276

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Chodziło mi o taką TYLKO-PRZYJAŹŃ, bo fakt faktem, w dobrym związku przyjaźń i seks idą w parze, a przynajmniej powinny.

277

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ja bym radziła poszukać sobie przyjaciółki do zwierzeń, a chłopakowi oszczędzić pewnych opowieści:)

278

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Coś w tym jest, o ile chce się utrzymać jakieś seksualne napięcie pomiędzy sobą a nim. W przyjaźni tego nie potrzebuję.
Dla mnie relacja, w której idzie w parze sex i przyjaźń to... miłość smile Ale to dla mnie...

279

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Istnieje teoria, że relacje kobiety i mężczyzny opierają się na dynamice seksualnej. Chociaż często nie zdajemy sobie z tego sprawy, to instynktownie oceniamy każdego faceta pod kątem jego atrakcyjności jako potencjalnego partnera. Więc zawsze to będzie przyjaźń z podtekstem:)

280

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Zdecydowanie właśnie tak Kalinka. To nie jest teoria, tylko po prostu męski świat. Dlaczego faceci kochają kroczem? Bo to prosty system. Kobietom niestety natura dodała inne fraktale, biednym kobietom...

Idąc dalej - to właśnie przez Twoją teorię owa dynamika w wieku starczym jest... niedynamiczna. smile

Cieszmy się seksem i opierajmy na nim wartość swojej relacji, póki możemy.


Jakoś to jeszcze nie padło, albo nie zauważyłem, ale czy któraś tutaj przyzna się w końcu do posiadania "przyjaciela" koniecznie w odniesieniu z cudzysłowiem?

281

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Sam seks nie dodaje wartości żadnej relacji,która nie ma innych podstaw..

282

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

[quote=incognito_alt]Jakoś to jeszcze nie padło, albo nie zauważyłem, ale czy któraś tutaj przyzna się w końcu do posiadania "przyjaciela" koniecznie w odniesieniu z cudzysłowiem?[/quote]

Nawet jak jest to lepiej się nie przyznawać, bo kto wie jakich sposobów się ima nasza druga połowa, żeby zgłębić tajniki naszych zakulisowych poczynań? A jak przeczyta to może być mu smutno... wink

283

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ja z "przyjacielem" się... no jeszcze się po takim "przyjacielu" nie pozbierałam. sad
Jeśli w jednym facecie skupi się moje seksualne, intelektualne, emocjonalne zainteresowanie i do tego nawiązuje się przyjaźń, to rodzi się uczucie. Tylko niesamowicie trudno jest znaleźć mężczyznę, który oddziaływałby na mnie we wszystkich tych sferach tak intensywnie. On oddziaływał sad

Skoro mimowolnie oceniamy drugą osobę pod takim kątem, to znaczy, że jestem bardzo wybredna. Bardzo bardzo wybredna.

284

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Czyli ten przyjacielski był tym ostatnim z ostatnich czy aż tak bardzo zapadł Tobie na umyśle, sercu i wag..., że do dziś za nim "jęczy"?

Rzowiń pojęcie wybredna.

No a Ty Soplica to masz zabezpieczone tyły, już Ty mnie nie zwiedziesz. Na pewno jesteś "nieinwigilowalna" i do tego nawet w ramach swojego związku absolutnie wyzwolona. Nie żebym zgadywał. Ja to wiem od Ciebie. Więc Ty mi tutaj nie strasz innych niewiast. Jakże wtedy udowodnię im, że za tą konstrukcją z pudru, pomady i lakieru siedzi prawdziwa wilczyca, lwica czy inny drapieżnik wyższy? wink

Ty że tak to ujmę daj młynarzowi pszenżyto bała-młócić w spokoju. wink

285

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

[quote=incognito_alt]Rozwiń pojęcie wybredna.[/quote]

[quote=Kalinka01](...)instynktownie oceniamy każdego faceta pod kątem jego atrakcyjności jako potencjalnego partnera. [/quote]

Eeee... najczęściej widzę mężczyzn, których nie chcę widzieć, potem (czyli rzadziej) widzę kolegów, po nich (to jest już kategoria specjalna) przyjaciół, a praktycznie nigdzie potencjalnego partnera? Odpowiada takie rozwinięcie?
Zdeidealizowany był jedynym mężczyzną, który potrafił uruchomić we mnie wszystko... wszystko to, co pozostawało bierne przy innych mężczyznach. I tak, był ostatni, bo po nim to... heh... szczerze wątpię, żeby po nim jakiś mężczyzna był w stanie mnie zainteresować jako... jako MĘŻCZYZNA smile

286

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Bardzo bardzo wybredna to byłabyś, gdybyś dotąd nie znalazła nikogo do związku, a przecież  parę już ich było:)
Wybredna to chyba dopiero stałaś się z czasem:)

287

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A wiesz? Może i tak być, bo na przykład kiedyś nie układałam listy cech, którymi musi się odznaczać kandydat big_smile

288

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ta lista faktycznie układa się z czasem, bo mając te 16-20 lat, nie mamy tak praktycznego podejścia do związku jak mając już  lat +25 smile

289

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Najpierw na podstawie wad partnerów zaczęło się klarować to, czego nie chcę (tych wad, których się tolerować nie da), a potem pojawił się Zdeidealizowany i okazało się, ze nosi w sobie cechy, które bardzo mnie u mężczyzn pociągają i takie, których mi u niektórych brakowało, ogromne skupienie tych cech.

290

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

I wg mnie to jest jego jedyna zaleta - reszta to wady:)

291

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ja zalecam więcej miłości , a mniej przyjaźni, wtedy wszystko będzie dobrze;)

292

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Taka przyjaźń jest możliwa między kobietą i mężczyzną gejem albo mężczyzną i kobietą less smile

293

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

36 i ja jesteśmy oboje hetero, a seksu nie było tongue

Niechcąca - coś mi się wydaje, że nade wszystko ów facet miał po prostu talenta łóżkowe, a i pewnie flet do arii przystosowany?! Inaczej Twoje niewygasłe tęsknoty jakoś nie mają uzasadnienia...

...no chyba, że wzorem propozycji koleżanki zakochałaś się w jego stylu gry w Scrabble?

294

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

[quote=incognito_alt]36 i ja jesteśmy oboje hetero, a seksu nie było tongue[/quote]

Ale żalisz się czy cieszysz...? big_smile

295

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

[quote=Size_36][quote=incognito_alt]36 i ja jesteśmy oboje hetero, a seksu nie było tongue[/quote]

Ale żalisz się czy cieszysz...? big_smile[/quote]

Chwali się, że Cię bliżej zna smile

Facet owszem, miał talenty w tej sferze i to ogromne, ale zachwycił mnie jeszcze zanim zaczęłam je poznawać, a do końca nie poznałam nigdy i już nie chcę. Możecie mi nie wierzyć, ale naprawdę ten człowiek zafascynował mnie swoim umysłem, sposobem myślenia, mówienia, swoimi przekonaniami, które bardzo mi odpowiadały, tym, że potrafił mnie zmotywować i zainspirować.

296

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A do jakiego poziomu je poznałaś - jeśli wolno spytać...? smile

297

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

OMG, początkujący, moooże średniozaawansowany, na więcej się nie odważyłam.

298

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Początkujący to już  całowanie czy tylko patrzenie...? smile

299

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Mi się właśnie zdaję, że początkujący to tylko patrzenie i nic więcej tutaj nie dochodzi. Ja to powiem swoją opinie w tym temacie a mianowicie nie ma przyjaźni między kobietą a męźczyzną ponieważ drugiej osobie zawsze pójdzie o coś więcej niż o samą przyjaźń.

300

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Najbezpieczniej jest,jeśli oboje są w szczęśliwych związkach, wtedy jest mniejsze ryzyko...