76

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Hahahah, sprawdzę, przysięgam, że sprawdzę kiedyś!!!

77

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Widziałam gdzieś reklamę pompki, która służy do takiego "powiększania" tylko że tu efekt jest krótkotrwały:)

78

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Weź, bo bym się herbatą zakrztusiła. Przeczytałam to i mimowolnie pomyślałam, żeby mu wdmuchać powietrze ustami big_smile

79

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Najlepiej niech sobie wszczepi zastępczego i będą dwa, mniejszy będzie od fizjologii, a większy od przyjemności!

80

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=kroppelka1]Widziałam gdzieś reklamę pompki, która służy do takiego "powiększania" tylko że tu efekt jest krótkotrwały:)[/quote]

A ja widziałam jakieś kremy powiększające, pewnie tak samo skuteczne jak te reklamowane kremy na zmarszczki, które reklamują młode dziewczyny co to ich nie potrzebują:)

81

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=Kalinka01]Najlepiej niech sobie wszczepi zastępczego i będą dwa, mniejszy będzie od fizjologii, a większy od przyjemności![/quote]
Niektórzy panowie powinni mieć dwa właśnie. Koleżanka miała taki przypadek, że żartem zwróciła facetowi uwagę na brak higieny, mówiąc: "Umyłbyś se". Gdyby taki niechluj miał dwa, to może choć jeden by nie śmierdział big_smile

82

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Albo śmierdziałoby dwa razy bardziej... hmm

83

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dzisiaj widziałam minipenisa big_smile Zboczeniec mnie gonił, haha
Wyszłam z biblioteki, powietrze rześkie, godzina jedenasta przed południem, pomyślałam o spacerze i skierowałam się w stronę lasu. Tylko minęłam ostatni budynek jak z lasu zaczął mnie wołać mężczyzna. Pytam go, czego chce, a on zaczyna biec w moją stronę rozpinając rozporek hahah
Gonił mnie trzy razy podtrzymując spodnie, nawet klęczał przede mną w końcu wyciągnęłam kamerę i nagrałam go, to odpuścił, jeszcze biegł na koniec za mną. Odechciało mi się spacerowania.

84

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ale masz przygody...
Nie chciał być gwiazdą w Twoim filmie?... tongue

85

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

To wyjątkowo odważny ekshibicjonista... Inni zwykle uciekają jak do nich się podchodzi... Ale może stwierdził że jak ma małego to i nic do stracenia big_smile

86

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

big_smile big_smile Niewątpliwie! Nawet jakbyś mu odcięła to też by nie było wielkiej zmiany... wink

87

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Wtedy by latał i trzymał go w ręce?...To jeszcze gorzej:)

88

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Przez 3 dni pokazywałam to znajomym na yt i usunęłam, bo nie potrafię zasłonić mu twarzy, a nie chcę, żeby ktoś miał o to pretensje. Tego na dole to i tak nie ma sensu zasłaniać, zniknął całkowicie w jego dłoni smile
Chyba pora przełożyć gaz z szuflady do kieszeni albo poczekać aż mróz będzie i odechce im się wyciągać.

89

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Oni i tak są nieszczęśliwi i poszkodowani przez własne skrzywienia, jeszcze chcesz ich karać gazem...?

90

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Za takie coś nie, ale nigdy nie wiadomo, czy takiemu nagle nie strzeli coś do głowy i się nie rzuci, a że ma upośledzone myślenie, może zrobić krzywdę, nawet nie do końca tego chcąc.

Na moim osiedlu mieszka zboczeniec, wszystkie dziewczynki w okolicy się go bały, policja nic nie zrobiła, bo chory. Wtedy nie było tak jak dziś, że każdy ma przy sobie komórkę z kamerą, aparatem, dyktafonem i może łatwo zdobyć niezbity dowód, a w razie gdyby policja nie reagowała oddać sprawę w ręce trzeciej władzy - mediów lub we własnym zakresie udać się do sądu, czy nawet pójść z tym do prokuratury, która często odmawia wszczęcia dochodzenia, a mając takie dowody zwyczajnie by nie mogli tego zignorować.

Zboczeniec, o którym piszę, zaczepiał dzieci, nastolatki i dorosłe kobiety, zatrzymywał je na chodniku jeśli się udało, a jeśli nie, szedł za nimi lub szukał kolejnych i mówił świństwa: co by zrobił, jak by zrobił, gdzie, jakiego ma. Zachodził drogę i nie odpuszczał, czasami w taki sposób, że nie było wyjścia jak zatrzymać się, a inni ludzie nie reagowali, nawet kiedy na chodniku pchał łapy nie tam gdzie trzeba dziewczynom, które były nieletnie!!! Oczywiście były zgłoszenia na policję, ale tłumaczenie zawsze jedno: "świr, nie słuchać, omijać". Omijać się nie dało. Gorzej, kiedy trafiło się na niego podczas spaceru w lesie lub innym ustronnym miejscu, na pustej uliczce czy gdzieś. Leżał w wariatkowie, nie wiem czy raz, czy więcej, ale wyszedł.
Chłopcy go lubili, grał z nimi w piłkę, a więc wiele osób uważało go za niegroźnego.
Niestety... nie był niegroźny. Mnie raz dusił, a sąsiadka dostała po nodze baseballową pałką. Obie sytuacje miały miejsce przy innych ludziach. W moim przypadku ktoś powiedział "zostaw ją", ale ręce zacisnęły się jeszcze mocniej, a przypadku koleżanki po prostu przyszedł jej dziadek.
Raz mi i koleżance ktoś pomógł - sklepowa wyprowadziła nas przez magazyn.
Kiedy wpadł do podstawówki i uderzył kolegę, nikt z dorosłych, których prosiłam o wezwanie policji, nie pomógł. Nikt!!! Groził nieraz mi, moim koleżankom. Zwykle się przed nim uciekało. E.K. nigdy nie atakował kiedy w pobliżu był ktoś z rodziny, tylko wtedy nie podchodził, ale obcy nie robili na nim wrażenia, może dlatego, że ... nie reagowali smile

Pewnie zapytacie gdzie byli rodzice... po pierwsze dziewczynce trudno jest mówić o takich rzeczach dorosłym:"Tatusiu, on mi zaglądał pod bluzkę", "Mamusiu, on powiedział: zerżnę cię jak będziesz sama." To jest szalenie wstydliwe. Po drugie to naprawdę niemożliwe, aby wszędzie chodzić z kimś, zwłaszcza jeśli szkoła jest dosłownie za ulicą, więc rodzice puszczają dzieciaki same.

Jedyny skuteczny sposób w przypadku tego człowieka to samosąd tych, którzy bronili swoich bliskich. Nieraz chodził połamany i z obitą twarzą.
Mnie przestał zaczepiać dzięki chłopakowi. Nie wiem co mu zrobił i kiedy, ale odkąd powiedział, że on do mnie więcej nie podejdzie, to tak było i jest do dziś.

91

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Zainteresują się dopiero jak komuś zrobi krzywdę albo ktoś jemu - typowe. dla polskiego wymiaru sprawiedliwości..

92

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dokładnie. Na szczęście teraz wszyscy zrobili się wyczuleni przynajmniej w kwestii pedofilii i różnych jej przejawów.
Ten świr lubił upatrywać sobie ofiary na dłużej, zwykle dziewczyny w kioskach, kawiarniach, sklepikach osiedlowych. Przychodził codziennie i je zamęczał swoją obecnością i gadaniem, a one biedne nie wiedziały jak się go pozbyć. Koleżanka mieszka po sąsiedzku, mówiła, ze jak go raz wypuścili z wariatkowa to wył po nocach.
Teraz się zestarzał i uspokoił nieco. Nie zauważyłam, żeby zatrzymywał kogoś, choć potrafi iść chodnikiem z poruszającą się ręką w spodniach i mówić mijanym kobietom to i owo. Trochę dziwacznie chodzi od tych złamań. Kilka razy widziałam go o kulach, raz z ręką na temblaku.
Cóż... jeśli nie ma metod, które mogłyby go wyleczyć, jeśli prawo i ludzie oraz instytucje mające nas chronić są nieskuteczni, to pozostaje już tylko jedno, choć z prawem niezgodne... a STRACH  jest zawsze skuteczny. Działa na człowieka zdrowego na umyśle i chorego, na zwierzę nawet. Myślę, że tyle razy został pobity, że na początku dawał spokój osobom za które dostał, a teraz już wszystkim, bo się boi, żeby znów nie oberwać.

93

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Najskuteczniej by było ściągnąć telewizję niech narobi wstydu miejscowym władzom, że tolerują zboczeńca od lat.

94

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

O, to jest dobry pomysł. Taki tvn by sobie z tym dał radę. Wtedy takie pogramy jak "Uwaga" były na topie.

95

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Skutek też mógłby być odwrotny, może właśnie poczułby się jak gwiazda, że o nim mówią dzięki jego zboczeniu, więc może by je rozwijał dalej...

96

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Najlepiej by było go rozebrać całkowicie i zostawić w jakimś publicznym miejscu, może by się zraził do obnażania...?

97

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Jeśli przy temperaturze ujemnej to pewnie tak big_smile

98

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nie wiem czy to by zadziałało.Takie popędy są silniejsze od niego,dzialają jak wódka na alkoholika

99

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Wielkość niewiele da, jeśli brakuje warsztatu big_smile

100

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

... Ale warsztat bez wielkości to chyba jeszcze gorzej...:)