76

Odp: W jakim stopniu jesteśmy materialistkami?

Trzeba było robić przy nim to samo, niechby zobaczył, jak się wtedy czułaś...

77

Odp: W jakim stopniu jesteśmy materialistkami?

Mnie to tam zbytnio nie przeszkadzało, bo jak zobaczyłam,że zostawia dookoła siebie śmietnik,
a właściwie w moim pokoju, to i tak go skreśliłam.

78

Odp: W jakim stopniu jesteśmy materialistkami?

Ehhh, nie chciałaś być jego pokojówką biegającą dokoła niego ze zmiotką w fikuśnym fartuszku...? big_smile

79

Odp: W jakim stopniu jesteśmy materialistkami?

A wiesz,że wtedy nie wpadłam na taki świetny pomysł tongue
Żebym wtedy Ciebie znała, to bym mogła grać w kolejnej serii The Sims big_smile

80

Odp: W jakim stopniu jesteśmy materialistkami?

TYle już było tych części The Sims, że to już nie można jakoś normalnie policzyć na palcach jednej ręki. Się nie da u mnie..Ja to nie jestem materialistką ja to zawsze chcę mieć tyle kasy aby mi starczyło bez problemu od pierwszego do pierwszego i żeby mi nic nie brakowało smile

81

Odp: W jakim stopniu jesteśmy materialistkami?

Przyznaję, że ja coraz bardziej patrzę na stronę materialną faceta, ale nie po to, żeby na mnie wydawał pieniądze, tylko żebym ja go nie musiała utrzymywać...

82

Odp: W jakim stopniu jesteśmy materialistkami?

Ja jestem materialistką w sporym stopniu bo jest wiele rzeczy, które chciałabym mieć, a pojawiają się ciągle nowe wink

83

Odp: W jakim stopniu jesteśmy materialistkami?

Im większe mam wydatki tym bardziej jestem materialistką...

84

Odp: W jakim stopniu jesteśmy materialistkami?

Bardzo mądre słowa. Bardzo pięknie się mówi o stosunku do pieniędzy, do dóbr materialnych, że są tak mało istotne, a prawda jest taka, że potrzebujemy tego, że mamy wydatki, których nie unikniemy.

85

Odp: W jakim stopniu jesteśmy materialistkami?

Materialistką jestem w kwestiach, które są niezbędne do życia, a reszta to kwestia umowna...