26

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ale ja już nie chcę przytyć, bo ubrania powyżej rozmiaru 40 są niezgrabne...:/

27

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ja wolę patrzeć na apetyczny rozmiar 44 niż na wychudzony 32...

28

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

[quote=incognito_alt]Pytanie czy masło wygrywa z kamieniem, kamień z masłem, czy też trzeba by wprowadzić jakieś duże, długie i wyjątkowo cięte NOŻYCE? wink

(papier odradzam)[/quote]

Papierem się nie posługuję, bo wiadomo, że: jeśli pomyślałeś, nie pisz, jeśli napisałeś, nie podpisuj, jeśli podpisałeś - niczemu się nie dziw. Papier to wróg człowieka i jego tajemnic smile

29

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Mam koleżankę która była w podobnej sytuacji, też nie było jej łatwo, uważała że czekając na niego coś traci, rozstawali się ale w końcu są razem, on po czterech latach wrócił do Polski i niedługo biorą ślub. Ja radziłabym nie słuchać koleżanek, tylko głosu serca, jeśli  się kochacie, a on po prostu myśli przyszłościowo i zdaje sobie sprawę że za taką pensję jak w Polsce nie kupi nigdy mieszkania.

30

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Jeśli to jest wyjazd na krótko to też bym poczekała

31

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Czy mi się wydaje, czy kiedyś ludzie byli bardziej cierpliwi?

32

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Nie było internetu, środków antykoncepcyjnych i mini, więc pewnie częściej  używali rozumu... wink

33

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Tak się zastanawiam, czy uczucia, przyjaźń i miłość były głębsze wcześniej, czy to tylko ja miałam naście lat, więc tak je odbierałam smile

34

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Wtedy patrzyłaś na to z jednej perspektywy, bez doświadczeń które masz teraz smile

35

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Może i przyjaźń oraz miłość były dla Was głębsze niegdyś, ale dziś za to macie głębsze... pochwy, a wraz z nimi pragnienia. tongue

Harmonia zachowana. Przyroda próżni nie zniosła.

Nadal czekam na wypowiedź autorki tego tematu. Zapewne wypisała się, wyżaliła i znikła. Czyż nie jest to typowo kobieca zagrywka?

36

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Zagrywka? Może i wyżaliła się, mam nadzieję, że jej przez to ulżyło, będzie chciała to napisze coś jeszcze (i byłoby fajnie), ale nie określiłabym takich zachowań słowem "zagrywka" i nie tylko kobiety tak robią. Dzielenie się myślami, wątpliwościami, obawami pomaga.

37

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Myślę, że ona sama podejmie tu  najlepszą decyzję, pewnie potrzebowała się wygadać...

38

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Pewnie w święta coś postanowi i nam napisze:)

39

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Dziewczę nawet nie wie ile osób trzyma za nią kciuki.

Pomijając wychowawczy ton Niechciajki wprowadzam nową grę:

"Zgadnij co zrobi Kobieta w związu wielogranicznym"

Podsyłajcie propozycje, ułożymy je w całość i zaczniemy obstawiać.
Moja - typowo dla mnie - będzie dość cieżka do spełnienia, ale możliwa:

A.) Kobieta zacznie buszować pod choinką z kuzynem swego chłopaka, bo ów chłopak nie zdąży na ostatniego RyanAira w Wigilię.

40

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

B) Będzie na niego czekać w Polsce, aż on wróci po paru latach, ale okaże się, że tam już kogoś poznał i jej nie chce

41

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Idę do szpitalnej przychodni i widzę taką akcję:
stoi dziewczyna, młoda, śliczna, przed nią wózek z maleństwem, za rękę trzyma drugiego dzieciaczka. Przed nią chłopak, całkiem całkiem, odziany w jakieś dreso-piżamy i krzyczy:
- To ja zapier****am za granicą a moja żona sobie pisze z jakimiś frajerami ?!?!?!?!
Ona rozgląda się spłoszona i coś do niego cicho mówi, na co on odpowiada głośno:
- Ja mam się wstydzić?! To ty powinnaś się wstydzić! Nie pokazuj mi się tutaj!!!
Po czym ona odchodzi, on wraca do szpitala.

42

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Jutro się widzimy, myślę ze czas coś zrobić żeby zrozumiał że tak dłużej nie można, jeszcze nie wiem jak sie potoczy rozmowa, ale ciągle o tym myślę, co mu powiedzieć, co on powie, trzymajcie kciuki...:/

43

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Trzymam, trzymam, zdaj relację. I nawet jeśli od razu nie znajdziecie rozwiązania to nie przestawajcie o tym rozmawiać, dopóki nie znajdziecie. Koniec odkładania.

44

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

... pewnie właśnie rozmawiają... nie przeszkadzajmy im:)

45

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ja radzę jechać do niego, za granicą jest wiele możliwości pracy i nauki jednocześnie, więcej niż w kraju..

46

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Życie samo rozwiązuje takie dylematy, ale po tonie wypowiedzi wnioskuję , że nie ma tu większych szans na happy end...

47

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Kalinka - moje typowanie już przegrało. Autorka tematu nic nie pisze o upadłych w Wigilię stringach, ani o zamieciach na Heathrow, ani o lepkim od chuci kuzynie, także teraz zostałaś tylko Ty. Twoje typowanko z kolei ciężkie do zweryfikowania - do tamtego momentu serwis UrodaiZdrowie zapewne zmieni się w przetwórnię azbestu, atelier łódzkiego pop-artu lub multimedialne muzeum włóczki i ligniny. wink

Tylko Ty Kwiecie ze mną grasz, dlatego proponuję nowe typowanie w oparciu o nowe informacje autorki.

Ja pierwszy: po długiej rozmowie i pojednawczym seksie nie dojdzie do konsensusu, przelicznik wypłaty 5:1 wygra w chłodnologicznej głowie chłopaka, a przywiezione za poundy szterlingi dobra doczesne załagodzą na czas pewien wewnętrzne targania autorki. Skype i zdalna masturbacja zespołowa przejmą ponownie dowodzenie nad sytuacją. wink

(Autorko - nie bądź na mnie zła, raczej czytaj moje wypociny w świetle czarnej humoreski; ja też Tobie kibicuję)

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2015-01-02 14:40:10)

48

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Był, owszem rozmawialiśmy, spędziliśmy razem sylwestra i dzisiaj pojechał znów. Mówi że conajmniej nabliższy rok będzie tam, bo ma pewną pracę, a tu nie ma do czego wracać, (o mnie jakoś nie wspomniał), a ja od jego wyjazdu postanowiłam się pierwsza nie kontaktować, zobaczę jak się to potoczy, czy będzie pilnował kontaktu czy nie. Prezentami mnie nie przekupi...

49

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Pound 5:1 złotówka tryumfują. wink

50

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Tak trzymaj, nie warto latać za kimś kto nie próbuje nawet wczuć się w Twoje położenie...