351

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Udawałeś jej przyjaciela?... Ciekawe jak się tego domyśliła... smile

352

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Pewnie za często patrzyłeś jej w oczy maślanym wzrokiem wink

353

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Dobrze jest zacząć związek od przyjaźni, bo wtedy poznajemy prawdziwszą twarz człowieka, który się przed nami otwiera bez obawy o odtrącenie... I jak nam się spodoba to, co sobą prezentuje to jest to dobry wstęp do czegoś więcej...

354

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Miłość damsko-męska jest możliwa, jeśli jest połączona z miłością i to jest nawet wskazana
w małżeństwie, lub partnerstwie smile

355

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Fakt, przynajmniej zostanie przywiązanie jak nie będzie już namiętności...

356

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

@Zafira: Niezupełnie... w każdym razie niczego nie udawałem. O.O

Kiedy się poznaliśmy, była z kimś innym, więc zostaliśmy tylko przyjaciółmi. Ale czas leci, życie toczy się dalej, aż tu któregoś dnia dowiedziałem się, że jest wolna. A wkrótce potem byliśmy już parą.

Podobała mi się już wcześniej, owszem. Ale myślałem o niej jako o przyjaciółce, poza tym ja sam byłem wtedy jeszcze z moją Pierwszą, przy której nie miałem głowy do szukania miłości gdzie indziej.

Ale, jak już mówiłem, byłem nieśmiały. Przyjaźniliśmy się od ładnych paru lat, ale nigdy nie myślałem, że ona może czuć do mnie cokolwiek więcej.

Myliłem się, zresztą nie pierwszy raz, ale chyba nigdy nie cieszyłem się bardziej z tego, że nie miałem racji. ^_____^

357

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Hmmm... trochę tak piszesz, jakbyś zamienił Pierwszą na lepszy model bo trafiła się okazja;)

358

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Chociaż byłeś nieśmiały, to jednak jakoś musieliście się dogadać:) Kto pierwszy zrobił ten krok?

359

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

@milagro: Tak, wiem jak to brzmi. I nic na to nie poradzę, nawet jeśli tak o tym nie myślę, coś w tym przecież jest. Dlatego jakoś się z tym pogodziłem i już nie żałuję.


@AnitaWu: Wychodzi na to, że ja. Tuż przed to były w pewnym sensie podchody, do momentu, kiedy ona zostawiła pewną wskazówkę. Sęk w tym, że nie wiedziałem, czy to miało być dla mnie, bo ktokolwiek inny mógł to przeczytać i odebrać jako zaproszenie, ale cóż...

Przy następnej sposobności z góry ją przeprosiłem, po czym pocałowałem. Strasznie ją to zmieszało, ale po krótkiej rozmowie to ona mnie pocałowała i wiedziałem już, że postąpiłem słusznie. ^/////^ Coś mi się wydaje, że kiedy nie można znaleźć słów, jeden pocałunek powie wszystko, co trzeba, a nawet więcej.

360

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Takie zostawianie karteczek adresowanych do nikogo to dość ryzykowne:) Ja bym się nie odważyła na więcej niż zapraszający uśmiech, tak na początek...

361

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Jak tak się rzucasz  na nie swoją dziewczynę z pocałunkiem, to ja bym nie pomyślała, że jesteś nieśmiały...:) Myślałam, że zaczyna się od niby przypadkowych dotknięć, a nie tak prosto z mostu:)

362

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A co miał tracić czas na podchody jak widział, że dziewczyna jest na tak, albo przynajmniej liczył na to że jest słabsza i go nie zabije wink

363

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

@Gabika: To nie było znowuż takie jednoznaczne. Napisała coś w rodzaju... hmm...

"Źle mi jest samotnej"

Pomyślałem więc wtedy, że może bym ją pocieszył, tylko że co ja mogę będąc tylko przyjacielem? Ona kogoś więcej potrzebowała... no i właśnie. >>

@Kalinka: Trafna uwaga, tylko że my już znaliśmy się od dawna jako przyjaciele, przytulenia i poklepania były na porządku dziennym. Musiałem bardziej się wysilić po to, żeby w ogóle zauważyła różnicę.

... a z drugiej strony - pchać się z łapami bez zaproszenia, to mi śmiałości zabrakło, wolałem więc zacząć od ust, bo to jeszcze w razie czego można jakoś wytłumaczyć i wycofać się, gdyby nie wypaliło... na szczęście tłumaczyć się musiałem raczej z tego, 'dlaczego tyle zwlekałem'. ^/////^

@virg11: Liczyłem przynajmniej na to, że mnie nie przepędzi precz... ale zarazem byłem bardzo zdenerwowany, ryzykowałem. Jeślibym źle ją zrozumiał, jeśli czekała na kogoś innego, nie na mnie, to mogłem zniszczyć naszą przyjaźń. Zresztą, ona czuła to samo i dlatego tak długo zwlekaliśmy z okazaniem sobie uczuć. >////////>

364

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ja bym chciała być tak mile zaskoczona jak ona...Widać , że warto ryzykować:)

365

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Miło by było, żeby każdy przyjaciel zdobywał się na taką odwagę w kluczowym momencie... Gratuluję!

366

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Dzięki. ^_^ Tak, było warto, ale to raczej wyjątek niż reguła. W ogóle mało jest teraz ludzi gotowych zaryzykować dla drugiej osoby. >.> To chyba jeden z tych czynników przez które średni wiek zawarcia małżeństwa przesuwa się nieubłaganie w górę.

367

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Najważniejszym czynnikiem  jest jednak chęć materialnego uniezależnienia od rodziców, bo ile ja znam par 25+, z których każde mieszka u mamusi, zamiast razem ze sobą. I dlatego też odkładają ślub, aż będzie ich stać na swoje gniazdko...

368

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest jak najbardziej możliwa, kiedy są np. dziećmi i potem gdy razem dorastają. I kiedy dwójka ludzi w ogóle nie odczuwa do siebie nawzajem żadnego pociągu seksualnego.

369

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Może są takie przypadki, ale akurat ja znam inne, że ten pociąg się w końcu  obudził...:)

370

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Z tą przyjaźnią to jest tak jak z Yeti, że może i istnieje, ale nikt jej nie widział...

371

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Jest, ale z takim dreszczykiem napięcia pomiędzy wink

372

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ja dla mnie nie istnieje cos takiego jak przyjazn damsko-meska

373

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

To jest przyjaźń, ale  erotyczna wink

374

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Do pewnego momentu jest możliwa. Dziewczynom jest łatwiej zaufać chłopakom, ponieważ oni nie plotkują na siebie ile popadnie, zawsze wysłuchają przyjaciółki do końca i nie będą "sztucznie" słuchać, a powierzone tajemnice zostawiają dla siebie.

375

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ale mężczyźnie trudno czasem zrozumieć kobiece problemy, są zbyt konkretni...