1

Temat: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Podoba mi się tak postawione pytanie smile A czy można mieć miłość bez poczucia szczęścia? Można, chyba każda wersja jest możliwa.
Czy trzeba mieć szczęście w miłości? Szczęście trafienia na odpowiednią osobę? - zdecydowanie tak. Szczęście wynikające z udanego związku? - mniej ważne, ale chciałabym.
A jak Wy uważacie?

2

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Żeby spotkać tego jedynego , nie minąć go kiedy będzie blisko, to trzeba mieć przede wszystkim szczęście. Jeśli się tego nie przegapi to to można mówić o szczęściu w miłości. Jak mamy miłość , to mamy i szczęście, ja tego nie rozdzielam

3

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Szczęściem jest zatrzymać miłość, dogadać się z drugim człowiekiem tak, żeby związek się nie rozpadł przez nieporozumienia...

4

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Właśnie, mój chlopak wyjechał za granicę, a ja bym wolała żebyśmy byli tu razem ,  bo narazie nie mogę wyjechać bo mam rozpoczęte studia

5

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Studia można też przerwać np na rok i wyjechać, są urlopy dziekańskie:)

6

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Tak samo jak w każdej innej sprawie, w miłości chyba najwięcej zależy od szczęścia...

7

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Trochę też chyba od naszego  rozsądku, w tym  nie można zdać się zupełnie na los...:)

8

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Ale też trzeba mieć dużo zaufania do drugiej osoby, jeśli na to zasłuży oczywiście..

9

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

To ogromne szczęście spotkać kogoś, z kim połączy nas uczucie. Nie jest to dla mnie jednak działanie siły wyższej niezależne od nas, tylko sytuacja, na którą wpływ ma wiele czynników, ale jeśli zostaje rozegrana pomyślnie, nazwę ją szczęściem.
Co rozumiem przez pomyślne rozegranie? Okoliczności umożliwiające spotkanie i fakt, że byliśmy na tym etapie naszego życia na tyle otwarci, że postanowiliśmy pogłębić znajomość.

10

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Właśnie, chodzi o to żeby dwoje chciało naraz, a nie: przegapiamy kogoś, a potem się zastanawiamy, co by było gdyby;)

11

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

No właśnie, poza szczęściem niektórym by się odwaga przydała:)

12

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Trzeba - jak mawiała  B.Dykiel w jednym filmie, dziś, to nawet za mąż nie można wyjść bez znajomości:)

13

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Z tego chyba wynika, że trzeba mieć znajomości, a nie tylko szczęście;) Chyba że szczęście do nawiązywania znajomości, to też ważne..

14

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Trzeba mieć szczeście - żeby nie trafić na niedojrzałego pętaka, który myśli tylko o jednym.

15

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Takim pętakom można współczuć... możliwe, że nigdy nie zaznają prawdziwej miłości sad

16

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Tacy to zanim dojrzeją do miłości, to już są w wieku kiedy nikt już na nich nie spojrzy.

17

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

O to ja.

Nie biorąc pod uwagę uwagi Gabrielli (na dziś dzień).

smile

18

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Za parę lat będą pewnie takie możliwości że z dziadka chirurg plastyk zrobi nastolatka:)

19

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

[quote=Gabika]Tacy to zanim dojrzeją do miłości, to już są w wieku kiedy nikt już na nich nie spojrzy.[/quote]
Wtedy będą molestować słowami kobity w Intenetach.

20

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

[quote=Kalinka01]Za parę lat będą pewnie takie możliwości że z dziadka chirurg plastyk zrobi nastolatka:)[/quote]

Na pewno- najprościej jeśli mu przeszczepi całą głowę:)

21

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Niekoniecznie, trwają już badania nad komórkami macierzystymi, które mogą pozwalać na regenerację całych narządów, jeśli naukowcy odkryją odpowiedni sposób ich używania.

22

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Miłość ... to jest tak skomplikowana sprawa ze czasami już nie wiem czy ma coś wspólnego ze szczęściem... przecież ona chyba przychodzi czy nawet \"spada\" na nas w najmniej oczekiwanym momencie naszego życia, czasem akurat wtedy kiedy uszczęśliwia nas coś innego...

23

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

...jeden czarnuch śpiewa:

"I just wanna fuck tonight; love is overrated".


No więc znajdzie się na sali kobieta popierająca wyżej wymienionego czarnucha?

24

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

Ja nie , chociaż ogólnie przeciw czarnym nic nie mam...

25

Odp: Czy w miłości trzeba mieć szczęście?

On śpiewa o chwilowym załamaniu nerwowym... big_smile