26

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

Facet który zna swoją wartość i coś sobą reprezentuje, nie jest nieśmiały...

27

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

Auaaa! Musiałam ugryźć się w język. Tak bardzo chciałam coś do tego dopisać, ale obiecałam sobie, że przez jakiś czas nie będę się źle o płci przeciwnej wyrażać tongue

28

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

prawda, chociaż kole w oczy, nie powinna być uznana za złe wyrażanie się... Nieśmiałość jest urocza u 15-latka, który uważa starszą od siebie dziewczynę za bardziej doświadczoną i to go krępuje, choć zarazem pociąga... Ale jak już ma te 20 lat i już trochę przeżył, to nieśmiałość zostaje u niewielu z nich wink

29

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

No tak wtedy już są bardziej śmiali i się wtedy inaczej zachowują. Ja tak nieśmiałych nie spotykam więc nie wiem jak to tam z nimi jest. Facet to i tak jest facet i to tak na pewno myśli tylko o jednym smile nie ma żadnej różnicy czy jest on śmiały czy on jest nieśmiały.

30

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

Ależ te uczucia muszą się w nieśmiałym facecie kotłować, skoro nie może dać im upustu tak otwarcie.

31

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

Oj muszą:) A jak już je uaktywni, to z podwójną siłą, więc warto, dziewczyny!

32

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

Jak pomyślę, ile to kosztuje podchodów, zabiegów, starań, to już mi się odechciewa zdobywania faceta, który nie umie się odważyć i sam postarać:)

33

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

Mnie odpychają.. Facet musi być odważny, albo przynajmniej takiego udawać:)

34

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

Facet powinien być konkretny, oczywiście nie zbyt śmiały, bo taki to wiadomo, że raczej tak z kwiatka na kwiatek, nic stałego z nim nie wyjdzie...

35

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

Mnie podobają się tylko mądrzy:)

36

Odp: Czy podobają wam się nieśmiali faceci?

A mi przystojniaki☺