76

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

To jest właśnie najgorsze. Sam w odwrotnej sytuacji chciałby pewnie wiedzieć na czym stoi.

77

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Jesteś młoda, nie musisz trzymać się kogoś, kto tak się zachowuje...Daj sobie szansę na poznanie kogoś, kto będzie przy Tobie, a nie na odległość.

78

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

I jak rozwiązała się ta sytuacja?

79

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Nie odezwał się jak dotąd, ja też nie - więc już nie czekam na kontakt, a na odległość to w ogóle nie miało sensu

80

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Nie lubię takich sytuacji. Nie lepiej powiedzieć sobie pewne sprawy prosto z mostu, pożegnać się, zamiast pozwolić, żeby działo się samo i żeby nikt nie wiedział co jest grane tak do końca? pff...

81

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Są ludzie, którym się wydaje, że lepiej niczego nie tłumaczyć, milczeć, nie wysłuchiwać pretensji...

82

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ja tak zrobiłam, ale to miałam 15 lat, to jeszcze można wybaczyć taką niedojrzałość.
Zgodziłam się na tzw. chodzenie z chłopakiem, bo choć chodzić nie chciałam ani z nim, ani z nikim innym też nie, głupio mi było odmówić, bo go lubiłam (do dziś jestem mało asertywna, ale pracuję nad tym, jako że asertywność to podobno cecha nabyta). To był mój pierwszy chłopak. Po jakimś czasie zaczęłam unikać spotkań, szukać wymówek, zamiast powiedzieć wprost, w jakichkolwiek słowach, że nie wiem... nie pasujemy do siebie czy coś innego, byle nie przeciągać tylko jasno dać do zrozumienia, że koniec.
Przez rok się do mnie nie odzywał i straciłam tym samym fajnego kolegę... w dodatku z klasy. Pierwszy raz odezwał się do mnie kiedy znalazł nową dziewczynę w kolejnym roku szkolnym, bardzo fajną zresztą.

Jednak w normalnym związku, choć oboje widzą, że zanosi się na rozstanie i czasem słowa są zbędne, to powinno się jednak powiedzieć wprost, choćby po to, żeby nie blokować, nie marnować czasu drugiej osoby. Każdy powinien wiedzieć na czym stoi. Pan Z. przecież wyciął mi taki nr, że ani TAK, ani NIE, takie ch. wie co, chciał czegoś więcej, nagle zniknął, zarzucał mi wycofywanie się, a sam się wycofał, poszedł sobie w swoją stronę nie mówiąc koniec, wręcz przeciwnie... ze słowami "Nie chcę kończyć." i  choć to nie był związek, miałam i mam mu za złe, że nie określił się i ta sytuacja w tym wątku może dlatego tak mnie drażni, że wiem jak to jest nie wiedzieć jak jest tongue

83

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Mnie zawsze przed tym powstrzymywało widmo samotności, lepiej mi było ze świadomością, że ktoś jednak jest, nawet niezbyt idealny,  niż że nie ma nikogo...

84

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Pytanie jak daleko posuwałaś się z tą akceptacją, bo są granice, które źle jest przekraczać, jeśli chodzi o tolerowanie wad. Mam nadzieję, że Ci do nich daleko było. Ja do dziś żałuję swojej pobłażliwości.

85

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Po czasie zwykle żałuje się straconego czasu i swojego podejścia, ale kto jest aż taki mądry mając 20 lat?...

86

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Trudno kierować się rozsądkiem jeśli chodzi o uczucia.. Często traci się głowę dla kogoś i w wieku 30, 40 czy nawet 60 lat...

87

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ty mnie nie strasz, że przy sześćdziesiątce też będę taka głupia, jak jestem.

88

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Starsi ludzie niestety naiwnieją z wiekiem, dają się nabrać na podstawione firmy telekomunikacyjne czy na  "wnuczka", a jak słyszę o kwotach, jakie tracą, to chyba nie są to ludzie z wykształceniem podstawowym...? Więc nie wiadomo co nas czeka za te 30lat .

89

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Może to wynika z tego, że bardziej kochają wnuczka niż własne dzieci i jak słyszą, że mu coś grozi to im się wyłącza myślenie?

90

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ja się zamknę na starość w domu rozrywek. Będę grała z innymi starcami w warcaby i oglądała jasełka. Z koleżankami będziemy pokazywać halki spacerując po deptaku - ku zgorszeniu! Będzie bosko big_smile

[img]//img1.stylowi.pl//images/items/s/201310/stylowi_pl_fotografia_13007812.jpg[/img]

91

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Za te 30-40 lat to już nie będzie takie go cellulitu na świecie. Ani halek:)

92

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Za 30 lat to będę miała taki cellulit, że tylko przeszczep skóry wraz z tkanką podskórną mnie od niego ocali. A za 40 będę nieżywa.

93

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Nie jesteś w Rosji, tylko tam średnia wieku to 62 lata, w Polsce męczymy się dużo dłużej...

94

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

[quote=niechcemisie]Nie lubię takich sytuacji. Nie lepiej powiedzieć sobie pewne sprawy prosto z mostu, pożegnać się, zamiast pozwolić, żeby działo się samo i żeby nikt nie wiedział co jest grane tak do końca? pff...[/quote]

Właśnie kogoś poznałam i spotykamy się, mam nadzieję, że coś z tego będzie , a tu w niedzielę mój były napisał SMSa że będzie w Polsce pod koniec marca i co ja na to? Nie odpisałam.

95

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Yeah! Verka, mam nadzieję, że będzie Wam lepiej i lepiej, a gdyby nawet nie przerodziło się to w nic poważniejszego, to przynajmniej czerp przyjemność i baw się świetnie. I bardzo mi się Twoja reakcja podoba, choć nawet gdybyś odpisała i umówiła się z eksem na spotkanie, to on najwidoczniej jest już dla Ciebie spalony i bardzo dobrze. Niech teraz on się zastanawia co jest grane. Och... grrr... nawet gdyby okazało się, że musiał przemyśleć, że się wahał itd. to jak o nim świadczy to, że tak długo kazał Ci czekać na jakiekolwiek wyjaśnienia?


Ksymena... nie wiadomo jeszcze, bo ja to jednak bliżej granicy mieszkam niż Ty.
[img]//media4.s-nbcnews.com/j/MSNBC/Components/Photo/_new/090805-putin-hlarg-133p.grid-6x2.jpg[/img]

96

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Pewnie miał BARDZO WAŻNE SPRAWY zbawiające świat, i nie zamierza się z nich tłumaczyć tylko prosto z mostu działa:)

97

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

I słusznie że nie odpisałaś, niech wie że nie jest jedyny na świecie

98

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Na nic lepszego nie zasłużył moim zdaniem...

99

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Najlepsze jest to że on wcale nie zamierzał nic wyjaśniać:) Przeszedł nad tym swoim milczeniem do porządku dziennego.. Ale ja nie musiałam czekać i nie czekałam aż się namyśli i odezwie. smile

100

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Właśnie to było najbardziej ch.... zagranie z jego strony, bo cokolwiek się działo, mógł i powinien to wyjaśnić, skoro byliście parą.