1

Temat: Faceci spod znaku Lwa

Rady ich unikac... Na początku udają bardzo miłych, dobrych i wręcz idealnych facetów, którzy na głowie staną, żeby zamieść pyłek spod nóg ukochanej - ale to tylko po to, by ją zaciągnąć do lóżka lub załatwić jakiś swój interes). Powiedzą wszystko. Ale za chwilę znikną szybciej, niż się pojawili, gdy tylko dostaną, czego chcieli. I już będą polować na nową, naiwną zdobycz.
Cechy chrakteru: skrajny egoizm, nieliczenie się z uczuciami kobiety, nie branie w ogóle pod uwagę tego, czego ona pragnie, brak szacunku dla kobiet (włączajac w to kobiety z własnej rodziny), uwielbianie bycia w świetle jupiterów i zmyślania niby prawdziwych historyjek, władczość i na każdym kroku narzucanie kobiecie swojego zdania, tyrania, podstępność, uważanie się za lepszego od innych, niedocenianie niczego, co się dla niego zrobiło, mściwość, okrucieństwo, uważanie, że wszystko po prostu mu się należy, bajerowanie kobiet, niestabilność uczuciowa (to i tak za duże słowo, bo oni nawet nie wiedzą, co to takiego uczucia), brak jakichkolwiek ludzkich uczuć i serca, zero empatii i wrażliwości (poza nadwrażliwością na swoim punkcie), brak skrupułów i oczekiwanie, że będziesz mu w kółko prawić komplementy, usiłowanie przespania się z jak największą liczbą kobiet.

2

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Znam 3 lwy i brzydzę się tymi facetami.Są bardzo fałszywi, mściwi, dwulicowi, flirciarze jakich mało, jak gadają to  strasznie zmyślają, nie znoszę tego znaku, do tego są niewierni....

3

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Zależy dla jakich kobiet:) Najlepiej by było im wiązać się z baranem albo strzelcem, żeby ciągle zdobywał i podsycał ogień między nimi... lwy potrafią być też bardzo być opiekuńcze i hojne,oczywiście kiedy im baaaardzo zależy...

4

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Ta pierwsza charakterystyka... podciągnęłabym pod to też kilka innych znaków, więc... mi się wydaje, że to po prostu taka kategoria mężczyzn (!@#$% a nie mężczyzn!!!), bez względu na zodiak.

Słuchajcie, ja nie wiem, czy rzeczywiście coś w tym jest, czy może po prostu od konkretnych znaków zodiaku oczekujemy konkretnych zachowań, czegoś tam się po nich spodziewamy, bo tak a nie inaczej o nich napisano (podobnie znaczenie imion); charakterystykę ogólną wielu ludzi zna i skoro mówi się, że lwy uwielbiają, gdy się na nie zwraca uwagę, to na tą cechę u każdego lwa będziemy zwracać uwagę my, jej będziemy szukać, a sposób postrzegania ma duży wpływ na nasz odbiór.
Znam też bardzo skromne, ciche, unikające bycia w centrum, a nawet w zasięgu widoczności lwy i bardzo żądne uwagi osoby spod innych znaków. Z resztą cech przypisywanych zodiakom jest podobnie.
Z drugiej strony jednak moja pierwsza, druga i trzecia miłość to były byki, też złamasy, każdy jeden i mogłabym sobie wyrobić pogląd, że facet byk to samo zło, ale wolę tak: FACET TO ZŁO big_smile

Wrednych, kłamliwych, egoistycznych wykorzystywaczy znajdziemy pod każdym z 12 symboli.
Takie cechy jak wymieniła Rosie to ja znam... oj znam... i nie były to lwy :-/

5

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Ja gorzej oceniam facetów Raków i Skorpionów, skryci, nie bardo wiadomo czego się po nich spodziewać,takie ciche wody są chyba jeszcze gorsze...
A Lew uwielbia być wielbiony i podziwiany, uwielbia słuchać komplementów i szuka okazji by demonstrować przed innymi swoją wspaniałość...

6

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Wszystkim zodiakalnym rozmowom odpowiadam stanowczo:

"przestań pierd**lić"

Koniunkcje i okultacje Jowisza mają tyle do Twojego życia, co śnieg w Trondheim do polityki zagranicznej RPA.

7

Odp: Faceci spod znaku Lwa

P.S. Przecież w tej swojej Wszechwiedzy skoroście takie zodiakalne, powinniście też zawierać znaczenia imion, cyfrologię dat urodzin, kalendarzyk zgodności imion i inne dotąd popełnione herezje uogólniąjące człowieka do sumy przypadków liczbowych i geometrycznych.






(a co powiecie o Koziorożcach Wy bezbożne?)

8

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Jak Koziorożec-facet to zło, jak każdy facet.

9

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Koziorożce są często zbyt apodyktyczne, mają skłonność do moralizowania innych czy głoszenia często nużących monologów na temat swoich racji. Także w życiu uczuciowym mogą miewać problemy, związane z wycofywaniem się czy popadaniem w monotonię – zdarza się też, że nie potrafią mówić o swoich uczuciach, że nie okazują partnerowi czy partnerce, jak im na nich zależy, a równocześnie chcą bliskości – powinny wiec stale pracować nad wyrażaniem własnych emocji.... Trafiłam? big_smile

10

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Koziorożce są praktyczne, nie poddają się sentymentom, tylko na  trzeźwo kalkulują:)

11

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Skorpiony są gorsze,  długo pamiętają urazy i potrafią wziąć za nie odwet nawet po bardzo długim czasie, gdy inni dawno już zapomnieli o całej sprawie. Kieruje nimi  chęć zawładnięcia innymi i uzależnienia ich od siebie.

12

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Popieram, są jeszcze wynioślejsze od Lwów i mają chorą ambicję..

13

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Ok, najpierw wysunąłem swoją królową naprzeciw Waszego króla, teraz czas na szach-mat:

apodyktyczny - dobre 70 % ogółu męskiej populacji (dalej OMP)
moralizujący - jak większość inteligentów z podwórkowym rodowodem (daję 30 % OMP)
nużący - po prostu bez partneki, to i niewygadany, cały światowy OMP nieposiadający partnerki tongue
wycofujący się, popadający w monotonię - 90 % OMP
nie mówi o swoich uczuciach - 96 % OMP
praktyczny, niesentymentalny - 80 % OMP (tu nie mam pewności - poprawcie mnie, jeśli trzeba)
pamięta urazy - 45 % OMP
chęć zawładnięcia innymi - 99 % OMP (z różnymi efektami)

Innymi słowy astrologia zręcznie podaje kilka cech każdego człowieka w ramach pojedynczego znaku, pozwalając mu skutecznie dopasować się do tego opisu.

Tutaj punktujesz bardzo mocno Niechcąca. Twoje uogólnienie jest absolutnie słuszne poprzez jego zakres. Nie trzeba jednak spisanych nauk do Twojej tezy, a jedynie doświadczenia. smile

Milagro - trafiłaś z opisem mojej osoby. Tak samo celnie jak Firana, Gabriella i Kalinka.
Wszystko zależy od tego jakie narkotyki zażywam danego dnia. tongue

14

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Mój jest Baran,  a uparty jak osioł, nic nie dociera...:/

15

Odp: Faceci spod znaku Lwa

...czyli jednak wygrał Skype i zdalna masturbacja zespołowa.

Wygrałem w innym wątku. wink

16

Odp: Faceci spod znaku Lwa

co to jest OMP?...

17

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Ogół Męskiej Populacji.

Wiesz tak podsumowując, to chciałem przekazać, że każdy znak zodiaku opisuje każdego człowieka, a dokładniej jego część. smile

18

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Czyli jak zajarasz suszoną pietruszkę to bliżej Ci do Barana, a jak sztachniesz się miętą to od razu zachowujesz się jak Wodnik!

19

Odp: Faceci spod znaku Lwa

[quote=incognito_alt]Ogół Męskiej Populacji.

Wiesz tak podsumowując, to chciałem przekazać, że każdy znak zodiaku opisuje każdego człowieka, a dokładniej jego część. smile[/quote]

Możliwe, ale pewne cechy są w przewadze u jednego, a w mniejszości u drugiego:)
Facet  - Panna zwykle ma tendencje do romansowania w podeszłym wieku i ja znam takich trzech, i wszyscy oni wyróżniają się spośród swoich rówieśników właśnie tym...

20

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Ja tam nie ufam Rakom:)

21

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Milagro, oni są w podeszłym wieku? Bo znam Pana-Pannę przed trzydziestką i zmienia kobiety jakby go parzyły big_smile

22

Odp: Faceci spod znaku Lwa

To nie jest kwestia znaku zodiaku... Połowa młodych facetów tak robi,a druga połowa też by tak chciała:)

23

Odp: Faceci spod znaku Lwa

Gdybym miała sądzić po tym co piszesz tutaj  Incognito, to u Ciebie to by było pół Lwa i pół Byka,taka hybryda smile

24

Odp: Faceci spod znaku Lwa

To by tłumaczyło tą antypatię między mną a nim big_smile Chyba zacznę wierzyć w astrologię smile

25

Odp: Faceci spod znaku Lwa

[quote=niechcemisie]Milagro, oni są w podeszłym wieku? Bo znam Pana-Pannę przed trzydziestką i zmienia kobiety jakby go parzyły big_smile[/quote]


Jak byli młodsi to może "ginęli" w tłumie tych innych podrywaczy w swoim wieku, a teraz wyróżniają się na tle.Ale takie wybitnie  kokietujące zachowanie to mieli chyba zawsze, bo jeden ma żonę piekielnie zazdrosną, która od 20 lat się z nim "rozwodzi", oczywiście nieskutecznie:)