101

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Do sąsiada?
Po prawej: fajny, ale szczęśliwy w małżeństwie.
Po lewej: pilnowany przez żonę, za cichy, jakby nie istniał.
Na wprost: siedzi w stolicy z kochanką, a obok niego nie żyje.
Z tyłu: gadzina, a obok niego emeryt.
Tak, brakuje mi towarzystwa.

102

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Koniecznie zmień adres, tu zdecydowanie nic ciekawego Cię z nimi nie czeka ...

103

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Tak właśnie zamierzam, chociaż... w miejsce martwego wprowadził się około dwudziestolatek z zakolami. Czy to znaczy, że ma dużo testosteronu? Nie rzuca się to jakoś w oczy, bo i tak goli banię na łyso, pyskuje do matki i pali papierosy, ale ma młode ciało...

104

Odp: Poszukiwania bogatego męża

To raczej znaczy, że miał w rodzinie  łysych przodków smile

105

Odp: Poszukiwania bogatego męża

A może to matka mu powyrywała włosy w czasie awantur:)

106

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Hahha big_smile Nie chcę go i tak. Żartowałam. Potrzebuję mężczyzny, a nie zbuntowanego chłoptasia.

107

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Poczekaj parę lat, może wyrośnie z niego mężczyzna wink

108

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Założysz mu perukę i będzie ideał:)

109

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Ciało ma ok tongue Nie wiem jak z głową, ale nie wydaje mi się, żeby wszystko tam było w porządku big_smile

110

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Czyli w normie:) W tym wieku to nie może być w porządku, zwłaszcza u faceta wink

111

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Lepiej zacznij szukać w dalszej okolicy, bo zanim on dorośnie to Ty się zestarzejesz wink

112

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Znowu odpadam w systematyce eukariontów spod pióra Niechcemisie.
Nie tam żeby wiekiem, być może nawet nie ciałem, ale ta głowa i słowo ok w parze nie idą. Błąd mnożenia przez 0.

Niechcemisie, tak i mi chcieć sie nie chce szukać wcześniej w postach, więc skoro już przybliżasz siebie tutaj, to nadmień jak masz na imię, ile mniej więcej lat i dlaczego jesteś na bezpartnerzu?

Dobrze mniemam, że zdradzali itd.? Mam dobrą pamięć, pamiętam iż byłaś kiedyś na obozie katolickim, na którym Ty zbyt katolicka nie byłaś, także pamięć chyba mam ok?

P.S. Z całego wachlarza opisanych, na Twoim miejscu wybrałbym cichego z pilnującą żoną. Spytam czy cichy jest jednocześnie cieleśnie adekwatny do Twej systematyki? Może Ty byś sprawiła, że zaistnieje.

113

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Nie chce Ci się szukać, mi się nie chce powtarzać.
Poza tym z tego co mi wiadomo, zdradzona nigdy przez nikogo nie byłam, przynajmniej nie pod względem seksualnym, ale raz koleżanka, wespół z którą spuściłyśmy koledze powietrze z opon, wydała mnie dyrektorce i to uważam za zdradę.

114

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Jeśli żona go pilnuje to znaczy, że jest czego - i choćby dlatego warto się nim zainteresować;)

115

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Spuść żonie powietrze z opon, to was nie dogoni smile

116

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Możesz podszyć się pod pracownicę administracji i wywołać go z domu celem np. pomiaru budynku, chyba żona z Wami nie pójdzie?

117

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Podstępami?! To za mało satysfakcjonujące. Już jedna sąsiadka wypowiedziała mi cichą wojnę za męża big_smile big_smile big_smile A powiem Wam... boski facet smile Wojna skończyła się, kiedy los sprawił, że nasze kontakty nieoczekiwanie musiały stać się bliskie i formalne i zachowała się bardzo profesjonalnie chowając dawne urazy do kieszeni, a na koniec ją zwyczajnie polubiłam i lubię do dziś smile Jest wspaniała, a z tym mężem to takie tam głupoty, aż nie chcę o tym mówić, nie ma o czym, nieporozumienie to było, zwyczajnie o dziecięce, znaczy nastoletnie wygłupy zła była.

118

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Takie wygłupy to wiesz, bywają drażniące, bo nastolatki są zawsze młodsze od niej, a wiadomo, facet im starszy to na coraz młodsze spogląda wink

119

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Mówiłyśmy na nią z koleżanką Czarna Wdowa... a spojrzeniem potrafiła miażdżyć.

120

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Na pewno pracuje w policji jako oficer śledcza... smile

121

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Kobieta mąci w okolicznych związkach. No, no.

Ach Niechcemisie, siostro moja Ty.

Ja robię to celowo i z satysfkacją, uwielbiam to.
Ty na pewno wzbronisz się przed przyznaniem do tego?!

P.S. Przybliż nam proszę kryteria boskości tego faceta, wszyscy chemy wiedzieć!

122

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Nigdzie i w żaden sposób nikomu nie mącę, chyba że sobie samej. A facet... obłędnie przystojny i wesoły, po prostu. I nic takiego nie robiłam ani ja, ani moje równie niewinne koleżanki. Ale masz brzydki avatar.

123

Odp: Poszukiwania bogatego męża

To zapewne Twoje zdjęcie w negatywie..? big_smile

124

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Uważajcie... Bogaci mężowie mają swoje kaprysy... Wierność też nie jest ich mocną stroną. Bo jeśli żonę sobie "kupili" to i kochankę też mogą 'kupić', prawda?...

125

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Bogactwo męża nie zawsze oznacza wystawne życie, bo bogaci bywają też skąpi big_smile