51

Odp: Brak libido u faceta

Sedno problemu może być złożone, jednak musimy pamiętać, że faceci są wzrokowcami. Czy muszę do tego coś więcej  dodawać? Musimy się troszkę postarać, żeby go zachęcić. Stworzyć odpowiedni nastrój, to ma być radocha dla obojga a nie odwalanie pańszczyzny. Może troszkę trzeba zmodyfikować nasze działanie w tym kierunku?

52

Odp: Brak libido u faceta

Wiadomo, w rozciągniętym dresie i spocone po megasprzątaniu , na pewno nie będziemy dla niego ponętne wink Ale  jeśli spod fartuszka będzie wystawać jakaś koroneczka, to na pewno pomyśli o... wink

53

Odp: Brak libido u faceta

U mnie nic nie działało mogłam się dwoić i troić i się okazało że mąż ma problemy z potencją. Stres w pracy i gonitwa go tak załatwiły. Teraz chce kupić kamagrę. Na wizyte u lekarza też czekamy. Oby szybko wszystko wróciło do normy.

54

Odp: Brak libido u faceta

Ehhhh... Żeby na wszystkie nasze problemy zadziałała 'cudowna" tabletka wink

55

Odp: Brak libido u faceta

Raz spotkałam się z sytuacją, że facet miał kompleks na temat swoich rozmiarów i dlatego unikał zbliżenia... Bardzo ciężko jest wtedy przekonać go, że to nie jest najważniejszy czynnik współżycia...

56

Odp: Brak libido u faceta

Czasem bywa, że facet złapie coś od innej i unika sexu zanim się nie wyleczy wink

57

Odp: Brak libido u faceta

Żeby tylko nie leczył swojego małżeństwa u innej, bo może je stracić...

58

Odp: Brak libido u faceta

Dlatego tak niechętnie dziś faceci się wiążą na stałe, bo bez obrączki można pofruwać tu i tam:)

59

Odp: Brak libido u faceta

Żeby tylko ktoś im skrzydełek nie podciął, bo spadną tongue

60

Odp: Brak libido u faceta

Dadzą sobie radę, jak nie ta, to inna, zawsze jakąś naiwną znajdą...

61

Odp: Brak libido u faceta

[quote=Virrana]Czasem bywa, że facet złapie coś od innej i unika zanim się nie wyleczy wink[/quote]
Hahahahaha big_smile A myślałam, że się dziś już nie roześmieję.

Btw. jak któryś facet nie ma ochoty, to on się tym powinien martwić bardziej niż my big_smile

62

Odp: Brak libido u faceta

Ja bym jednak martwiła się  bardziej od niego, bo to by mi dawało do zrozumienia, ze może już go nie pociągam...?

63

Odp: Brak libido u faceta

Nie, to facet powinien się martwić z powodu impotencji tongue

64

Odp: Brak libido u faceta

Zamartwianie się jeszcze nikogo z tego nie wyleczyło..., w tej sytuacji powinien raczej działać wink

65

Odp: Brak libido u faceta

Passiflore, no już byś chciała działania tak od razu big_smile

66

Odp: Brak libido u faceta

Tabletki to jest jakiś sposób na kompleksy, jeśli po nich facet ma większą pewność siebie to mogą pomóc...

67

Odp: Brak libido u faceta

Czasem pomaga aktywność kobiety tongue

68

Odp: Brak libido u faceta

Na opór materii nie pomoże... Impotencja  to poważny problem i same chęci nie wystarczą...

69

Odp: Brak libido u faceta

Jeśli impotencja, to się leczy.
Ale czasem też są inne czynniki, np. stres,zmęczenie.

70

Odp: Brak libido u faceta

Czasami  jest też czynnik ludzki, inna kobieta go zbyt eksploatuje:)

71

Odp: Brak libido u faceta

Coraz częściej mają ten problem już po 30-tce, i to bez innych chorób...

72

Odp: Brak libido u faceta

Dowiedziałam się,że zbyt duża ilość używek różnego rodzaju, niekorzystnie wpływa na wytwarzanie testosteronu, jak i funkcjonowanie całego organizmu. Podobnie, jak i niezdrowa dieta
to nieprawidłowe funkcjonowanie wielu narządów.

73

Odp: Brak libido u faceta

Mojemu facetowi się to jeszcze na szczęście nie zdarzyło, ale wtedy warto chyba wybrać się do lekarza.

74

Odp: Brak libido u faceta

Albo zmienić tryb życia na początek. Mniej stresu, zdrowsze odżywianie.
Facet z mojej rodziny ma 31 lat i głównie pije colę.
Jakoś to jemu jeszcze nie szkodzi, ale wszystko może być do czasu...

75

Odp: Brak libido u faceta

A ja jestem zdania,że czasami warto jest wziąć sprawy we własne ręce. I po prostu spróbować podkręcić atmosferę. Jest bardzo wiele fajnych gadżetów erotycznych, które można znaleźć sobie w sklepach. Nie wiem czy znacie ale jest  hiszpańska mucha.  U nas bardzo podziałała.

Kup sobie również jakąś ekstra bieliznę smile Może jakieś gry erotyczne by podziałały?