1

Temat: Erotyczne gadżety

Używacie, testujecie? Powiedzmy, że kilka rzeczy już sprawdziliśmy, ale tego jest mnóstwo. Chwalcie się z czym wy mieliście do czynienia i czy rzeczywiście wynikały z tego wyjątkowe doznania? To forum, nie ma wstydu ;-)

2

Odp: Erotyczne gadżety

Ja używam dwóch rzeczy z tej półki: to olejek erotyczny do masażu Kamasutra i dildo o fantazyjnym wygiętym kształcie:) Dildo daje zdecydowanie fajne doznania, polecam:)

3

Odp: Erotyczne gadżety

Lubię różne gadżety, ale szybko mi się nudzą, więc sięgam po nowości, ostatnio to są gry erotyczne smile

4

Odp: Erotyczne gadżety

Bardzo fajne są erotyczne wdzianka, mam parę kompletów takiej śmielszej bielizny na specjalne okazje:)

5

Odp: Erotyczne gadżety

Gry erotyczne? Bardziej miałam na myśli takie rzeczy, które mają jakiś wpływ na nasze działo. Wibrator, gadżety analne, takie różne zabawki. Bo raczej gra erotyczna to dla nas nic nowego ;-)

6

Odp: Erotyczne gadżety

Na mnie tam gry erotyczne działają pobudzająco, czyli na ciałko też:) A tak serio, bardzo lubię piórka, maski i inne przebieranki:)

7

Odp: Erotyczne gadżety

Ja bardzo mocno się podniecam BDSM, oczywiście bez jakiejś skrajnej przemocy fizycznej, ale np. już wiązanie kręci mnie bardzo. Dlatego często kupuję gadżety z serii [url]http://www.sklep-intymny.eu/sado-maso[/url] i dzięki nim jestem w łóżku i nie tyko, znacznie bardziej pobudzona:)

8

Odp: Erotyczne gadżety

Z sado-maso to uznaję tylko kajdanki z futerkiem:)

9

Odp: Erotyczne gadżety

Ja bardzo lubię smile Z mężem jakiś czas temu mieliśmy pewien zastój spowodowany rutyną ale obecnie jesteśmy już . Jestem zdania,że wszystko jest dla ludzi a takie gadżety potrafią naprawdę podkręcić atmosferę tak więc warto jest sobie wypróbować.
Jest to coś w stylu ziłowej viagry dla kobiet.Również fajny środek smile

10

Odp: Erotyczne gadżety

Hmm. Sama zastanawiałam się właśnie nad czymś takim bo szczerze to również atmosfera u nas siadła . Jestem po urodzeniu dziecka tak wieć nie przeznaczaliśmy wiele czasu dla siebie ale teraz wybieramy się na trzy dni w góry. Mała zostanie z mamą ( myślę,że wszystko będzie ok, w końcu to jedynie 2,5 dnia...) tak wiec chcielibyśmy naprawić trochę te reakcje szczególnie,że mąż chodzi w ostatnim czasie trochę poddenerwowany,że nie miałam ochoty. Ale jak tutaj mieć ochotę jak tyle roboty? Dziecko? Czy ten libi spray działa rzeczywiście zwężająco? Czy jest to działanie od razu czy trzeba brać przez jakiś czas?

11

Odp: Erotyczne gadżety

Niech mąż trochę pomoże przy dziecku. od razu będzie lżej, a jak się zmęczy, to też będzie myślał tylko o odpoczynku:)

12

Odp: Erotyczne gadżety

U nas również był problem po porodzie. Mąż pomagał mi przy dziecku ale wiadomo jaki jest to wysiłek. Nawet jeśli dziećmi zajmujĄ się dwie dorosłe osoby.
Spray działa praktycznie od razu, daje Ci o wiele większe odczucia. Mężowi również.

Polecam również raz na jakiś czas oddać dziecię pod skrzydła dziadków. Nic mu się nie stanie a Wy gdzieś sobie wyjdziecie. Czy to do kina czy na kolację.

13

Odp: Erotyczne gadżety

My już z swoim facetem nie jesteśmy dziećmi i stosujemy różnego rodzaju gadżety smile ostatnio bardzo chętnie używamy przede wszystkim czegoś takiego jakby no to można powiedzieć kajdanki. Na pewno nam bardzo dobrze służą i na pewno są dla nas bardzo odpowiednio bo dodajemy pikanterii do związku.

14

Odp: Erotyczne gadżety

Do skrępowania wystarczy apaszka czy szal, nie trzeba zaraz kajdanek, bo co będzie, jak kluczyk się zagubi i trzeba będzie wzywać panów w mundurach i będzie wstyd smile

15

Odp: Erotyczne gadżety

Ja uważam, że takie erotyczne gadżety mogą pomóc w sypialni. Szczególnie wtedy, kiedy wkradła się nuda. Zawsze to jakaś odmiana. Kupić jak zarówno poczytać o różnego rodzaju gadżetach erotycznych można tutaj : sexownysklep.pl/pl/blog . Towar wysyłany jest dyskretnie a dodatkowo na pierwsze zakupy otrzymujemy rabat 5 %.:)

16

Odp: Erotyczne gadżety

Ja właśnie zakupiłam kuli gejszy, a dziś zobaczę, czy  są takie skuteczne jak  wszyscy zachwalają:)

17

Odp: Erotyczne gadżety

Ja mam od ponad roku teraz już sobie nie wyobrażam, że kiedyś ich nie miałam..:)

18

Odp: Erotyczne gadżety

[quote=sylwia4012]Ja uważam, że takie erotyczne gadżety mogą pomóc w sypialni. Szczególnie wtedy, kiedy wkradła się nuda. Zawsze to jakaś odmiana.[/quote]

Gadżety pomagają, ale same, bez naszych chęci nie zdziałają cudów wink

19

Odp: Erotyczne gadżety

Przyznam się Wam, że zamówiłam sobie właśnie w sexwibracje.pl takie małe wibrujące cudo, z nakładką ;p

20

Odp: Erotyczne gadżety

Napisz jak się sprawuje jak już dostaniesz i odpalisz wink Jeśli się sprawdzi to sama chętnie wypróbuję...

21

Odp: Erotyczne gadżety

Żaden gadżet nie zastąpi prawdziwego człowieka... nie da tych emocji, poczucia że jest się dla niego ważnym...

22

Odp: Erotyczne gadżety

Ale co zrobić, jak się jest samemu a potrzeby są ?...

23

Odp: Erotyczne gadżety

Gadżet z sex shopu jako forma przetrwania - ciekawe spojrzenie na zabawki erotyczne:)

24

Odp: Erotyczne gadżety

Hitem tego sezonu jest rękawiczka wibrująca (na baterie) do masażu, z 5 palcami... wink

25

Odp: Erotyczne gadżety

Ach te palce.. Ciekawe czy odpowiednio są długie...?: wink