51

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Nie licz, że stracisz w ciągu tygodnia 20 kg, bo to nie jest możliwe, ale na jakieś racjonalne kilka kilogramów, jak najbardziej możesz liczyć. Mnóstwo lasek w Polsce faktycznie traciło nadwagę w oparciu o same tabletki na odchudzanie. Zielona kawa według badań średnio pozwala schudnąć 12 kg, ale wiadomo, że to wszystko uzależnione jest od konkretnego organizmu.

52

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

A co gdy ktoś ma problemy zdrowotne i nie może stosować brutalnych diet czy ćwiczyć?

Naczytałam się, że są zabiegi co pomagają szybko schudnąć. Skorzystałam i przy okazji straciłam cellulit. Nic nie bolało ani nie trzeba było się katować ćwiczeniami. Specjalista  doradził mi w jaki sposób mam się odżywiać, a gdy opowiedziałam mu o swoich problemach zdrowotnych zalecił godzinny spacer żeby się choć trochę więcej ruszać i dobrał suplement. Raz na jakiś czas jeszcze chodzę na zabiegi dla podtrzymania tego co już zyskałam dzięki nim, a efekt jest naprawdę szokujący.

53

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

skoro nie można dużego wysiłku to może basen ? świetnie stymuluje sylwetkę i poprawia kondycje i samopoczucie

54

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ja jestem zdania, że o siebie i o wagę trzeba dbać cały czas a nie nagle miesiąc przed wakacjami, czy ślubem. Biegam regularnie od 2 lat, stosuję dietę. Jem regularnie i wspomagam się suplementem . Zawarty  w nim chromi  i cynk wspomaga proces odchudzania. Na mnie działa. Oczywiście jak ktoś myśli że będzie łykał tabletki i od tego schudnie to muszę go rozczarować. Troszkę trzeba się poruszać i zmienić dietę, ale absolutnie się nie głodzić.

55

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Przede wszystkim regularna aktywność, codzień jakaś rozsądna dawka, plus zdrowy jadłospis, bez katowania siebie i rodziny. Polecam założenie dzienniczka diety, to proste w użyciu a pozwala na zbilansowanie diety, nie kosztuje.

56

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Trzeba jeść lżejsze posiłki, zrezygnować z tłuszczu, majonezu i słodyczy, które też mają najczęściej tłuszcz w sobie....

57

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Trzeba jeść dużo owoców oraz warzyw i jeszcze trzeba jeść chyba dużo sałatek. To będzie najlepszy sposób na to by jakoś schudnąć. Innego żadnego lepszego sposobu po prostu nie widzę..Jeśli chodzi o mnie to jakby to wam powiedzieć chudnę przez cały rok i schudnąć nie mogę sad

58

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ćwiczenia, ruch i dużo wody mineralnej:)

59

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Pojechać podczaas urlopu na wczasy odchudzające i po krzyku tongue

60

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Woda mineralna jest bardzo istotna. Very important. Bez niej niestety nie ma co marzyć o jakiejś dobrej sylwetce. Trzeba się mniej denerwować i mniej stresować. Trzeba do każdej sprawy nawet błahej podchodzić na luzie, swobodnie. To byłoby właśnie najlepsze i już tłuszczyk może odchodzić.

61

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

ruch jest ważny, na pewno da lepsze rezultaty niż bierność przed telewizorem jednak nie zawsze można sobie na nią pozwolić. Ja akurat pracuje do wieczora. Wieczorem już sił nie starcza ale to nie znaczy że się nie odchudziłam. Postawiłam na diete. Nic specjalnego. Zwykłe ograniczenia posiłków po godzinie 16. Jem to co uważam za zdrowe. Ograniczam więc potrafy tłuszczowe, słodycze. Jak jestem głodna a wiem że jeszcze nie pora na posiłek to pije dużo wody. Efekty miałam na takiej prostej diecie ale nie zadowalające. Dlatego skusiłam się na suplement diety na odchudzanie który miał wspierać moją walkę z otyłością. W połąćzeniu z moją dietą osiągnełam 2x lepsze rezultaty

62

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Zobaczę to sobie i powiem czy to dobra strona i czy można z niej coś wynieść smile Ja przed urlopem nie staram się schudnąć bo u mnie dieta i ćwiczenia trwają cały rok. Jestem na zajęciach z aerobiku 2 razy w tygodniu i zawsze ćwiczę intensywnie, staram się dawać z siebie wszystko. Efekty mam w postaci zgrabnej sylwetki.

63

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Najważniejszy to chyba intensywny ruch czyli bieganie jakiś fitness możesz do tego dodać jakąś dietę wydaje mi się że to będzie najlepszym lekarstwem na zgubienie kilku kilogramów ale na to też musisz mieć czas a nie zawsze to idzie w parze tym bardziej jak pracujemy.

64

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

[quote=geryuszka]Najważniejszy to chyba intensywny ruch czyli bieganie jakiś fitness możesz do tego dodać jakąś dietę wydaje mi się że to będzie najlepszym lekarstwem na zgubienie kilku kilogramów ale na to też musisz mieć czas a nie zawsze to idzie w parze tym bardziej jak pracujemy.[/quote]

Nie do końca się zgadzam z tą wypowiedzią. Najważniejsza jest jednak dieta. W przypadku odchudzania mówi się, że dieta to ok 70%, a aktywność to 30%. Oczywiście też jest ważna, ale nie najważniejsza. Nie ma cudów. Żeby schudnąć, musimy jeść zbilansowane posiłki, dostarczające niezbędnych związków, ograniczając porcje. Osobiście stosowałam przez 3 miesiące dietę . Smaczna i widać, że przygotowana przez profesjonalnych dietetyków. No i kilka fajnych dodatkowych opcji dostajesz z dietą.

65

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

nie da się tongue a na serio jak się dobrze połączy dietę i aktywność ruchową np. zumba, biegi, to można stracić parę kilo, ważna jest motywacja i systematyczność, najlepiej zacząć jeszcze zimą, żeby mieć dobre efekty, do diety i sportu dodać trzeba jeszcze kosmetyki wyszczuplające i ujędrniające skórę...

66

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Dokładnie i to powinno być meritum odchudzanie to proces długotrwały a nie odbywający się w ciągu tygodnia. Po za tym warto dbać o własne ciało nie tylko w okresie letnim. Ktoś coś pisał o odsysaniu tłuszczu faktycznie takie coś istnienie i nazywa się liposukcja już o tym napisałam w innym wątku,jest kilka metod tego zabiegu i to lekarz w zależności od ilość tłuszczu decyduje jaka z metod jest realizowana. W zasadzie najlepiej to się skontaktować i pytać bezpośrednio tam bo nie cche niczego pomieszać.

67

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

jak ćwiczysz to warto sobie do treningu dodać suplementy np fat burner który wspomoże ci spalanie smile ja kiedys brałam z olimpu ale nie działał aż tak mocno smile

68

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Jak ktoś chce szybko to powinien 3 razy w tygodniu pochodzić tak przynajmniej po jednej godzinie na basen. Na pewno to się może mocno przydać i na pewno to może być dobre dla każdego chociaż jednak trzeba zdać sobie sprawę, że tą formę trzeba i tak budować przez cały sezon.

69

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Nie ma co ryzykować zdrowia, najlepiej zapisać się do dietetyka, a jak nie macie czasu na takie wizyty, to może dietetyk online? tak samo przygotują wam indywidualną dietę, dobiorą suplementy i będą wspierać w trudnych chwilach, tyle, że zdalnie smile

70

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

[quote=niechcemisie]Pojechać podczas urlopu na wczasy odchudzające i po krzyku tongue[/quote] Oj mi się odchudzanie z miłym odpoczynkiem nie kojarzy smile lepiej jednak schudnąć już przed urlopem. Wg mnie najważniejsze są ćwiczenia. Rzecz jasna oprócz racjonalnych zdrowych posiłków. Można też suplementować , żeby ćwiczyć dłużej i ciężej a co z tym idzie efektywniej. W końcu byle jak wykonane ćwiczenia zmęczonego organizmu nic nie dają. Można się jedynie nabawić kontuzji.

71

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Dlaczego nie? Wczasy odchudzające mogą być całkiem fajne. smile Schudłam z acetomale już znacznie wcześniej, na urlopie za to trochę sobie pozwoliłam i znowu mam do zgubienia, ochłodzi się i idę biegać wink

72

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Najlepsza jest chyba racjonalna dieta.

73

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Tak, dieta a w zasadzie odżywianie racjonalne ułatwia odchudzanie, trzeba jeść pełnowartościowe posiłki a wyeliminować śmieciowe jedzenie. Cukier i słodycze wystarczy ograniczyć. smile

74

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

[quote=patra]Tak, dieta a w zasadzie odżywianie racjonalne ułatwia odchudzanie, trzeba jeść pełnowartościowe posiłki a wyeliminować śmieciowe jedzenie. Cukier i słodycze wystarczy ograniczyć. smile[/quote]
Do tego jeszcze ruch... dużo ruchu i powinno być ok. Tylko nie wiem czy pomoże to w "szybkim schudnięciu przed urlopem" big_smile

Niestety jak chce się schudnąć przed wakacjami to trzeba się za to wziąć co najmniej pół roku wcześniej wink

75

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

W moim przypadku ograniczenie jedzenia w niczym nie pomaga, bo potrzebuję solidnego wysiłku fizycznego, żeby cokolwiek zrzucić. I to jest frustrujące, bo bez ruchu tyję. A nad urlopem niestety muszę pracować cały rok.