki, a  sam dostanie tylko miętę na trawienie:)

16

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

terorystki.... ja alkohol tez pije smile

17

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Wiem, ale tym razem musi więcej zostać dla nas big_smile

18

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Dokładnie. Tu już są trzy chętne do jednej butelki + gospodyni imprezy, więc myślę, że zamiast Ciebie Max, potrzebujemy... kolejną butelkę big_smile

19

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Ja policzę butelki po Was big_smile

20

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Nie napijesz się z nami? To szczególna okazja. Wymaga toastu... toastów big_smile Pierwszy za Anays i jej dzieło  smile

21

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Aaa bo ja nie w temacie jestem, nie czytałam od początku...
Wprawdzie nie piję,ale może jeden toast za Anays smile
Na przeziębienie może rozgrzeje.

22

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Subtellna w skrócie to sa feministki i do tego kanibalki smile

23

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

[quote=milagro]Niezła impreza, czy też mogę wpaść?
Max przeżyje, jeśli będzie nam serwował trunki, a  sam dostanie tylko miętę na trawienie:)[/quote]

Dla mnie koniecznie schłodzone martini big_smile

24

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

Zapowiada się gruba impreza tongue Max nie pije z nami, bo się zapomni i zrobi striptiz.

25

Odp: Jak rozpoznać, czy facet poważnie się mną interesuje

[quote=niechcemisie]Ten pierwszy to palant, który niepotrzebnie ludziom czas zabiera.

Drugi natomiast bardzo mi przypomina faceta, którego poznała moja koleżanka. Dokładnie tak samo się zachowywał i nie można było dojść, o co mu chodzi. Dopiero kiedy ona związała się z kimś, jego wiadomości i zachowanie stały się bardziej jednoznaczne i to tylko dlatego, że wymknęła mu się sprzed nosa.[/quote]

Obaj na pewno lubią jak to dziewczyna za nimi biega... Nie trać na nich czasu bo nie warto..