26

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

"Byłam zła, aresztuj mnie" hahahhaaaa big_smile

Myślałam, że koksy nie pociągają kobiet, ale okazuje się, że te z ładną buźką tak smile

[url]http://www.tvn24.pl/internautki-oszalaly-na-punkcie-policjanta-z-nowego-jorku,549289,s.html[/url]

27

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Przecież  wiadomo, że nie będą z takim zakładać o d razu rodziny, tylko chcą się pobawić wink

28

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

[quote=niechcemisie]"Byłam zła, aresztuj mnie" hahahhaaaa big_smile

Myślałam, że koksy nie pociągają kobiet, ale okazuje się, że te z ładną buźką tak smile

[url]http://www.tvn24.pl/internautki-oszalaly-na-punkcie-policjanta-z-nowego-jorku,549289,s.html[/url][/quote]

Bo te z ładną buźką wyglądają na łagodniejszych, takie z nich łagodne miśki wink

29

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Taak, dopóki coś ich nie zdenerwuje, wtedy uciekajmy gdzie pieprz rośnie... Koks rzuca się na mózgi:)

30

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Nadmierny przyrost mięśnie idzie w parze z ubytkiem rozumu, za to drastycznie podnosi się samouwielbienie i narcyzm:)

31

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Hahahhaaaaaaa big_smile Rozbrajacie mnie big_smile
Choć może nie powinnam się śmiać, bo to co piszecie, to jednak brutalna prawda hmm

32

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

A ja nie lubię napakowanych kolesi, wolę normalnie zbudowanych , przy których nie wyglądam jak ich córeczka:)

33

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Mnie pociąga szczery uśmiech i błyszczące oczy:)

34

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Zarost, dwu-trzydniowy, ale nie szorstki jak szczecina, tylko po użyciu balsamu zmiękczającego:)

35

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Mnie przede wszystkim w panach pociąga inteligencja, poczucie humoru i niezależność. Szczególnie zwracam uwagę na mężczyzn, którzy sami potrafią o siebie zadbać. Mają dobrą prace, ładną aparycję, dobrze się ubierają i z reguły wiedzą czego chcą od życia.

36

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Wczoraj jechałam autobusem, kierowca rozmawiał przez telefon
i miał tak sexowny głos, że przyciągał, kusił dosłownie tongue
Chyba rozmawiał z kobietą, bo był też przystojny.
Lubię jak mężczyzna jest ogolony, ładnie pachnie i jest inteligentny.
A wygląd to, o normalnej sylwetce(nie za chudy) i wysoki.
Gdyby to było połączone z głosem, to super smile

37

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Z. może nie jest mężczyzną, za którym obejrzałabym się na ulicy (o ile oglądałabym się za facetami), ale głos miał taki, ze poszłabym za nim jak zahipnotyzowana.

38

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

[quote=subtellna]Wczoraj jechałam autobusem, kierowca rozmawiał przez telefon
i miał tak sexowny głos, że przyciągał, kusił dosłownie tongue
Chyba rozmawiał z kobietą, bo był też przystojny.
Lubię jak mężczyzna jest ogolony, ładnie pachnie i jest inteligentny.
A wygląd to, o normalnej sylwetce(nie za chudy) i wysoki.
Gdyby to było połączone z głosem, to super smile[/quote]

Gdybyś była praworządną obywatelką, to pierwsze co byś zauważyła, to że łamie przepisy, bo nie powinien prowadzić rozmowy jak wiezie tyle osób... Faceci nie mają podzielnej uwagi, jeszcze by Was do rowu wywiózł;)

39

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Ale że taki przystojny, to może warto by się dać nawet poobijać, byle tylko sobie na niego popatrzeć? big_smile

40

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Oj tam już praworządna , jak ja z lewej patrzyłam, tak lepiej było podsłuchać i podejrzeć tongue

41

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Autobus to duży pojazd, gorzej z busami. Lokalny przewoźnik zatrudnia chłopaczków, którzy ostro jeżdżą i hamują (raz aż kobieta poleciała do przodu na kierowcę, a on ją jeszcze opierniczył, że się w niego jej parasolka wbiła), wydają resztę jadąc, notorycznie rozmawiają przez telefon. I tu nasuwa mi się na myśl to, czego nie lubię u mężczyzn i co mnie odpycha od nich - kiedy facet jest cwaniaczkiem.

42

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Nie widzę żeby często rozmawiali.
Do tamtego też ktoś zadzwonił na kilka minut tylko.
A czy cwaniaczki? Małe mają wypłaty i najeżdżą się często od 4-5-tej.
Muszą uważać na drodze i ogólnie-odpowiedzialna praca.

43

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Cwaniaczka poznaje się po pierwszym zdaniu, a jeśli słucha się takiego całą drogę, to można się upewnić. Nie lubię takich, nawet jako kolegów.

44

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

A co koledzy winni? big_smile

45

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

[quote=subtellna]Nie widzę żeby często rozmawiali.
Do tamtego też ktoś zadzwonił na kilka minut tylko.
A czy cwaniaczki? Małe mają wypłaty i najeżdżą się często od 4-5-tej.
Muszą uważać na drodze i ogólnie-odpowiedzialna praca.[/quote]

Znam jednego kierowcę PKS, dorabia sobie jako taksówkarz i jeszcze nie wyjechał do Anglii , więc chyba wychodzi na swoje:)

46

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Nie wiem, jak to jego nie męczy, tyle jeździć...
Jazda, sen, jazda, sen, oj coś sobie skojarzyłam tongue

47

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

A wiecie ile kosztują taksówki?
I nie napisałam, że koledzy są czemuś winni. Przynajmniej nie moi smile Chodziło mi o to, że nie lubię cwaniactwa, w związku z czym taki osobnik nie zyskałby mojej sympatii nawet jako zwykły kolega.

48

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Nie wiem ile zarabiają taksówkarze. Może ktoś wie?

49

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Za drogę, którą przechodzę w 15 minut, biorą u mnie 15 złotych. W dużych miastach pewnie taniej nie jest. Jeżdżą tak, że zawsze na zakrętach robi mi się niedobrze. Nie znoszę taksówek.

50

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Pytam o wypłaty taksówkarzy - netto.