1

Temat: Co Was pociąga u mężczyzn?

Nie chodzi tu o dobry charakter, wypchany portfel , skromność itp.

Co was pociąga w wyglądzie fizycznym?

Ja zwracam uwagę na dłonie i paznokcie.

2

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Oczy , dłonie - owszem , jakieś muszą być. Najlepiej przyzwoite.
Jednak nie ma nic piękniejszego niż poczucie bezpieczeństwa i wsparcie męskiej piersi i namiot ochronny z ramion. Wtedy mogę zapomnieć ,że jestem dorosła i nie muszę być już "taka silna" - przy nim wolę raczej być bezsilna smile

3

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Uwielbiam silne męskie dłonie... Ich uścisk, nie taki sflaczały, tylko męski, konkretny...
Takie wypiastowane przez manikiurzystkę, cieniutkie paluszki nie bardzo mi podchodzą....

4

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Zadbane dłonie, ogólnie higiena osobista i dobrze kiedy ładnie pachnie, muskularne ramiona, spojrzenie, kształt twarzy, ładne zęby.

5

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Ramiona i szeroka  klata.... Nie musi nic mówić i nic robić, wystarczy , że jest i aby zawsze , gdy czuję się źle te ramiona mnie chroniły . Abym mogła się przytulić do klaty otulona jego ramionami i poczuć bezpiecznie.
Reszta może nie istnieć (...chyba trochę przesadziłam smile

6

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

A ja prócz dłoni i oczu lubię męski brzuch oczywiście nie gruby i okrągły, ale taki idealny, też nie mówię o zbyt umięśnionym, bo to nie jest aż takie fajne, po prostu musi mieć to coś...

7

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Mnie chyba najbardziej w facetach pociąga to takie umięśnione ciało smile Szczególnie to można zobaczyć przy takich typowo męskich czynnościach jak kopanie jakiegoś rowu czy też nawet prace przy budowlance. Wtedy widać te napompowane mięśnie. Bardzo też lubię u facetów twarde męskie rysy twarzy.

8

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Registe, nie przesadziłaś. Też uwielbiam zniknąć w męskich ramionach, w silnych męskich ramionach, schować się przed światem smile

9

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Dla mnie zęby są bardzo ważne, jak się mężczyzna uśmiechnie to ma bilet w jedną stronę, zapach też jest dla mnie ważny. Uwielbiam męskie perfumy, nic tak na mnie nie działa. No i ogólnie aparycja, czy mężczyzna mi odpowiada z wyglądu czy nie, rzecz gustu.

10

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Ogólny wizerunek.
jeden wygląda jak meserszmit
inny jak kryminalista
inny misiowaty
inny z wyglądu romantyczny i taki mnie najbardziej interesuje... smile
na to właśnie zwracam szczególną uwagę...

11

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Co to za typ ten Messerschmitt?

12

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Pewnie mniej więcej taki jak "szybki Bill" wink

13

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Mnie bardzo pociąga u facetów to jak ma taki męski, niski głos..To wtedy mnie już całkowicie podnieca - bardzo lubię takie audycje radiowe z takim facetem co ma taki głos dany od Boga..Można się wtedy przy radio odbiorniku rozmarzyć, że słyszę takiego kogoś ale nie widzę jak wygląda.

14

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Wrażliwość i przytulasty sposób bycia:)

15

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Ładnie to określiłaś... przytulasty sposób bycia smile
Przyjaźnie nastawieni do otoczenia mężczyźni mają u mnie plus, bo niektórzy są tacy zamknięci i wrodzy. Dla swoich są ok, ale innych traktują, jakby byli zagrożeniem dla ich związków i rodzin.

16

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Ja lubię zadbane ręce i brak zarostu, wszelkie wąsy czy broda odpadają!

17

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Musi mieć właściwe proporcje ciała, umięśniony, sprawny i w mowie ciała wyrażać to coś, co nas rajcuje.
Ale cały urok pryśnie, kiedy jakiś mniej urodziwy przyjdzie i go przegoni. Nie ma nic bardziej aseksualnego u faceta, jak tchórzostwo.
To znaczy, że zajmuje niską rangę w społeczeństwie i nie można na niego liczyć w zagrożeniu, kiedy swą rodzinę będzie musiał chronić. No i walczyć o byt.
Dlatego brzydcy w luksusowych autach są tak atrakcyjni big_smile

18

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Masz rację, większość z nas poczucie bezpieczeństwa ceni sobie bardziej niż poczucie estetyki, oczywiście biorąc pod uwagę omawiany temat. Ewentualny urok nie pozostaje bez znaczenia , jednak z urodą zewnętrzną nie koniecznie posiada wiele wspólnego.

Natomiast, czy auto dodaje atrakcyjności?
Poczucie bezpieczeństwa u boku supermena , poczucie bezpieczeństwa w luksusowym aucie.....czemu nie smile

To auto to taki dowód zaradności i dla rozumnych kobiet nie jest jeszcze żadnym gwarantem wartości. Jednak jeśli facio jest wykształcony i do tego posiada majątek, to jest gwarantem bezpieczeństwa i dobrobytu.

Oczywiście to jest model uproszczony i w praktyce są uczucia, które zaburzają właściwe spojrzenie, ale te uczucia są czymś ważniejszym, niż zaradność.
Najlepiej być pięknym, bogatym i kochanym. Czyż nie jest to idealny układ? Ale jak tak dociągnąć do końca życia?

I to jest problem do omówienia.
Dochodzi do tego różnie rozumiany zdrowy rozsądek , który często sprawia, że uczucia zostają na drugim miejscu albo jeszcze dalej.Ten zdrowy z pozoru rozsądek, jest często przejawem zawirusowanego podejścia do spraw damsko-męskich.

19

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Męskie maniery na poziomie, podobnie jak intelekt uwidoczniony w rozmowie, dialogu są bardzo ważne, równie ważne jak osobowość. Podstawa to takt, savoir-vivre, życzliwość, mądrość. Kobieta nie szuka bawidamka-chwalipięty-błazna, co to tylko filmy ogląda, żarcikami sypie i o muzyce pogada. To dobre dla pustaka, lolitki z dyskoteki ale nie dla kobiety, którą właśnie rozwój zawodowy czy osobowościowy mężczyzny interesuje,podobnie jak Jego przeżycia, spojrzenia, doświadczenia życiowe. To w jaki sposób ogląda świat i jaką wykazuje wrażliwość. To jest ważne i niezbędne. Na spotkanie przynosi kwiaty. O wybór miejsca spotkania najpierw pyta kobietę., podobnie jak otwiera drzwi samochodu przed kobietą i zamyka je za nią, podsunie krzesło w kawiarni, poda kartę, etc... Zachowuje dystans.

20

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

A co powiecie o intelekcie? Ja lubię jak facet ma dużo do powiedzenia i mądrze mówi na różne tematy...

21

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

"Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze." - Magdalena Witkiewicz, "Zamki z piasku"

Jeden z moich ulubionych cytatów (po wycięciu ostatniego zdania). Ja się zakochuję w intelekcie smile

22

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Sam intelekt, bez tego błysku w oczach, to nie jest to...

23

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

W wyglądzie pociąga mnie przede wszystkim oczy, nos, zarost i niski głos smile ale samo to, że facet jest zadbany już dobrze o nim świadczy.

24

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

O tak, niski głęboki głos, najlepiej  taki radiowy bas:)

25

Odp: Co Was pociąga u mężczyzn?

Te mięśnie, te pośladki i te umięśnione nogi <3 Bardzo lubię zawodników od rugby i od NFL. Takie duże chłopy, typowe miśki. Z nimi bym się nigdy nie nudziła i nigdy bym się nie bała gdzieś wyjść na miasto..Ja co prawda chodzę na mecze rugby ale Ci rugbiści zawsze zajęci.