76

Odp: Poszukiwania bogatego męża

To jest rzeczywiście problem, ale chyba mam prawo zabronić komuś palenia i spożywania alkoholu w moim domu/mieszkaniu. Ja bym zastrzegła to w umowie, a gdyby nie chcieli to wynajęłabym inną firmę.

77

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Oj, musiałabyś chyba stać nad nimi i pilnować tych warunków umowy:)

78

Odp: Poszukiwania bogatego męża

I tak bym robiła... naloty, nachody, wizytacje. Wparowałabym tam z aparatem lub kamerą, żeby mieć jak udowodnić. Naprawdę można wyjść na tego papierosa na zewnątrz, a wódki czy piwa napić się po pracy. Ewentualnie byłabym tam i malowała ścianę, a oni by kładli płytki, bo tego nie potrafię.

79

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Albo ukrytą kamerkę im zostawić, a potem odmówić zapłaty z powodu nie dotrzymania warunków umowy:)

80

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Ale oni mogą nagrywającego pozwać za nieuprawnione nagrywanie bo nie wyrażali zgody:)

81

Odp: Poszukiwania bogatego męża

No i takie nagranie nie może być dowodem bo nie zgodzą się na opublikowanie wizerunku przed sądem wink

82

Odp: Poszukiwania bogatego męża

To trzeba im wtedy wmówić, że to jeden z nich nagrywał resztę, bo miał za to zapłacone, żeby ich wkręcić.

83

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Sprytne:)
Ale to by była manipulacja dowodami...

84

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Czyli jedna z niepisanych norm polskiego prawa big_smile

85

Odp: Poszukiwania bogatego męża

[quote=niechcemisie]To trzeba im wtedy wmówić, że to jeden z nich nagrywał resztę, bo miał za to zapłacone, żeby ich wkręcić.[/quote]

Chyba by zabili tego podejrzanego o kolaborację, oczywiście niewinnego i mialabyś go na sumieniu wink

86

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Najlepiej jak sama wszystko zrobisz bez żadnej ekipy i wtedy będzie cacy wink

87

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Płytek sama nie położę, do białego montażu też wolę się nie zabierać. Mogę oskrobać ściany, szpachlować potrafię, to się wygładzi, zagruntuje, pomaluje. Choć właściwie... bardzo podoba mi się goła cegła, ale nie chciałabym jej mieć wszędzie.

88

Odp: Poszukiwania bogatego męża

To są poważne umiejętności, możesz startować na pomocnika murarza:)
A w domu możesz obwiesić czymś ściany, plakatami albo tkaninami,  i też nie będzie widać, że coś tam nie jest zrobione:)

89

Odp: Poszukiwania bogatego męża

[quote=niechcemisie]Płytek sama nie położę, do białego montażu też wolę się nie zabierać. Mogę oskrobać ściany, szpachlować potrafię, to się wygładzi, zagruntuje, pomaluje. Choć właściwie... bardzo podoba mi się goła cegła, ale nie chciałabym jej mieć wszędzie.[/quote]

płytki na podłodze sama kładłam (tzn. na balkonie) to nic trudnego smile

90

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Malinka, podziwiam smile mnie przed próbą powstrzymałby strach, że więcej zepsuję i trzeba będzie kuć albo poodpada.

91

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Jak nawet zepsujesz to przecież przyjedziemy i pomożemy naprawiać:)

92

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Ja mogę mieszać klej, do innych prac budowlanych się nie nadaję:)

93

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Dziewczyny, poproście mężów albo chłopaków, a nie same zabieracie się za brudną robotę big_smile

94

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Dokładnie, proście chłopów! big_smile

95

Odp: Poszukiwania bogatego męża

A po co mają wiedzieć, że sobie z czymś nie radzimy?...:)

96

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Bo oni też sobie z wieloma sprawami nie radzą tak dobrze jak my...

97

Odp: Poszukiwania bogatego męża

[quote=milagro]Jak nawet zepsujesz to przecież przyjedziemy i pomożemy naprawiać:)[/quote]

Hahah big_smile Milagro... jesteś mega smile CUDOWNE JESTEŚCIE!

98

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Ja też mogę się dołączyć, także możesz na mnie liczyć:)

99

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Dziękuję :******
Mam ochotę zepsuć coś specjalnie big_smile

100

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Oj chyba brakuje Ci towarzystwa wink jak zepsujesz to zapukaj do sąsiada, może będzie chętny do pomocy i kto wie, co będzie dalej tongue