1

Temat: Dziewczyna kolegi...

Witam . Będzie o miłości , zauroczeniu , zakochaniu czy jakby to inaczej zwał ... Ubieranie w słowa takich spraw zawsze nie szło mi zbyt dobrze , dlatego rzadko się komuś z takich rzeczy zwierzałem , w zasadzie prawie nigdy . Ale teraz jest mi źle , tak zwyczajnie źle i muszę to z siebie wylać , no przynajmniej tutaj .
Otóż sprawa jest banalnie prosta . Mocno zauroczyłem , no może nawet zakochałem się w dziewczynie kumpla .... Mieli kryzys w związku (kolega trochę namieszał pary razy) , mocniej się do siebie zbliżyliśmy (w przyjacielski sposób) , częste pisanie na facebooku , spacery , moje pocieszanie kiedy miała gorsze dni itd ... Częste wysłuchiwanie jaki to jej chłopak jest zły , obojętny , że nie zwraca na nią uwagi . Cały czas wiedziałem że nie , że nie mogę się zakochać bo dziewczyna kumpla , że tak się nie robi , że nie odbija się kumplowi dziewczyny . Dlatego cały czas naciskałem że powinni naprawiać swój związek . No i zaczęło się im układać a ja wtedy poczułem największe uczucie do niej i jednocześnie ogromną zazdrość że jest z Nim . Po pijaku jej to wyznałem i dowiedziałem się że gdybym był bardziej konkretny w najgorszym etapie kryzysu w ich związku to może mogłoby być inaczej ....
Teraz wiem że układa im się świetnie , pewnie niebawem (albo już się to stało ) zaręczą się , a ja nie mogę przestać o niej myśleć .... Wcześniejsze częste rozmowy zostały gwałtownie przerwane , odcięła się ode mnie .... i zostałem sobie sam .... jak zwykle i jak cały czas .....
Co mam robić , jak dawaliście sobie radę w takich sytuacjach , jak się pozbierać ? Na ten moment nie wyobrażam sobie że kiedykolwiek kogoś spotkam i będę szczęśliwy .... i chociaż żebym się jakoś spełniał i odczuwał satysfakcję np zawodowo i miał w co uciekać ... Dobrze że zostało mi bieganie .... tylko to mnie trzyma jakoś w pionie ....

2

Odp: Dziewczyna kolegi...

Niezręczna sytuacja, bo pewnie nadal będziecie się widywać...
Ale w jednym miała rację, szkoda że nie wykorzystałeś swojej szansy, bo przez to wybrała tego, który był bliżej, mimo wszystko...

3

Odp: Dziewczyna kolegi...

Tak się kończy pocieszanie...

4

Odp: Dziewczyna kolegi...

Przez tę miłość zapomniałeś, jak się traktuje dziewczynę, żeby zauważyła, że jesteś gotowy być dla niej więcej niż kumplem:) Samo patrzenie w oczy nie jest dość wymowne...

5

Odp: Dziewczyna kolegi...

Czas wszystko zabliźni, nie sądzę, żeby ciągle była w głowie jedna, jak się też poznaje inne...

6

Odp: Dziewczyna kolegi...

Faceci tak mają, że gonią za tym co niedostępne;) To nie tyle kwestia zakochania co ambicji, żeby ja zdobyć.

7

Odp: Dziewczyna kolegi...

A już zdobytą umieścić w domu jak trofeum i biegać za następnymi wink Co za atawizm czasów plemiennych...

8

Odp: Dziewczyna kolegi...

Nie odbijaj zajętej panny, nie przyczyniaj się do rozpadu związku bo to nieetyczne.

9

Odp: Dziewczyna kolegi...

W miłości rządzi egoizm a nie altruizm wink