51

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

To jest pewnie ich słodka tajemnica:) Z tego co słyszałam, to najwięcej zarabiają  wożąc nocami panie do towarzystwa do klientów...

52

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

No to sporo zarabiają na takim to interesie. Chociaż i tak muszę powiedzieć, że mnie w facetach najbardziej pociąga to jacy to oni są silni i jak oni potrafią odpowiednio z dobrą siłą budować np drogi, mosty i właśnie jakieś inne balustrady. TO jest najlepsze i to jest super rzecz.

53

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Bez maszyn by zbyt wiele nie zrobili, ale szacunek dla nich za to, że je wynaleźli, żeby sobie ułatwić pracę:)

54

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

[quote=subtellna]Pytam o wypłaty taksówkarzy - netto.[/quote]

To chyba zależy jaki mają utarg. Jak nie ma kogo wozić to nie zarabiają.
Niektórzy sobie doliczają premie, w postaci zgubionych pieniędzy i kiedyś też telefonów (bo dziś już nie tak łatwo zatrzymać zgubiony/skradziony telefon) od pijanych klientów. Na przykład w moim mieście taksówkarz ma komis z telefonami i kiedyś znajomy stracił służbową komórkę. Była wystawiona do kupienia smile

U mnie też świadczą usługi dowożenia prostytutek, a poza tym robią też zakupy. Raz nawet korzystałam z tej drugiej usługi, jak skończyło się piwo. Innym razem na domówce zabrakło wódki i koleżanka zamówiła 0,75 przez taksówkę. Na imprezie u sąsiada taksówki dowoziły papierosy smile

55

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Taksówkarze nie stoją przecież ponad prawem, zatrzymanie znalezionej rzeczy to przecież kradzież...

56

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Jeśli znajdzie i nie wie komu oddać to ok. Nie mam na myśli uczciwych taksiarzy. Ten potrafił sprzedawać telefony z bagażnika, a jak ktoś zgłaszał kradzież, policja wiedziała gdzie szukać. Gdyby znalazł, powinien oddać jak właściciel po niego przyszedł i miał prawo zażądać 10% wartości, ale on tego nie zrobił. Kiedyś mojemu chłopakowi wypadły drobne z kieszeni i mówi do kumpla-taksówkarza, z którym jechaliśmy, coś takiego: "Ale masz te siedzenia wyregulowane, nie ma jak nóg trzymać i kasa wypada z kieszeni", a on na to:"A ty myślisz, że dlaczego mam tak siedzenia ustawione? He he he".
Cóż, nie od dziś też wiadomo, że kantują niezorientowanych w terenie. Koleżanka zrobiła takiemu awanturę w Wawie, bo choć z daleka, znała drogę.
Oczywiście to powyższe to po prostu przypadki ludzi nieuczciwych. W każdym zawodzie się tacy znajdą.

57

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Też tak miałam, kiedyś jechałam taxi, nie znając W-wy i tak mnie podwiózł,że dużo zapłaciłam.

58

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Że tak przy czterech kółkach jesteśmy... wolicie, kiedy facet prowadzi?

59

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Nie... uważam że niektórzy mężczyźni w ogóle nie powinni dostać prawka, tak są nieodpowiedzialni za kółkiem...

60

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Nie ma tu reguły, zależy od umiejętności jazdy.

61

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Mężczyźni bardziej lubią pokazać się przy swoich brykach, niektórzy fajnie wyglądają przy sportowych autach, ale nie panowie z brzuchem... Im bardziej pasuje półciężarówka wink

62

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

A mężczyzna z którym chciałabym być powinien być
lojalny, uczciwy, czuły,nie skąpiec, zrównoważony, opiekuńczy, zaradny...
Pomarzyć można wink

63

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Marz dalej...

Facet na miejscu pasażera panikuje, bo chyba siadając w fotelu wyobraża sobie jak prowadzi, a że o tę dziesiątą część sekundy później czy wcześniej skręcimy, czy zmienimy bieg nie w tej sekundzie, w której on odczuwa potrzebę chwycenia za drążek, to mężczyzna czuje się niekomfortowo tongue

64

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

No przynajmniej wiem o czym marzę.
Mam to sprecyzowane big_smile
A w tym poście masz na myśli kobietę,że ona tak prowadzi?

65

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

[quote=niechcemisie]Marz dalej...

Facet na miejscu pasażera panikuje, bo chyba siadając w fotelu wyobraża sobie jak prowadzi, a że o tę dziesiątą część sekundy później czy wcześniej skręcimy, czy zmienimy bieg nie w tej sekundzie, w której on odczuwa potrzebę chwycenia za drążek, to mężczyzna czuje się niekomfortowo tongue[/quote]

Facet i wyobraźnia...? To raczej chęć kontrolowania sytuacji...

66

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Hahha, no tak, masz rację smile

Subtellna, tak, chodzi mi o to, że facetom nie podoba się jak ktoś inny prowadzi.

67

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

No tak, przecież to Homo sapiens, który zawsze ma rację tongue

68

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Ale przecież ta ich stanowczość też nas pociąga, czyż nie...?

69

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Mnie już mało który mężczyzna pociąga, a szczytem ich osiągnięć są czyste paznokcie, bo nie każdego mamusia jeszcze pilnuje pod tym względem... wink

70

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Hue hue hue... co za podsumowanie big_smile Zadbane dłonie u faceta to coś, na co i ja zwracam uwagę. Właściwie to u każdego na to zwracam uwagę, bo nie da się nie zauważyć.

71

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Pociągają mnie zadbani mężczyźni, ładnie pachnący tongue

72

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Mnie pociagają odważni, tacy co to za kobietą w ogień by wskoczyli:)

73

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Hahah Zafira smile Ja też takiego chcę tongue

74

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

mnie facet przyda się bardziej w innych sytuacjach niż skakanie w ogień;) Wystarczy jak przyniesie śniadanie do łóżka...

75

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Chyba każda kobieta lubi zadbanego mężczyznę. Takiego który jest ładnie ubrany, uczesany i ładnie pachnie. Niektóre lubią idealnie ogolonych, innym natomiast nie przeszkadza zadbany zarost. Taki też może dodawać uroku, o czym można przeczytać w tym artykule [url=http://kochamczytac.pl/10-dniowy-zarost-jak-byc-zadbanym-mezczyzna/]http://kochamczytac.pl/10-dniowy-zarost-jak-byc-zadbanym-mezczyzna/[/url] który dowodzi, że można być pociągającym, mając zarost.