1

Temat: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ktoś z Was miał do czynienia z jakimiś dziwnymi przypadkami z internetu?
Ja miałam taki przypadek, że jeden  facet ze mną pisał  przez jakieś dwa tygodnie, wydawał się nawet normalny i po kilku dniach milczenia z jego strony wchodzę na profil, a on nagle zmienił opis w profilu, że szuka faceta...

2

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja nie miałam, ale polecam poczytać o oszustwach na portalach randkowych, naciągactwie materialnym i emocjonalnym.Znaczna część panów jest jak z lumpeksu, szukają balsamów po poprzednich związkach,mają problemy emocjonalne.Często sa niedojrzali emocjonalnie i społecznie i szukają permanentnej kuracji dowartościowującej.

3

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Miałam "przyjemność" z panem: "ciezkicharakter" - koleś o tym nicku to....krótko mówiąc psychopata....
miał też kiedyś nicki: pasjonatpodrozowania, michalrydzu ,tobeornottobe, zewsensualnosci"

Odradzam jakikolwiek kontakt z nim...

4

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Niektórzy Panowie chyba nie potrafią znieść myśli,że nie są  niestety ideałami... 3/4 facetów na takich portalach ma  troszkę zbyt wygórowane mniemanie o sobie i nie wiadomo skąd to się bierze bo jak widzimy ich na żywo to jedyna myśl: uciekać:) brak słów...

5

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Strzeżcie się Bartka 28 lat z sympatii, brunet, grafik, zmienia nicki. Po 7 letnim jak twierdzi związku a tak naprawdę....chcecie to przekonajcie się same..

6

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

normalnychlopak000 - na tym profilu ten gość podszywa się pod kogoś, kim nie jest...

7

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie bywam na takich portalach, więc nie mam nikogo do opisania tutaj:) Ale ku przestrodze innych warto poczytać:)

8

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

żeby zwiększyć swoje szanse,niektórzy Panowie występują w sympatii podwójnie: [url]http://dan79.sympatia.onet.pl/[/url]
[url]http://dan1979.sympatia.onet.pl/[/url] big_smile big_smile big_smile

9

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja się zgłaszam, ja, ja, ja!

Ja jestem bardziej psychopatyczny od nich wszystkich i zarazem najbardziej emocjonalnie niedoogarnięty.

Proszę weźcie mnie - otrzymacie tutaj komplet dewiacji i wypaczeń w jednym.
To tak, jakbyście dostały do zakupu nowego auta zimowe opony, pakiet AC oraz drugie auto... tak na zapas.

P.S. Administratorze. Zgłaszam żądanie pokazania mojego avatara. Nie jest wcale taki zły jak na pierwszy rzut oka, bo symbolizuje rozwój i determinację. Dlaczego go nie widać?

10

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wypaczeniom dziękuję:) A dewiacji mam dostatecznie dużo w TV, wystarczy zobaczyć program z serii Jak oni... (tańczą, śpiewają, gotują, sikają itp, co kto chce...)

11

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tak, wiemy, że lubisz nudę, tylko proszę nie używać antyreklamy mojej osoby w odniesieniu do tych phahaha celebrytów.

Oni udają idiotów za kasę, ja idiotą jestem z powołania. wink

12

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Znaczy ideowiec...:) Co za rzadkość w dzisiejszych czasach...

13

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Z opowieści koleżanek wiem, że dziewczyny same w internecie prowokują facetów, żeby traktowali je jak idiotki. Po co się umawiają z dziesiątkami mężczyzn, po co chodzą z nimi do łóżka? Po co potem opowiadają,  że ten jest dziwny, tamten spotyka się z wieloma dziewczynami a jeszcze inny ma dwa profile? Czy są od nich lepsze? Niejedna ma kilka profili, pisze z nich do tego samego faceta żeby go sprawdzić czy on odpisze. Załamka, allegro z ludźmi...

14

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

36 - tylko brać! wink

Dilajla - Przegryźć, połknąć i wysr*ć, ewentualnie zwrócić.

Tak samo jak reklamy Orange z Karolakiem i pokazywanie Polakom na siłę, jacy to my europejscy jesteśmy i biegnący za trendami, na święta wydający po kilka tysięcy na smart-gówna (poprzez wysoki abonament czyli de facto raty na sprzęt). Nomen omen Karolak powinien za to zostać spalony żywcem i potem otruty, zresztą Wilczak od Polsatu, którego kiedyś ceniłem - też. Nawet Pan Kleks woła o kasę i reklamuje żydokomunę. smile ACH REŻIM.

To REŻIM wmówił tym kobietom, aby szukały na siłę w internecie, koniecznie dokładnie takiego faceta, jakiego chcą.
Model dzisiejszej kobiety nowoczesnej jest taki, że jest super szczupła, aktywna, pracuje, chodzi na bankiety, uwodzi zapachem i zawsze drapieżnie czegoś szuka, jednocześnie tak zabiegana, że kupuje bachorom fixy z niesamowitym woreczkiem do pieczenia, kubusie i mus owocowy w torebkach, bo już nawet tarki w domu nie ma. Ma ona mnóstwo urządzeń technicznych (również te przysyłane kurierem w "dyskretnych" paczkach), a jej samochód parkuje automatycznie. Więcej ze swym facetem pisze niż rozmawia, a w domu mają swoję własne laptopy (patrzę na Ciebie kobieto - wiesz, że mówię o Tobie!).
Jest to kobieta nie godząca się na kompromisy, przez co na końcu...

...sympatuzuje z kilku profilów z różnymi absztyfikantami czyniąc z siebie ludzkie allegro.

Też mi do nowoczesnych niespieszno. wink

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2014-12-17 17:07:06)

15

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Faceci ogólnie są dziwni. To tak odnośnie tematu.

16

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Biedronasti - wysyła do wszystkich tę samą wiadomość, nie nawiązałam znajomości, więc nic więcej o nim nie wiem.

17

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=incognito_alt]36 - tylko brać! wink[/quote]

Dla idei, prokreacji czy zabawy? big_smile

18

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja bym wzięła tylko dla rozrywki, na czas określony, tj. góra 7 dni;)

19

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=Scarabea]Biedronasti - wysyła do wszystkich tę samą wiadomość, nie nawiązałam znajomości, więc nic więcej o nim nie wiem.[/quote]

Tak najprościej, po co się ma wysilać za każdym razem? Przecież w każdym wypadku o to samo mu chodzi big_smile

20

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hahaha big_smile Może to seryjny morderca jest i tak z przyzwyczajenia ta korespondencja w formie takiej a nie innej... seryjnej big_smile

21

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Taak,a przeżyły tylko te co ,mu nie odpisały big_smile

22

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Gdzieś wyczytałam, że podobno jeśli chodzi o znajomości zawarte w sieci, kobiety najbardziej boją się tego, że mężczyzna okaże się mordercą, a mężczyźni, że poznana kobieta okaże się gruba. O ile drugą obawę jestem skłonna zrozumieć, to pierwsza wydaje mi się mocno przesadzona. Nigdy nie miałam takich myśli poznając w internecie mężczyzn.

23

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Zawsze przecież można ją odchudzić  - panowie, nie idźcie na łatwiznę wink

24

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

30 - bądź konwergentna, bierz dla wszystkich trzech powodów. wink
Jak to mówiono w mojej poprzedniej branży: "dziś już mono-brandy nie mają racji bytu".

Miau Miau - to samo myślę o kobietach i moich relacjach z nimi.
Jes to dobry interes gdy obie strony znają jego warunki, termin wypowiedzenia umowy i tak dalej.
Handlowałbym z Tobą. wink

Niechcemisie - pochwal nam się, ileś Ty tego nawyrywała? Mam na myśli liczbę spotkań w rzeczywistości, po poznaniu w internecie.
Jak by to ująć, by Ciebie nie obrazić? Hmm. Może po prostu ujmę to po swojemu: chciałbym wiedzieć jak ostry jest Twój nóż, którym wycinałaś te... grzyby. wink

Gabika - czy kiedykolwiek kupiłaś szampon do włosów, który trzeba np. odseparować chemicznie od związków siarczanych? Być może kupiłaś kiedyś lakier do paznokcji, do którego musiałaś sama ulepić kolor? Nie? No więc Twoja propozycja odchudzania upadła tuż po jej powstaniu.

25

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie wyrywam smile