76

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Z racji braku czasu Gnida odpowie na szybko:

Niechcąca - polubilibyśmy się, już nie mam wątpliwości. Kocham Cię. smile

milargo - to mogę przy okazji kupić od razu coś dla Ciebie z jarmarku. Wybieraj - radyjko na baterie, niemieckie słodkości czy futerko z półsyntetycznych norek?

Kocie, Kocie - Enigmo Ty! Niechaj się tu bardziej ukonkretyzujesz. Odpowiedz ta, byśmy wiedzieli kim są obserwowani. Ogólnikami to możesz sypać do wszystkich, tylko nie do robaka Gnidy drążącego grunt do skutku. wink

77

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Obserwuję tych, którzy się akurat nawiną na mój gust, najchętniej barczystych brunetów z niebieskimi/zielonymi oczkami z dużymi rękami i w powycieranych dżinsach. Konkretniej już się nie da:)

78

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Zmienią kolor włosów i mogę poobserwować z Tobą big_smile

79

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Jak dla mnie mogą być i bruneci, ale z ciemnymi oczami:)

80

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Oczy zawsze można wydłubać.

81

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Ciemne oczka bym zostawiła, ale  jasne można wydłubać, bo i tak  są takie niewyraziste....

82

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Bo w jasne oczka trzeba patrzeć głęboko.

83

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Zwłaszcza w niebieskie:)

84

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Najlepiej kupić soczewki zmieniające kolor oczu i będzie miał co dzień inne na nasze życzenie:)

85

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Znajomy mi Lew ma ciemne oczy, ciemne włosy i niestety nadbagaż w postaci rozdętego ego wink O ile cechy fizyczne są do przyjęcia, to charakter do wymiany...

86

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Ja jeszcze nie miałam styczności z charakterem, którego nie trzeba by było reperować.

87

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Nawet z własnym?!? Ja tam mam dobre zdanie o swoim wink

88

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Jak będę przekonana, że mój jest na tyle w porządku, że nie należy nic w nim zmieniać, to znaczy, że nie będę już zdolna do spisania testamentu. Wychodzę z założenia, że charakter człowiek powinien doskonalić przez całe życie, pracować nad nim, nad sobą nieustannie, choć oczywiście nie jest to coś, co łatwo i szybko ulega przeobrażeniom i jako że negatywne doświadczenia, nie do końca uświadomione naleciałości, wzorce (nikt z nas nie miał doskonałych, bo takie nie istnieją) mają na nas wpływ, jest co reperować. To miałam na myśli pisząc poprzedni post, ale to moje zdanie.

89

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Ja sama mogę sobie zmieniać charakter, ale gdyby ktoś chciał, to.... niech lepiej najpierw napisze testament, bo do kolacji nie dożyje wink

90

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Hahahaa big_smile I prawidłowo!!!

91

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Charakter sam się zmienia co 7 lat, cierpliwości wink

92

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Tak długo to nie chcemy czekać, czas na zmiany jest już TERAZ big_smile

93

Odp: Faceci spod znaku Lwa

A co chciałybyście zmienić? Ja tendencję do narzekania. Nasłuchałam się w dzieciństwie i tak mi zostało i muszę to w sobie zwalczyć. Udaje się poniekąd, ale jak mam dużo stresów i trudności w życiu (zdrowie, kasa) to włącza mi się, a to męczy!

94

Odp: Faceci spod znaku Lwa

ja bym chciała zmienić to, że za szybko podejmuję jakąś decyzję, a potem żałuję

95

Odp: Faceci spod znaku Lwa

U mnie zmieniłam upór, czasem mi trudno iść na kompromis..

96

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Virrana, szybkie podejmowanie decyzji zwykle przedstawia się jako cechę pożądaną smile Wiem, wiem... chodzi o trafne wybory i właściwe decyzje, ale co... w gorącej wodzie kąpana jesteś, o to chodzi?

Isiaaa... a korzystasz z tego swojego uporu kiedy trzeba wytrwale do czegoś dążyć i nie ulegać wpływom innych? Bo może ta cecha ma też dobra stronę smile Może... wink

97

Odp: Faceci spod znaku Lwa

U mnie do zmiany jest niezdecydowanie, ale nie w taką stronę żeby szybko podejmować decyzję i później ich żałować , tylko wolałabym tak się nie rozdrabniać w rozmyślaniu o czymś, tylko oceniać sytuację bardziej konkretnie.

98

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Ja bym chciała wreszcie przestać zamartwiać się o przyszłość, bo przez to zupełnie nie potrafię cieszyć się dniem dzisiejszym...

99

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Najlepiej zacząć ćwiczyć jogę lub biegać, to poprawia humor:)

100

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Ja zaczęłam... kupiłam matę i dwie książki. I skończyłam big_smile

Milagro... może Twoje roztrząsanie i dogłębna analiza wyciągają na wierzch takie szczegóły, których nikt "bardziej konkretny" by nie wyłuszczył? Aż tak Ci przeszkadza ta cecha? Bo koniec końców to po fazie niezdecydowania jednak chyba decydujesz się. Może powinnaś zawodowo pomagać innym w podejmowaniu decyzji wygrzebując im za i przeciw, wszystko to, czego nie widzą, bo ich zdecydowanie opiera się jedynie na "chcę" albo na skupianiu się na jednym punkcie, a pomijają inne ważne i wpadają w tarapaty.

Zrobimy Ci reklamę:
[color=blue]Zdarza Ci się pochopnie podejmować decyzje? Decydujesz się na coś zbyt szybko? Nie chcesz być zaślepiony podczas dokonywania wyborów życiowych? Udzielimy Ci wsparcia! Profesjonalne niezdecydowanie do Twojej dyspozycji. Poroztrząsaj z nami. Wybierz bezpiecznie.[/color]