51

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Chodzenie z kumplem, lub koleżanką do łóżka bardzo szybko  przypomni i niezwykle boleśnie uświadomi ich istnienie. Ale przecież... to tylko nieformalny układ bez żadnych zobowiązań, swoista transakcja bez absolutnie żadnego zaangażowania emocjonalnego żadnej ze stron smile
I o ile dla większości facetów  w dokładnie taki sposób postrzegają FWB, o tyle w przypadku kobiet owe potrzeby emocjonalne z reguły prędzej czy później dają o sobie znać i dochodzą do głosu...

52

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Czasem to facet jest zbyt wrażliwy i się zakochuje, a kobieta wcale nie:) Na to nie ma reguły, tyle że to faceci częściej szukają kogoś do takiej relacji...

53

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Wiadomo,że facet, to świnia tongue
Może z pewnymi wyjątkami big_smile

54

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Tak, tymi wyjątkami są wieprze i knury.

55

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Wypraszam sobie jakie świnie tongue wróciłem i nie pozwolę się obrażać smile Tęskniliście ?

56

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Nie.

57

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

po tobie niechcemisie można było sie tego spodziewać . ty masz tęsknotę skupiona na jednym panu z którym ciągle się droczysz smile kto się czubi to się lubi  smile

58

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Skąd wiesz, że się droczę? Może ja tak na serio?

59

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Maxiorek, napisałam,że są wyjątki tongue
No jasne,że tęsknimy, mężczyźni tu to deficyt smile

60

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Maxiorek]Wypraszam sobie jakie świnie tongue wróciłem i nie pozwolę się obrażać smile Tęskniliście ?[/quote]

Bardzo big_smile

61

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Ja też:) I jak Twoje sprawy? Odzyskałeś ją czy już ktoś inny jest na horyzoncie?...

62

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Anays nie kojarzę twojego nicku:P

ale ciesze się ze tęskniliście:) niechcemisie chyba najbardziej tęskniła tongue bo tyle PW od niej mam ze szkoda gadać:)

Kalinka co do moich spraw nie odzyskałem jej .nikogo na horyzoncie nie ma tzn chętne są ale u mnie nic się nie zmieniło .... liczy się tylko ta jedyna

63

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Dlaczego kłamiesz? Przez PW kontaktowałam się tu tylko z Subtellną.

64

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

a czy ja powiedziałem ze tu? tongue

Ostatnio edytowany przez Maxiorek (2015-07-26 12:47:36)

65

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

A gdzie niby? Odnosisz się w poście do użytkowników forum, więc PW (prywatna wiadomość/poczta wewnętrzna) sugeruje, że TU. Przecież nie na Fb, bo 5 minut nieobecności to za mało, żeby się stęsknić, a wyłączasz fejsa na dłużej mistrzu?
Chyba dajesz mi dyskretnie znać, że tym razem moja kolej na nieodzywanie się przez trzy dni. Z rozkoszą.

66

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Maxiorek]Kalinka co do moich spraw nie odzyskałem jej .nikogo na horyzoncie nie ma tzn chętne są ale u mnie nic się nie zmieniło .... liczy się tylko ta jedyna[/quote]

No to przeinwestowałeś laskę, widzisz jakie są te kobiety... Nie doceniają nawet takich wydatków wink

67

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Maxiorek]Anays nie kojarzę twojego nicku:P

ale ciesze się ze tęskniliście:)[/quote]

Toi że nie pisałam, nie znaczy że nie czytałam... tongue

68

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

no czytałaś a nie doradziłaś mi ??? uuuu minus Anays wink Zbieram się by napisać w moim temacie i zebrać się nie mogę

69

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Oj, bo wiesz, dobrymi radami to jest piekło wybrukowane... big_smile

70

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Mężczyzn tu deficyt, więc tym bardziej się cieszymy.
Już robimy amory, czujesz? tongue

71

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

amorów nie czuje smile ale to może  z tego powodu ze jestem przeziębiony i mam zatkany nos smile

72

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Chodź tu, ogrzejemy Cię naszym ciepełkiem wink

73

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

OMG! Jak pszczoły do miodu...

74

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=milagro]Chodź tu, ogrzejemy Cię naszym ciepełkiem wink[/quote]


przyznam się bez bicia ze pierwsze co przeczytałem brzmiało ,,choć tu ogrzejemy cie ciepłym m....m " przestraszyłem się ale przetarłem oczka  i odetchnąłem z ulga smile



[quote=niechcemisie]OMG! Jak pszczoły do miodu...[/quote]

ktoś tu zazdrosny tongue chyba będę musiał drogie koleżanki znów zniknąć na pół roku

75

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

No błagam... nie po to Ci forum pokazałam, żebyś z niego uciekał. Siedź jak siedzisz i baw się dobrze tongue
W razie czego mam kilka ulubionych wątków w innych działach.