51

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja zauważyłam (przynajmniej koleżanka, która prężnie działa na owych stronach, takich przyciąga), że ogłaszają się na Badoo i Twoo (na sympatii było kiedyś poważniej, nie wiem jak teraz) głównie tacy mężczyźni, którzy po pracy przychodzą do domu, wyjdą na jakieś piwo do mordowni w weekend, a w ciągu tygodnia wyciągną je z lodówki i posiedzą z ręką w rozporku, popiszą z pięcioma naraz wmawiając sobie, że świadczy to o ich powodzeniu, wysępią jakieś numery od dziewczyn, które też nie mają innych rozrywek na co dzień niż umawianie się na czateriach, Badoo itd.

Puste rozmowy zaczynające się od "co porabiasz?", na co należy odpowiedzieć "nic, a ty?" albo "nudzę się", po czym nadchodzi odpowiedź "ja też nic", a później " i co poza tym?". Następnie przechodzi się do spraw bardziej istotnych, jak co kto ma na sobie i kto jest zmęczony po robocie, skąd kto jest i czym się zajmuje, kto by się obok kogo położył i wymasował plecki, no i kwestia najważniejsza, kiedy spotkanie w realu.
Dużo błędów ortograficznych, mało znaków przestankowych, brak klawisza "shift" (tak mi się wydaje, bo rzadko ktoś używa dużych liter pisząc czyjeś imię, nie wspominając o zaimkach: Ty, Tobie, Twoje itd.).
Gdy ktoś na pytanie o zainteresowania odważy się odpowiedzieć, że czyta, zostanie to skomentowane w taki sposób: "hehe". I tyle, bo co więcej może napisać ktoś, komu książka kojarzy się jedynie z podręcznikiem szkolnym?
Raz, że sama to widziałam... porażka, dwa, że widzę jak koleżanki na tym przesiadują, trzy, że jedna z nich udostępniła mi swój login i hasło, bo chciała mi coś pokazać... i zobaczyłam, naczytałam się i pozostał niesmak sad
Pokazywała też sms-y, jakie dostaje. Faceci, których zna kilka dni - kilka tygodni wypisują jej rzeczy, jakie ludzie piszą sobie w związkach, łącznie ze słowem "kocham". Trzy dni znajomości wystarczy, żeby dostać sms "[b]tenskie[/b] za tobą maleńka, przytuliłbym cie do siebie". Wysłuchałam mnóstwa rozmów, bo często włącza tryb głośnomówiący, kiedy dzwonią... choćby wczoraj.
Jestem przerażona.

Ogólnie rzecz biorąc te portale to taki katalog jednorazówek lub wielorazówek.

52

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To są ludzie, którzy naoglądali się, jak to jest w filmach i próbują na siłę, ale bez większego emocjonalnego wysiłku, stworzyć sobie taki świat, tylko że nie ma z kim, więc łapią, co się nawinie i wypisują powyższe...

53

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nic dziwnego że nikogo nie mają skoro nawet wysłowić się nie potrafią..

54

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[b]Bez większego emocjonalnego wysiłku[/b] - o właśnie!
Przeraża mnie płytkość tych relacji, cała ta sztuczność, bezmyślne obniżanie wartości słowa, wreszcie samooszukiwanie się, bo przecież chyba nawet tacy ludzie mają potrzebę uczestniczenia w relacji, w której będzie zaufanie, szczerość, prawdziwa bliskość, namiętność, tylko z jakichś powodów mają problem ze stworzeniem takich, więc usiłują zadowolić się marnym substytutem. Głębszych potrzeb to nie zaspokaja, wiadomo, ale nadal nie podejmą wysiłku. Nie wiem dlaczego... może nie są do niego zdolni. To by znaczyło, że są w człowieku potrzeby, których nie jest w stanie zaspokoić ani on sam, ani nawet inni ludzie. Nie wiem, naprawdę nie wiem, ale czasami się tego boję sad
Boję się, bo szukam czegoś więcej i zastanawiam się, czy w świecie, w którym coraz więcej jest takich ludzi rozpowszechniających bylejakość, jest możliwe znalezienie kogoś, kto będzie chciał więcej, więcej rozumiał i ... będzie zdolny do tego większego emocjonalnego wysiłku, o którym pisze nasza Kalinka.
Ci faceci to troglodyci. Znam ludzi myślących, inteligentnych, innych niż oni, oczytanych, elokwentnych, nie korzystających z takich portali, ale oni też mają problemy z zaufaniem, tworzeniem bardziej stabilnych więzi, więc choć prezentują sobą znacznie wyższy poziom niż tamci, w ich życie też wkrada się ta bezpieczna płytkość. Zresztą to samo dotyczy kobiet.

55

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Trzeba się ruszyć do biblioteki, a nie siedzieć przed komputerem - wylogować się do życia...:)

56

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Bleah.... o bleee... o nie nie nie... P. mnie katował tymi filmikami w ramach akcji "Wyloguj się do życia". Mam uraz do tego sloganu.

57

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A mi się podoba, może dzięki niemu chociaż jakaś część młodych ludzi wyjdzie wreszcie z domu, bo uwierzy, że poza internetem też może być ciekawie smile

58

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mnie śmieszą ci panowie ok. 50. szukający partnerki do 35 lat...

59

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Bo nic tak nie odmładza i nie dodaje motywacji do życia jak dużo młodsza kobieta u boku:)

60

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jeśli chodzi o poszukiwanie partnerki, to panowie szukają szybkiego sexu, najchętniej u kobiety w domu z kolacją,śniadaniem i pachnącym łóżeczkiem wink. Najczęściej przyjeżdżają bez niczego, nawet nie mają symbolicznego kwiatka. Druga sprawa to taka,że młodzi mężczyźni szukają dojrzałych kobiet,
a starsi panowie-młodych lasek tongue. I jak tu kogoś poznać, jeśli kobieta jest ogólnie w porządku,
chce stałego związku, małżeństwa i ma 50+? smile

Ostatnio edytowany przez subtellna (2015-01-08 13:24:27)

61

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Takie rzeczy tylko w filmach. Polecam [url=http://www.filmweb.pl/film/Po+prostu+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2008-437619]"Po prostu miłość"[/url] z Dustinem Hoffmanem i Emmą Thompson smile Optymistyczne spojrzenie na miłość w średnim wieku.

62

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Eeej tam, bo nie chce Ci się uwierzyć wink Są jednak wyjątki. Jedna kobieta ma 62 lata i poznała 65 letniego mężczyznę na ,,Sympatii".
Dzieliło ich 200 km, ale połączyła miłość smile Są pół roku razem, a na wiosnę planują ślub smile
Może wtedy, kiedy mężczyznom kończy się endropauza, przychodzi chęć na miłość i stabilizację? smile
Cóż... lepiej późno, niż wcale tongue

63

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Andropauza trwa raczej do śmierci, jakoś nie wierzę w cudowne zmądrzenie faceta w jakimś tam wieku:)

64

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale nie każdy chce na starość być sam, jak widać po powyższym poście:) Czasem zwycięża rozsądek i taka dojrzała miłość też się zdarza...

65

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

No niby tak jest, że każda zmora znajdzie swojego amatora. Jednak ja po moich doświadczeniach widzę, że na takich portalach są jedynie same zboczeńcy. Lub jak ktoś już wyżej wspomniał tam się znajdują tacy w związkach, którzy szukają przygody tylko na jedną noc.

66

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jak ktoś normalny tam się nawet znajdzie, to zaraz ucieka przerażony zwyczajami,  jakie tam panują:)

67

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Incognito, widząc jakie zwyczaje tam panują, poczuł się zaciekawiony big_smile

68

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Na pewno, to pole do  obserwacji patologii może być nawet ciekawe wink

69

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Potem będzie nas pouczał. Samozwańczy znawca kobiecych charakterów.

70

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale my i tak nie będziemy słuchać wink

71

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Incognito, gdzie jesteś? Nasze charaktery ciągle czekają żeby je zanalizować big_smile

72

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mój nie smile

73

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Portale, portale,  kobiety, kobiety, oczekiwania, oczekiwania...

Chciałbym spytać Pannę Subtelno-romantyczno-porządkową czy aby sama tego nie przeżyła i pytanie wtórne wtedy brzmiałoby czy masz rzeczywiście pachnące łóżeczko z suto zastawionym stołem obok? Jak co, to ja chętnie z tym podwiędłym kwiatkiem w ręku... tongue

Firana właśnie opisała mnie. Dzięki. smile
Jeśli już tam jestem, to pobocznie w roli obserwatora i szybko uciekam, przestraszony tymi samcami w okularach typu mucha czy samicami na koturnie w zdjęciach sprzed 7 lat, które aż się proszą o bycie wyuzdanie traktowanymi... To przecież tylko wierzchołki gór lodowych, a same wiecie, więc nie będę zanudzał opisem.

Dwa -Trzeba to zaakceptować i dać się temu nurtowi porwać, lub przespać czasy pre-menopauzowe, alternatywnie szukać wiecznie tego księcia.

Będę samców bronił do samego końca. Gdyby nie my, świat by się nie rozmnażał - taki jest fakt.
Trzeba dążyć do realizacji celów, póki bagnet na broni, a miłość czasem wyrasta sama z siebie w dalszym etapie...

Inna kwestia to bezczelność samców, którzy na portalach piszą, że szukają miłości, a ewidentnie chcą zamoczyć. To inna bajka i takich samców wręcz bym szkalował. To zwykłe rzezimieszki.

Niechcemisie - w nawiązaniu do powyższego - pal licho Twój charakter.

74

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wzywam do analizowania naszych charakterów na podstawie przyjętego nicka:)
Co powiesz o mnie?

75

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mój nick mówi sam za siebie, niczego więcej nie odkryjesz Wielki Analityku:)