26

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

... to sprawdziłabym, ile da się wytrzymać chodząc po galerii na zakupach i czy naprawdę facetom tak ciężko to polubić:)

27

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Próbowałabym zrobić siku do pisuaru wink

Ostatnio edytowany przez subtellna (2015-04-29 11:02:10)

28

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

To jak ja mam teraz darmowe i nielimitowane to może też zaczęłabym nękać?
Gdybym była facetem... ale to więcej niż jeden dzień, zapoznałabym się z Z. i przeprowadziłabym z nim męską rozmowę. Ciekawe czego bym się dowiedziała na swój temat.

Tak na marginesie, widziałam wzmiankę o krawacie. Ja sama chodziłam pod krawatem - idzie się przyzwyczaić. Trudniej mi było nauczyć się to wiązać niż nosić.

29

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Krawaty to nie dla mnie, ale sam garnitur to by mi wcale nie przeszkadzał, gdybym już została facetem na 1 dzień albo powtórnie się urodziła jako facet wink

30

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Z ciekawości to  bym chciała przeżyć jeden dzień jak facet. Ale nie więcej:)

31

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

A tak przy okazji mężczyzny, to czy wiecie jakie są teraz modne garnitury?
To ma być garnitur na maturę-czyli pilne, na-cito! yikes

32

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

W groszki smile
Ja myślę, że w większości sklepów na wieszakach mają to, co akurat jest na topie, a wyprzedają to, co już nie jest lub rychło nie będzie, albo po prostu jest na to sezon, tak jak teraz, więc trzeba mieć konkurencyjną cenę w porównaniu z tymi dwa butiki dalej.
Cóż... dostają towar taki, jaki mają hurtownicy, a ci mają go od producentów, którzy z kolei na swoje barki biorą ciężar "synchronizacji" projektów wg których szyją z aktualnymi trendami, które wymyśla jakiś ktoś o lepszym lub gorszym guście.
Nawet rola doradcy wizerunku w salonie mody męskiej ogranicza się jedynie do tego, by pomóc dobrać coś, co jest na stanie do kogoś, kto przyszedł coś kupić, czasem nawet sam nie wie co i nie wie ile razy powinna się załamywać nogawka spodni, żeby można było uznać rozmiar za właściwy. Wtedy z pomocą wkracza super sprzedawca, a jak ma gadane to dobierze jeszcze muchę i namówi na poszetkę, może nawet na dwie, bo przecież dzięki takiemu detalowi klient kupuje jeden garnitur na różne okazje. Co za oszczędność smile Taka jest siła dodatków, zwłaszcza jeśli ma się prowizję od sprzedaży. A może jeszcze dziergany szydełkiem kwiatek do butonierki? Hit!

Poważniej... myślę, że i tak trzeba wybierać z tego co jest, bo gdyby chcieć coś innego, to trzeba rozglądać się dużo wcześniej, a teraz pozostaje wybrać coś, w czym dobrze się wygląda, bo naprawdę nie ma czasu.
Zaufałabym sklepom w większych centrach handlowych, że mają to, co jest na topie.

33

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Na maturę powinien być czarny garnitur, najbardziej elegancko wygląda:)

34

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Na moją chłopaczek przyszedł w błękitnym big_smile Czarny ZAWSZE dobrze wygląda smile

35

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Błękitny  jest dobry chyba na plażę... Ostatecznie może być szary, ale taki bardziej stalowy

36

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Dopuszczalny jest też brąz, choć dziś rzadko kto nosi i oczywiście granat.

37

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Fajnie byłoby zmienić płeć na jakiś czas - może wreszcie miałabym łatwiej... Kobieta jak chce coś w życiu osiągnąć własnymi umiejętnościami, to musi być 2 razy lepsza od mężczyzny.
W Polsce, kobiety  zarabiają mniej od mężczyzn pracujących na równorzędnych stanowiskach. Ciekawe, kto udowodni, że są lepsi w pracy...?

38

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Bo przeczytaniu artykułów - w czym iść na maturę i w/g gustu maturzysty, został kupiony granatowy garnitur z krawatem w tym samym kolorze smile
Podaję link kiedy i jaki garnitur włożyć.
[url]http://jakubroskosz.com/pierwszy-garnitur-jaki-garnitur-kupic-na-studniowke/[/url]

39

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

niechcemisie- Dobrze fantazjujesz z groszkami big_smile

40

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Równie dobrze może być w kratkę, taki wiecie - "warszawski":)

41

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

W maju jest na tyle ciepło, że wystarczy koszula i krawat:) Nie ma wymogu wkładania marynarki:)

42

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Jako mężczyzna może wreszcie bym się odważyła na skok na bungee smile

43

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

[quote=katasia]Jako mężczyzna może wreszcie bym się odważyła na skok na bungee smile[/quote]
A dlaczego nie możesz tego zrobić jako kobieta?

44

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Racja, to nie jest tylko sport dla facetów. Ja gdybym miała możliwość, to bym skoczyła:)

45

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Przeraża mnie to jak wygina się kręgosłup u skaczących. Widziałyście na filmikach? Brrr... Skoro jednak uważa się to za bezpieczne, chętnie bym skoczyła.

46

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Leżąc w łóżku też można sobie krzywdę zrobić, ale jak masz pecha, to lepiej nie próbuj....

47

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Kobiety mają przechlapane ale faceci też mają gorzej pod paroma względami, np. dziecka sobie nie urodzą, po prostu muszą do tego jakąś kobietę namówić wink

48

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Na pewno używałabym sobie, flirtując z kobietami nieświadomymi tego, że ten świetny i tak je rozumiejący facet już jutro wróci do dawnej kobiecej postaci:)

49

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień... byłabym dżentelmenem i obserwowała radość kobiet, które cieszą się, bo ktoś ustąpił im miejsca w komunikacji miejskiej, pocałował dłoń na przywitanie, przepuścił w drzwiach.

50

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Summerlove, zrobiłabyś to? To okrutne... w niejednej kobiecie mogłabyś rozbudzić nadzieję na to, że są tacy faceci i potem szukałaby, a jej szukanie na niepowodzenie skazane... albo co gorsza cierpiałaby do końca życia, że taki wspaniały  facet ją wystawił i zniknął tongue

Iwaaa... czemu takich panów jest coraz mniej?