1

Temat: Brak miłości- co zamiast?

Witam, jestem spokojnym, normalnym facetem, który ma pewien problem. Niczego mi nie brakuje, mam przyjaciół, znajomych, koleżanki... Właśnie. Ktoś mi kiedy powiedział, że 'friendzone' nie istnieje. Kolejny raz się przekonałem, że to nieprawda.Próbowałem w uczciwy sposób (o ile coś takiego istnieje?) odbić dziewczynę, która naprawdę wpadła mi w oko. Poza tym na początku znajomości nie wiedziałem, że ona ma kogoś. Może i było blisko, by coś osiągnąć... Ale jak to mówią ciężko wbić klin między scementowaną parę. Spędzałem z nią dużo czasu, wychodziliśmy wspólnie ze znajomymi na kluby, do pubów i tym podobne. Były chwile sam na sam przy winie, ale to było tylko winko, nic poza nadzieją na więcej... W końcu sama zasugerowała mi coś pewnym ogłoszeniem o pracę... "Tester wierności"  (sic!) he, he - cóż za ironia a zarazem strzał poniżej pasa... 'Wyrywanie na dyskotekach to nie moja domena, nie ma jak porozmawiać w takim hałasie. Z reguły taka 'impreza' kończy się na jakimś łóżku czy kanapie (jednorazowy numerek)... Nie jestem wapniakiem, lubię dobrą zabawę i na pewno nie jestem nudziarzem.
       Myślę, że w takiej sytuacji, iż lepiej zająć się sobą i nie przejmować się tym, że 'inni' mają drugą połowę, a ja nie... Niedawno skończone 24 lata skłoniły mnie ku refleksjom, w których doszedłem do wniosku, że powinienem chyba sobie darować miłosne podboje. Zaczynam ćwiczyć, biegać, ograniczam imprezy z alkoholem w tle, biorę się za siebie - trzymajcie kciuki.

2

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Fajnie jest dbać o siebie i się rozwijać, ale kiedyś pewnie będzie Ci brakowało drugiej osoby, jak wszyscy wokół będą w parach...

3

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Trzymam kciuki:) Najpierw trzeba być zadowolonym z siebie, żeby przyciągnąć właściwą osobę zamiast odbijać dziewczynę koledze smile

4

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Fajnie się reklamujesz i dlatego nie wierzę, że chcesz być sam, więc na pewno długo nie będziesz singlem, jeśli chociaż 70% Twoich zalet to prawda... wink

5

Odp: Brak miłości- co zamiast?

[quote=klondike]Najpierw trzeba być zadowolonym z siebie, żeby przyciągnąć właściwą osobę[/quote]
O to to. Mistrzowska wypowiedź.

6

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Co to za spokojny facet, który odbija drugiemu dziewczynę...? big_smile

7

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Ja nie odbiłabym chłopaka nieznajomej osobie a co dopiero przyjaciółce...

8

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Chyba żeby był fajny i w ogóle ideał... to ja bym się zastanowiła... wink

9

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Jak będziesz ciągle chodził biegać albo na siłownię to zaraz poznasz jakąś singielkę wink

10

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Nie każdy ma szczęście żeby trafić na wolą i atrakcyjną akurat wtedy, kiedy sam jest wolny... Sam widzisz, ile trzeba naraz szczęśliwych zbiegów okoliczności... wink

11

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Zamiast - może być hobby, udzielanie się społecznie, np. wolontariat, albo nauka czegoś nowego:)

12

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Dużo czasu dla siebie samego, brak problemów, kłótni, złych emocji:)

13

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Można poznać przez znajomych np. albo zupełnie przypadkowo,
może ona też właśnie będzie biec wink Życzę żebyś spotkał swoją miłość smile

14

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Zamiast jest zawsze czekanie na miłość, gdyby nie ta nadzieja, to właściwie po co żyć...?

15

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Każdy chce być ważny dla drugiej osoby, więc na dłuższą metę trudno jest być samemu...

16

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Co zamiast miłości? Oj chyba nic. Ale warto mieć poza miłością mnóstwo innych spraw w życiu.

17

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Może zamiennie - miłość własna...? smile

18

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Własny rozwój też jest ciekawą opcją, dzięki zainteresowaniom poznaje się innych ludzi, mających podobne hobby - a może coś z tego wyjdzie?

19

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Coraz częściej myślę, że lepiej żyć w samotności....

20

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Spróbuj coś zrobić żeby to przełamać. Zmień na tydzień swoje życie, wyjedz lub zrób coś szalonego. Znajdź bardzo pasjonujące zajęcie, wymagające koncentracji i podnoszące adrenalinę smile Wyjedz w miejsce w którym jest bardzo dużo ludzi, innych ludzi i spojrzysz na świat z innej perspektywy!

21

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Nauka nowego języka obcego to też fajny pomysł;)

22

Odp: Brak miłości- co zamiast?

A może przyjaźń - nikt nas tak nie zrozumie jak inna dziewczyna:)

23

Odp: Brak miłości- co zamiast?

O taaak... i komu się wygadać jak facet wkurza, jak facet zrani, odejdzie, zdradzi. Z kim zjeść lody i pójść na zakupy, kto podniesie z łóżka i powie "Wstawaj, nie pozwolę Ci leżeć, płakać i tyć"? No kto jak nie przyjaciółka? Poza tym nawet jak już pojawi się facet, to przecież spędzając czas z przyjaciółką, dajemy mu wolne na spotkanie z kolegami, żeby nie sapał i nie nazywał lubej kobietą bluszczem.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-06-17 13:50:12)

24

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Przyjaźń mobilizuje, żeby wyjść z domu, możemy liczyć na miłe towarzystwo i świat od razu staje się lepszy:)

25

Odp: Brak miłości- co zamiast?

Witaj. Pozytywna postawa, dobrze, że się chcesz wziąć za siebie i jesteś żądny zmian. Ale powiem Ci, że 24 lata to jeszcze nie jest dużo. Jesteś młody i masz dużo czasu na znalezienie drugiej połówki. Nic na siłę, samo przyjdzie w swoim czasie. Powodzenia.