1

Temat: Zaniedbany mąż

Ze wstydem przyznaję, że.... po 6 latach małżeństwa jestem znudzona, zniesmaczona i zmęczona moim zaniedbanym mężem, który obiektywnie rzecz ujmując, jest naprawdę fajnym i dobrym człowiekiem. Ale już nie chce mu się dbać o siebie - nawet jeśli nie dla mnie, to dla siebie samego...

2

Odp: Zaniedbany mąż

Może myśli, że już nie zwracasz na to uwagi? Radziłabym na kolejną okazję kupić mu np. dobre perfumy czy fajną koszulę, do której będzie musiał schudnąć, jeśli ma nadwagę... Może to go zmobilizuje?

3

Odp: Zaniedbany mąż

Nie ma nadwagi, jest szczupły, ale chodzi po dom,u w powyciąganych bluzach i koszulkach, i jakbym nie zabierała mu ich do prania, to sam by nie przyniósł, tylko tak chodził tygodniami. A kiedyś tak o siebie dbał...

4

Odp: Zaniedbany mąż

Zbierz te bluzy do worka i wyrzuć na śmietnik zamiast ciągle prać:) niech kupi sobie coś nowego, w czym będzie Ci się bardziej podobał:)

5

Odp: Zaniedbany mąż

Faceci kochają swoje stare poplamione wdzianka, dopóki sam nie zdecyduje się z nimi rozstać to nie rób tego:) Lepiej daj mu jakiś powód do zazdrości, żeby poczuł, że znów musi się o Ciebie starać, żeby nie stracić...

6

Odp: Zaniedbany mąż

Nie przyzwyczajaj go do tego, że robisz coś za niego, bo mu tak zostanie. Dobrze by było, żeby zobaczył zadbanych mężczyzn w pobliżu, choćby szwagra czy brata. Może jak drugi facet mu powie: "Ej, stary, ogarnąłbyś się", to nie poczuje się krytykowany tylko zmotywowany.

7

Odp: Zaniedbany mąż

Najlepiej podziała inny zadbany facet kręcący się wokół Ciebie... Poproś jakiegoś kolegę np. z pracy, żeby Cię podwiózł parę razy do domu i zobaczysz czy to nie podziała...?

8

Odp: Zaniedbany mąż

Zaproponuj wspólną kąpiel - zobaczysz jak polubi wzajemne mycie wink

9

Odp: Zaniedbany mąż

Porozmawiaj z nim na ten temat. Najgorsze to przemilczać problemy.

10

Odp: Zaniedbany mąż

Afterr, a w jaki sposób mu zwracasz na to uwagę?

11

Odp: Zaniedbany mąż

Teraz już wcale, wcześniej jak próbowałam to mnie ignorował, chyba uznał, że starej żonie to już nie musi się podobać:/

12

Odp: Zaniedbany mąż

Mam wrażenie, ze faceci robią tak z wygody, uważają że są ważniejsze rzeczy niż wygląd w domu... A potem się dziwią, że sąsiad się żonie podoba...

13

Odp: Zaniedbany mąż

Nie wszyscy są zaniedbani... Często facet jak szuka przygód poza domem to właśnie zaczyna o siebie przesadnie dbać wink

14

Odp: Zaniedbany mąż

Nic tak nie działa źle na faceta niż to, że jest niepotrzebny w domu. Dziewczyny, nie róbcie wszystkiego same, nie wyręczajcie faceta we wszystkim,  bo on sobie poszuka laski, która mu pozwoli się wykazać smile

15

Odp: Zaniedbany mąż

A jak jeszcze będzie sypać pochwałami, to już w ogóle... po facecie big_smile

16

Odp: Zaniedbany mąż

Urozmaicenie też im się podoba...