126

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nie była...
Nie rozumiem tego, przecież dziś mamy szeroki wybór przedmiotów stworzonych do konkretnych celów, nie jest tak jak kiedyś, że trzeba było jednym zastępować kilka dzisiejszych. Po co pchać sobie ogórka jak można dildo?
Z drugiej strony jak zobaczyłam wibrator, który sobie kupiła to uznałam, że już chyba lepszy ten prysznic.

127

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

To zależy, czy ktoś jest oszczędny czy nie:) Ogórek w przeciwieństwie do dildo,  kupisz już za 1.50 i jeszcze potem możesz zjeść:)

128

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Koniecznie bez obierania skórki - odchodzi konieczność solenia ogórka do posiłku. wink
Milagro, Tyć dziecie recyklingu normalnie. tongue

Niechciajka - może dlatego, że wytworzenie tych dóbr, każde pod jedną czynność, kosztuje nas paliwa kopalne i mnóstwo zachodu? To tylko jeden powód z brzegu.
Byłbym akurat za ogórkiem, ale po co się ograniczać, skoro można sobie zorganizować prawdziwego...

Stąd po niebo wszystko Twoje. wink

Skoro wspomniałaś o robieniu z pochwą co się zechce, przyszedł mi na myśl quiz - ankieta społeczna.
Skierowana do kobiet.

Określ swoją waginę jednym lub kilkoma poniższymi wariantami:
kwiecista
wstrzemięźliwa kształtem
radosna
żarłoczna
pazerna
bułkowata
bagietkowata
mięsista
zaangażowana
dobrze wypieczona
z wisieńką na torcie
gąbczasta
podmokła
zamaszysta
okaleczona
wtórnie spajana (opcja dla matek)
światłoczuła
zapomniana
typ społecznicy
nadpobudliwa
skrytobójczyni
bukłak
szampańska
adoratorka


Możecie to ubrać w zdania czy nawet nakreślić życiorys swojej miniaturki. wink

129

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Podobają mi się określenia: pazerna i żarłoczna Skąd je wziąłeś? wink

130

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Mi się źle kojarzy większość z nich, ale przypomniało mi to coś, co wywołuje uśmiech na mojej twarzy:
fryzjerka po trzydziestce, rozpinająca guzik koszuli dla klientów, ewentualnie odsłaniająca ramiączko, nachylająca się itd. wiadomo - konkurencja duża, mimo że klientów nie brak.
Młody chłopak, lat około 20, stały klient.
Ona nad nim sapie, jak zawsze, w końcu zalotnym głosikiem zadaje pytanie, czy mógłby coś teges z dojrzałą trzydziestką, a on odpowiada: "Łeee... takie luzy w kroku."
Ona zdezorientowana patrzy na mnie i moją koleżankę i pyta co to znaczy, my się krztusimy. Chłopaczek puszcza do nas porozumiewawcze spojrzenie, a ona w ciągu najbliższych dni ponawia pytanie, na co ja z koleżanką szturchamy się tylko:
- Ty jej powiedz.
- Weeeź, sama jej powiedz.

131

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

No cóż, poza usługą trafiło się chłopaczkowi małe molestowanie...:)

132

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nie tylko jemu. Koleżanka sprzątając łazienkę znalazła opakowanie po prezerwatywie big_smile Były też inne akcje sugerujące... nie powiem, że usługi dodatkowe, nie nie, tylko... skuteczną strategię marketingową. Raz przyszła czyjaś żona, podobno zabroniła mężowi strzyc się w tym zakładzie i sama chciała sprawdzić jak to wygląda big_smile

133

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

He he, ta żona to powinna chyba się przebrać za przystojnego faceta, żeby to tak dokładniej sprawdzić  wink

134

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Chciała pewnie zobaczyć zachowanie tamtej. W salonie praktycznie zawsze byli jacyś klienci. Raz, kiedy nikogo akurat nie było, zastałam ją na zapleczu na męskich kolankach big_smile

135

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Znaczy się, prowadziła podwójną działalność:)

136

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Hahaha big_smile Fryzjerstwo to ciężki kawałek chleba. Gdyby w moim mieście przeszło strzyżenie klientów w erotycznej bieliźnie, powstało przecież w PL kilka takich, to ona by się nie krępowała.

137

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Może dla wyjątkowych klientów już ma taką opcję, tylko po godzinach?...

138

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Patrząc na ceny takich usług to powinna raczej znaleźć sposób na przyciągniecie kobiet, bo strzyżenie facetów jest mało intratne - aczkolwiek z bonusami:)

139

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Widać że to kobieta samotna, z potrzebami więc nie ma co się co dziwić... wink Chwyta się wszystkiego co nosi spodnie..

140

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nie byłaby taka samotna, gdyby nie kazała mężowi i dziecku kłamać, że poszła tu i tam, podczas gdy siedziała z ciulem jakimś w aucie.
Faktycznie, na strzyżeniu mężczyzn kokosów się nie zbija, ale niektórzy przychodzą regularnie co dwa tygodnie nawet big_smile Fryz "na żołnierza",

141

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

big_smile Nagle zaczęli dbać o fryzurę, pewnie dopiero jak się zwiedzieli o jej obyczajach:)

142

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Bla, bla, bla i żadna nie odpowiedziała.

Baby...

Oprócz Perły! Kalinka!
Moja niedoszła żono. Te dwie cechy opisują moją idealną fallatkę.
Nieźle kobieto! Kilka jeszcze bym dodał, ale smuci mnie brak zaangażowania ze strony tych, tych, tych... bab. sad

Taki śliczny quiz, a one olały (robię minę Maćka z Klanu podczas zatwardzenia).

143

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Bo widzisz... oczekujesz odpowiedzi, jak sam napisałeś... od bab, jeśli dobrze zrozumiałam. No to tutaj BAB nie znajdziesz.

144

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Z tego co tu piszesz to żadna Twoją żoną nie będzie, co najwyżej metresą, ale gdzie znajdziesz taką durną? Musiałaby mieć umysłowość na poziomie Klanu wink

145

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Najpierw każda jest człowiekiem, a dopiero później określa nas płeć...

146

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Czyżby geny Polaczka odezwały się i w mojej adwersarce na forum?
Tak łatwo jest Ciebie obrazić?

Mam o wiele bardziej dosadne sformułowania odnośnie kobiet, od których zapewne dostałabyś zawału czy raczej wtórnego obrzydzenia sobą (a przy okazji ja bana na forum od administratorki).

Słynne przysłowie polskie podsumowuje: prawdziwa cnota krytyk się... ?

Mogłabyś się do mnie odnosić per chłop, ciul, penis, samiec, worek nasienny - im dalej poszłabyś, tym lepiej. Musi być tzw. fun oraz mieszanie kijem w mrowisku. smile

Czarny humor i absolutny dystans do siebie prędzej czy później uratuje świat.


Milabene! Przecież napisałem do Kalinki "niedoszła żono". Deklaracje nie padły. wink
W każdym razie targnęły nią najbardziej te określenia, które i mnie bardzo przyciągają, zatem mniemam, że posiada ona takie maleństwo, jakiego poszukuję. tongue
A Ty jakie posiadasz? Użyj moich sformułowań.

Gabika - coś jednak w tej kobiecości jest, że nie potrafi się bawić.
Mikołajek wcześniej przeze mnie przytaczany ładnie to ujął: "bardzo ładna jest ta Jadwinia, tylko to dziewczyna, a dziewczyny są nudne". Ja dodałbym, że nie potrafią bawić się w chłopięce gry. wink

147

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Poproszę o listę to sobie wybiorę najodpowiedniejsze:)

148

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Z tych pierwotnych:

kwiecista
wstrzemięźliwa kształtem
radosna
żarłoczna
pazerna
bułkowata
bagietkowata
mięsista
zaangażowana
dobrze wypieczona
z wisieńką na torcie
gąbczasta
podmokła
zamaszysta
okaleczona
wtórnie spajana (opcja dla matek)
światłoczuła
zapomniana
typ społecznicy
nadpobudliwa
skrytobójczyni
bukłak
szampańska
adoratorka

Bonus dla Ciebie do wyboru:

anorketyczna
organella
gibka
czuła
wulgarna
małostkowa
zwężana
trombocyt
maślana
indywidualistka
oddana
zawiła
naznaczona
rzeźnicka
apodyktyczna
umięśniona
zachowawcza

Możesz wybrać jedno lub łączyć. smile

149

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

kwiecista i szampańska:)

150

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=incognito_alt]Tak łatwo jest Ciebie obrazić?
Mam o wiele bardziej dosadne sformułowania odnośnie kobiet, od których zapewne dostałabyś zawału czy raczej wtórnego obrzydzenia sobą (a przy okazji ja bana na forum od administratorki). (...) Mogłabyś się do mnie odnosić per chłop, ciul, penis, samiec, worek nasienny - im dalej poszłabyś, tym lepiej. Musi być tzw. fun oraz mieszanie kijem w mrowisku. smile
[/quote]

Ciekawa jestem ile razy odebrałeś moją złośliwość, wrogość, sprzeciw, droczenie się, oburzenie, przekorę itd. właśnie tak jak teraz, podczas gdy ja prawie tarzałam się od chichrania big_smile Wielka szkoda, że poczułam potrzebę przyznania się do tego, bo zabierze mi to nieco satysfakcji.
Taaak... niektóre z Twoich wypowiedzi mnie naprawdę złoszczą, tak całkiem serio złoszczą, ale z racji tego, że jesteś tylko tutaj, nie muszę Cię znosić nigdzie indziej to mi to wiesz... wink

I nie wiesz jak Cię nazywam, kiedy nikt nie słyszy.