126

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Z rodzicami na wakacjach to właśnie poszaleć się nie da, za bardzo pilnują...;)

127

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Jesień to też romantyczna pora roku, można poflirtować w otoczeniu pięknej przyrody:) Ostatnio spotkałam na spacerze w parku kogoś z podobnym do mojego psem, i to był pretekst że dobrze mi się z nim rozmawiało, chociaż widzieliśmy się pierwszy raz... smile

128

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Fajnie, rzadko ktoś ma odwagę tak poprostu podejść i zagadać...

129

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Mnie to specjalnie nie dziwi... Wiele osób jest dzisiaj  nieufnych, a taki  facet nie wie przecież jak zareaguje ta nieznajoma, którą by chętnie poznał, ale może się boi podejść, zwłaszcza w parku gdzie ona go może wziąć np za zboczeńca..

130

Odp: Wakacyjny flirt, romans

To zależy jak się będzie zachowywał:) Jeśli normalnie, to chyba nie zostanie posądzony o zdrożne myśli...?

131

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=evitka]Pozwoliłaś mu żeby rządził Twoimi wakacjami?...)[/quote]
Niestety tak :-/

Co do spotkania w parku... a jeśli zobaczycie się tam przypadkiem znów... i znów, to może zaczniecie spacerować razem? smile Będzie przyjemniej.

132

Odp: Wakacyjny flirt, romans

A z takich niezobowiązujących spotkań może się też narodzić coś więcej:)

133

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Własnie smile A nawet jeśli nie to miło będzie mieć znajomego, z którym można pospacerować. Po miesiącu zostawisz smycz w jego rękach i powiesz "pędzę na manicure, pilnuj go i odprowadź do domu za godzinę, to baj" tongue Trzeba umieć korzystać z sytuacji big_smile

134

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Tak od razu nie można kogoś traktować przedmiotowo - bo się obrazi wink

135

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Oj tam... no dobrze, to tak po miesiącu znajomości nieco więcej zażyłości i wtedy "oddaję smyczkę w twoje ręce i do manikiurzystki pędzę".

136

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Sama chętnie przebywam ze zwierzętami więc nie miałabym nic przeciwko takiej propozycji:)

137

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Na wakacje jeżdżę z mężem, więc nie ma szans na romans wink W zeszłym roku byliśmy w Tunezji- [url]http://etunezja.pl/articles.php?id=5[/url] Była tam wielu młodych i przystojnych facetów, ale wiadomo... nie za bardzo miałam szansę na podziwianie wink

138

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Brudne, niecne i paskudne umysły, parę tematów wyżej piszą, że zdrada jest beeee, a tutaj z psami i nie tylko spacerują.

Na to wszystko jednak gotowym psychicznie byłem zawczasu i klaskam ku chwale szczerości, Panny flirtujące, jednak...

...Niechcemisie ewidentnie wtrąciła tutaj motyw wyrachowania i próżności.
Hańba! Nie dość, że biedny spacerowicz ma za zadanie podbudowywać damskie ego bez mokrej nagrody na horyzoncie, to jeszcze cudzego psa odprowadzać. Szelma! tongue

W kategorii "wróćmy do rzeczywistości" dopytuję jak widziałabyś sytuację, w której mąż-partner otwiera drzwi, a tam obcy jegomość z psem tego pierwszego...

"Dzień dobry, oddaję psa, a Natalia wróci za godzinę".
"O super, dzięki, czy może Pan tez wyrzucić śmieci"?

139

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Grunt, żeby za szybko się nie zorientował, że poświęca się gratis wink

140

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Jak mówił pewien sprzedawca samochodów: "Panie - gratis to możesz Pan dostać w mordę". wink

...ale żeby gratis dostać psa?

141

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Lepszy pies niż nic...

142

Odp: Wakacyjny flirt, romans

A zainteresowanie ze strony kobiety to mało? Nie każdy flirt musi się skończyć w łóżku ,panowie smile

143

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Właśnie,bo najbardziej ekscytujące jest to co wcześniej:)

144

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ekscytujący jest również efekt w postaci łóźka, ergo najbardziej ekscytujący jest cały proces.

Nie kryję - kilka kobiet jakoś zdołało mnie utrzymać na więzi flirtu, ale to było dawno i krótko trwało.
Dziś już się w to nie bawię. Życie wymaga wymiany przysług, pełnego koła.

Flirtowanie zostawiam dla męskich zwolleników friend-zone.
Dziś żadna nie dostanie ode mnie adoracji ot tak, dla niej samej.

Przecież obecnie wystarczy czekać oraz cierpliwie i aktywnie poszukiwać. Przy współczynniku 107 kobiet na 100 facetów, biorąc pod uwagę dodatkowo mężów pracujących za granicą, jaki rozsądny mężczyzna ograniczałby się do flirtu dla flirtu?

Zafira - równie dobrze możesz krzyknąć do hipopotama, że jest motylkiem; czy on jednak przez to wzleci? Musiałabyś się zagłębić w męskim mózgu, tam są inne hierarchie wartości... wink

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2014-12-23 00:29:26)

145

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Przestałeś być bezinteresowny? Przecież kobiety można uwielbiać też platonicznie smile

146

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Mało który mężczyzna potrafi docenić wartość flirtu i jego znaczenie dla kobiety.A to przecież wtedy panowie maja szansę zaprezentować się jako niebanalni i pokazać kobiecie, że mają coś ciekawego do powiedzienia i że z nimi nie będzie się nudzić:)

147

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ka(ro?)linka01 - Platonicznie to możesz studiować filozofię. tongue

148

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Filozofowanie nie zawsze jest platoniczne, zwłaszcza jeśli na roku jest paru przystojnych osobników płci męskiej wink

149

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=incognito_alt]Ka(ro?)linka01 - Platonicznie to możesz studiować filozofię. tongue[/quote]
Filozofia jest całkiem bliska ciału, więc nie da się tylko platonicznie, kiedy mowa o tzw.  sensie życia:)

150

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Finka - taaa, ale pragmatyczne kobiece podejście każe od razu spytać: czy oni zarobią na chleb? Te Platony... No bo ile można rozmawiać o niuansach jestestwa - toć to temat raptem na 4 - 5 nieprzespanych nocy. Potem wypadałoby coś jednak z życiem zrobić. smile

Kalinka - tak daleko dotąd nie płynąłem. Użyczysz mi swojego kapoka na te głębiny filozofii?