1

Temat: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Muszę gdzieś ostatecznie wylać swoją frustrację. Czy w dzisiejszych czasach mężczyźni na prawdę aż tak boją się atrakcyjnych kobiet ? Mam 25 lat, jestem szczupłą i wysoką brunetką, z uwagi na to że codziennie ćwiczę ( z zamiłowania, nie katuję się by mieć idealną sylwetkę ) to figurę też mam niczego sobie.
Absolutnie nie piszę tego, żeby się przechwalać bo doskonale zdaję sobie sprawę, że są dużo ładniejsze dziewczyny ode mnie, ale zawsze ktoś będzie w czymś gorszy, a ktoś lepszy. Mogę powiedzieć że jestem naprawdę bardzo zadbaną kobietą, zawsze świeżo umyte i ładnie ułożone włosy, zadbane i pomalowane paznokcie, makijaż ( nie przesadny, bardzo naturalny powiedziałabym ), obowiązkowo jakaś biżuteria i ładne ciuchy. Uwielbiam chodzić w spódniczkach i obcasach, interesuje się modą i raczej zdecydowanie preferuję bardziej elegantszy i zdecydowanie oryginalny styl. Śmiało mogę powiedzieć że prawie cały rok biegam w spódniczkach i sukienkach. Nie dlatego żeby się komuś przypodobać ale dlatego że zwyczajnie lepiej się tak czuję.
Generalnie zwracam na siebie uwagę. Mimo mojego wieku nigdy nie byłam w żadnym związku, żaden facet nigdy nie chciał się ze mną umówić czy też bardziej zagłębić naszej znajomości. Jest to dla mnie na prawdę frustrujące, zawsze mówiłam sobie że mam czas ale nie daje mi spokoju fakt że w tym obszarze mojego życia nie dzieje się kompletnie nic. Wszyscy mi mówią że jestem bardzo fajną, ciepłą i pozytywną osobą, nie chodzę wiecznie naburmuszona czy coś, staram się uśmiechać jak najczęściej potrafię. Naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego mimo tego że przypadkowi faceci non stop zachwycają się moim wyglądem można powiedzieć nawet nigdy żaden nie próbował się ze mną umówić. Czy mężczyźni aż tak boją się atrakcyjnych kobiet czy o co chodzi ? Dodam jeszcze do tego fakt że ostatnio chyba wpadłam po uszy. Spodobał mi się pewien niedawno poznany facet który niestety jest nieśmiały i z tego co wiem, też ma jakieś problemy. Cały czas były jakieś uśmiechy, wpatrywanie się we mnie, odwracanie szybko wzroku jak go na tym przyłapałam, bycie jak najbliżej kiedy tylko mieliśmy okazję
się widzieć, no cuda wianki, co się tylko dało, i co, i nic kompletnie żadnej propozycji, zupełnie
nic. Naprawdę nie wiem co ze mną jest nie tak, mam już serdecznie dosyć wszystkiego także będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie, nawet całkowite zjechanie mnie od góry do dołu jeśli myślicie że coś ze mną bardzo nie w porządku.

Ostatnio edytowany przez pinklogo (2015-06-26 15:19:45)

2

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Stara jesteś... tongue A tak na serio to ile masz lat? Bo chochliki Ci dopisały jedną cyferkę więcej i nie wiem, którą wink

Niektórzy faceci toną w kompleksach... piękne kobiety ich onieśmielają i niektórym wydaje się, że nie spełniają ich wymogów, nawet jeśli jeszcze ich nie znają. Może im się wydawać, że bardzo zadbana kobieta jest wymagająca.
Ale to chyba wyjątki, bo ogólnie to nawet niezbyt atrakcyjni faceci chcą mieć laskę, która niejako uzupełni ich braki swoim wyglądem, której będą zazdrościli inni, może tylko boją się, że trzeba będzie jej bardziej pilnować.

3

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

W takim wieku to już lepiej nie straszyć mężczyzn, nic dziwnego że się boją wink

4

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Oczywiście 25, chyba mam za grube palce do tej klawiatury...:/

5

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Oj tam tongue
A ten chłopak... dałaś mu jakoś do zrozumienia, że być może jesteś zainteresowana? Wiesz, zachęta spojrzeniem albo nawiązanie rozmowy?

6

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Może spróbuj zmienić styl ubierania i zasłoń się trochę czasem tongue
Nie zaszkodzi spódnica albo sukienka przed kolano, ale nie odsłaniająca zbytnio ud.
W spodniach też będziesz ładnie wyglądać.
Do tego nie przesadna biżuteria, np. kolczyki i branzoleta,
albo wisiorek i pierścionek. Obwieszanie się dużą ilością biżuterii nie wygląda dobrze.
Bardzo krótkie sukienki czasem bywają też odbierane dwuznacznie...
[img]//snobka.article.sds.o2.pl/6de9c0cdb30d4114f923f0bb86f85fd8c9b4cca7[/img]
Księżna Kate była w dziesiątce najlepiej ubranych kobiet w 2012 roku.

7

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Osobiście bym takiego przypałowego wdzianka po prababci nie założyła nawet do sprzątania, bo niewygodne, buty też ma nie w moim stylu, wyglądają jak z bazarku... Dla mnie nie mieści się w żadnym rankingu - no może w takim dla żon zbyt wcześnie wyłysiałych facetów... wink

Wracając do problemu autorki wątku - myślę, że to nie atrakcyjność kobiet jest problemem, tylko ich wyniosłość, im bardziej kobieta jest dumna ze swojego wyglądu, tym bardziej bywa nieprzystępna. Czy to nie Ty?

8

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Wdzianko, jak wdzianko, dałam tylko przykład smile
A wyniosłość i zbytnia pewność siebie-zgadzam się Larome,
odstrasza mężczyzn, nie przyciąga.

9

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Fakt, ale też faceci tak o siebie nie dbają, więc przy zbyt atrakcyjnych wpadają w kompleksy...

10

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Raczej boją się, że taka kobieta zbyt długo z nimi nie zostanie, odejdzie z kimś lepszym...

11

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

To zależy... Facet, któremu naprawdę  się podoba jakaś kobieta, nie będzie gdybał, co z nimi będzie za 5 lat tylko będzie działał:)

12

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Najlepiej znaleźć jakieś usprawiedliwienie dla swojego braku powodzenia... A nawet jeśli tak jest, to nie można z tego powodu siedzieć na szklanej górze i czekać na cud, bo on może się nie zdarzyć przez następne 50 lat, a potem trafimy do pudełka zwanego trumną, gdzie już na pewno nic ciekawego nas nie spotka. big_smile

13

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Mężczyźni liczą siły na zamiary... Po co mają starać się o kogoś, kto jest poza ich zasięgiem, albo szybko znajdzie lepszego...? Odważni są tylko ci, co maja coś więcej do zaoferowania niż tylko czułe słówka, bo nimi nie zatrzymają kobiety na dłużej..

14

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Poza tym atrakcyjne mogą szybko odejść... Z nimi wiążą się więc głównie faceci, którzy mogą je uzależnić np. od swoich pieniędzy. Więc ona ma brylanty, ale w jego sejfie;)

15

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Kobieta atrakcyjna jest zwykle pewna siebie - i to chyba bardziej ich odstrasza niż sama uroda...

16

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Atrakcyjną trudniej przy sobie utrzymać, bo jest duża konkurencja o nią:)

17

Odp: Faceci boją się atrakcyjnych kobiet?

Zależy jacy faceci, ci z odpowiednim poczuciem własnej wartości nie boją się:)