1

Temat: On nie ma ochoty...

Jestem w związku od jakiegoś czasu i wszystko jest prawie idealne. Problem pojawił się kiedy mieliśmy ze sobą zacząć sypiać. Na początku on strasznie się wymigiwał, a po poważnej rozmowie powiedział mi, że ma jakiś problem, z którym musi się udać do lekarza. Zastanawiam się czy to prawdziwy powód, czy to nie tak, że to moja wina ( nie umiem go podniecić, bądź go nie pociągam ) a on nie wie jak mi to powiedzieć.

2

Odp: On nie ma ochoty...

Lekarz może pomóc tylko w 2 przypadkach: impotencji i chorobie wenerycznej... Mam nadzieję, że to jest to pierwsze...

3

Odp: On nie ma ochoty...

Na Twoim miejscu dowiedziałabym się, czy zrobił to, co miał zrobić - czy poszedł do lekarza i czy coś ruszyło już w tej kwestii.
Być może zwleka, bo obawia się wizyty u lekarza i dobrze będzie, jeśli zrozumie, że czas nagli, a może już zajął się sprawą, tylko wymaga ona czasu. Podpytaj go delikatnie. Powiedz, że jeśli nie chce mówić o co chodzi, to nie będziesz naciskać, ale chciałabyś wiedzieć, czy coś się zmieniło.

4

Odp: On nie ma ochoty...

Na Twoim miejscu rozpaliłabym go tak, że nie myślałby już o lekarzu i problemach...

A może on jeszcze nie miał dziewczyny i to tylko taka wymówka...?

5

Odp: On nie ma ochoty...

Miał wcześniej 2 dziewczyny... Nie chcę naciskać, żeby się nie zraził do mnie, widujemy się tylko w weekendy (on mieszka ponad 50 km ode mnie)... Dam mu czas, skoro go potrzebuje, szkoda tylko że nie chce powiedzieć, o co chodzi z tym lekarzem...

6

Odp: On nie ma ochoty...

A może on jest oziębły...? To da się wyczuć jeśli nie poddaje się nastrojowi, nie podnieca się...

7

Odp: On nie ma ochoty...

A może ma problemy z potencją? Mój mąż bardzo unikał zbliżeń aż wyszło szydło z worka.

8

Odp: On nie ma ochoty...

Lepiej nie kupować tabletek bez konsultacji z lekarzem, żeby mu serce nie wysiadło od nich wink

9

Odp: On nie ma ochoty...

Pomyśl nad tym jak wygląda wasz sex, co w nim zmieniacie, czy nie ma nudy, czy testujecie... Co powiedz np. na sex analny? Większość kobiet jest na nie, a to rzeczywiście mega przyjemne doznania ;-)

10

Odp: On nie ma ochoty...

Eksperymentowanie to nie zawsze jest dobry pomysł... Jeśli facet ma problem np. z potencją to niczego nie zmieni...

11

Odp: On nie ma ochoty...

Tantra  jest dobrym sposobem na rozbudzenie ochoty, warto poświęcić parę wieczorów na takie ćwiczenia:)

12

Odp: On nie ma ochoty...

Czasem po prostu to już ten etap związku, że kobieta nie wyzwala pożądania. Trudno na to coś poradzić.

13

Odp: On nie ma ochoty...

To mogą być problemy hormonalne, za mało testosteronu....