101

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Lepiej jak sobie znajdzie odpowiednią partnerkę, a nie powiększy:)

102

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Wyrozumiałą czy tak wąską?... smile

103

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Zawsze można od tyłu, albo w ucho.
Czytałam kiedyś reportaż o prostytutkach i podobno niektóre potrafią tak operować udami, że facet myśli, że wchodzi do środka, ale to ja nie wiem, chyba trzeba mieć do tego odpowiednią budowę, żeby zacisnąć uda w taki sposób.

104

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

W takich chwilach facet właściwie  raczej nie myśli, a one to sprytnie wykorzystują:)

105

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Jak go nie stać na to, żeby uwieść kobietę to niech płaci za usługi kiepskiej jakości, na lepsze widać nie zasłużył.

106

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Właściwie to i tak ta kobieta w jakimś sensie mu się oddaje, bo choćby pozwala żeby jej dotykał.Więc za te pieniądze, które jej płaci  to powinien być zadowolony nawet z tego:)

107

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Wiecie co? Kiedyś zadano mi pytanie, czy jest możliwa sytuacja, w której kobieta osiąga prawdziwe spełnienie z kimś np. starym i nieatrakcyjnym i nie bardzo sobie przypominam o jakie sytuacje dokładnie chodziło, ale sedno tkwi w tym, czy jeśli to nie kobieta wybiera partnera, kierując się własnym pociągiem lub upodobaniami, jeśli ona robi to za pieniądze z kimś, kogo sama by nie wybrała tylko jej się trafił?

108

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ja myślę że jednak nie jest możliwe, ona działa tu rutynowo...

109

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Mogłaby sobie uprzyjemnić robotę wyobrażaniem młodego i seksownego chłopaka. Nie da rady? Czyli zacisnąć zęby i udawać, ale czy wtedy nie wyrobi sobie takiego... nawyku nieodczuwania przyjemności, który zostanie z nią na zawsze?

110

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Jeśli by było ciemno to sobie można wyobrażać , gorzej w biały dzień...

111

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

W takiej relacji podniecenie nie istnieje, no chyba  że na myśl o tym, co kobieta sobie kupi za tę kasę wink

112

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=niechcemisie]Zawsze można od tyłu, albo w ucho.
Czytałam kiedyś reportaż o prostytutkach i podobno niektóre potrafią tak operować udami, że facet myśli, że wchodzi do środka, ale to ja nie wiem, chyba trzeba mieć do tego odpowiednią budowę, żeby zacisnąć uda w taki sposób.[/quote]

One to robią, żeby taki mały nie miał kompleksów że się gubi w jej przepaści:)

113

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Sednem takich konwersji udowych byłoby jednak smarowanie... wink

Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów? Spytajmy o to mój obrazek - avatar albo najlepiej Adama Małysza. On też walczył o centy-, a nawet metry!

114

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ja czytałam, że sobie smarują uda mydłem w płynie, na wszystko już  mają sposób:) Facet wyjdzie od nich  nie tylko zaspokojony, ale też zdezynfekowany, i nawet sam o tym nie wie:)

115

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Fakt, że prostetutki zawsze wymagają barier silikonowo - ochronnych skłania do uznania przeczytanego przez Ciebie artykułu za bujdę.

Alternatywnie Twoje wyobrażenie o dezynfekcji jest przerośnięte... wink
Poza tym higiena i prostatutka nie idą w parze. Niczym w matematyce, tak i tutaj ciężko byłoby przemnożyć przez 0. wink

116

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ale co chcesz przemnażać? Zarazki kiły?

117

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ilość bąbelków powstałych przy rytmicznym ubijaniu piany w kobiecych udach... wink

118

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Jestem zdania, że jeśli facet ma taki kompleks to niech sobie powiększy bo to jego prywatna sprawa i pewnie nie będzie się nikogo słuchał:)

119

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ciekawe ile kosztuje taka operacja...?

120

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ale taka operacja może kosztować go dożywotnią niewydolność. ktoś mi opowiadał, że widział w tv jak mężczyzna płakał i ostrzegał innych przed tego typu operacją. Teraz nie da się zrobić już nic.

121

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Teraz może nie, ale za parę lat na pewno medycyna znajdzie jakiś sposób:) oczywiście kosztowny, ale jak komuś będzie naprawdę zależało na tej sprawności to zapłaci...

122

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Z pochwą już można robić co się chce smile

123

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Chyba nie do końca, np. nie można wbudować prysznica żeby się samoczynnie odświeżała bez naszego udziału wink

124

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nie ma jak spłukać to trzeba przetkać. Koleżanka wkładała sobie słuchawkę od prysznica yikes

125

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Chyba fantazjowała:) Albo słuchawka była bardzo mała...