51

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Bardzo lubię rajstopy w kratkę, a zauważyłam, że właśnie w nich moje nogi wyróżniają się w tłumie i dlatego podkreślam je właśnie tak jak tylko mogę najczęściej!

52

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Myślę, że aby seksownie wyeksponować nogi wystarczy nauczyć się ładnie chodzić na wysokich obcasach, które dodają uroku każdym, nawet tym niezbyt szczupłym nogom i do tego umożliwiają kuszące kołysanie biodrami:)

53

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Fajnie jest pokazać nogi wtedy, jak inne kobiety ukrywają je pod spodniami np. zimą:) To jest dopiero atrakcja dla panów, taki rzadki  widok !

54

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Najbardziej widoczne są nogi świecące w ciemności, a za dnia "dające po oczach" soczystą pomarańczą albo czerwienią:)

55

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Na wyeksponowanie moich nóg mam proste sposoby - pachnąca depilacja za pomocą pianki, później muśnięcie nóg oliwką dla złagodzenia i nawilżenia skóry. Zimą rajstopy z pionowymi wzorami lub takimi tylko u kostki, bo zwracają na siebie uwagę, a latem pończochy w spray'u które nie tylko nadadzą lekkiej opalenizny, ale również ukryją zaczerwienienia, pajączki czy inne drobne niedoskonałości;)

56

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Oczywiście, że butyyy!!! Szpilki koniecznie na wysokim obcasie. Jestem wielbicielem takich butów, także chętnie się wypowiem big_smile Szczególnie sexy są buty na cienkiej szpilce idące w szpic z przodu. Do tego błyszczące i lakierkowe jak np. te [url]http://galeriaolesno.pl/product-pol-2097-Czolenka-Sala-1504-Koral.html[/url]  smile wg mnie cudne!

57

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Taaak... Tylko jak w nich chodzić po nierównych chodnikach w moim mieście, gdzie przy co drugim kroku szpilka utyka w jakiejś dziurze albo tracę równowagę na wykrotach...:/ Chyba  że jak się w nich wywrócę to dopiero będzie widok eksponujący nogi big_smile

Ostatnio edytowany przez Ksymena (2014-11-19 13:51:34)

58

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Uwielbiam odkrywać nogi zakrywając je, np. długą spódnicą z rozcięciem z boku wink To tak, jakby  przewrotne zaproszenie do zgłębiania tajemnicy, która kryje się pod nią... Bardzo intryguje mężczyzn, jak zauważyłam big_smile

59

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Lubię przechadzać się tam, gdzie jest dużo luster lub innych powierzchni odbijających moją sylwetkę i eksponować nogi oceniając w odbiciu ich wygląd i to, czy wyglądają bardziej korzystnie z przodu, z boku czy z tyłu... Wniosek jest taki, że najlepiej prezentują się z boku i dlatego staram się zawsze tak ustawiać, żeby inni mogli podziwiać ich najkorzystniejsze odbicie!

60

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Moje nogi są najlepiej wyeksponowane w kusej bieliźnie, wśród czerwonej pościeli, kiedy aksamitna różowość skóry kontrastuje z nią i czarnym kuszącym wdziankiem wink

61

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Pończochy lub rajstopy w podłużne paseczki znakomicie podkreślają długość moich nóg, dlatego odkąd się zorientowałam w ich działaniu to już nie noszę żadnych innych smile

62

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Moim sposobem na seksowne wyeksponowanie nóg są szpilki, krótka spódniczka do tego rajstopy lub pończochy. Mojemu Mężowi w tym wydaniu bardzo się podobam smile Dobry efekt przy długich nogach można również uzyskać przy długiej sukni z rozcięciem, najlepiej czerwonej smile

63

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Najlepiej moje nogi podkreślają krótkie i dopasowane sukienki lub lekko otulające moje ciało, krótkie spódniczki i oczywiście spodenki. W tych stylizacjach czuję się kobieco i najwygodniej. W nich widać moje nogi i ich piękno. Do moich stylizacji zakładam buty na obcasie, ponieważ one znakomicie wydłużają nie tylko moją sylwetkę, ale i optycznie moje nogi. Wtedy mam nogi „aż do nieba”. Sukienki dodają mi kobiecości i elegancji, odkrywają moje zgrabne nogi i przyciągają męskie spojrzenia.

64

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Żeby wyeksponować moje nogi chętnie zakładam zakolanówki, które kończą się tuż nad kolanem i intrygują tym przejściem na mniej lub bardziej prześwitującą rajstopkę smile

65

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Zgrabne nogi? Studentka weterynarii nie ma zbyt wielu okazji do noszenia szpilek, a i sukienki kiedy Twoją pasją są konie i zwierzęta gospodarskie pojawiają się na Tobie jedynie okazjonalnie. Co zatem jest moim sekretem? Zdecydowanie nogi, które nie boją się wyzwań! Nogi chodzące na fitness, jezdzące na rowerze i biegające po schodach wink

66

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Ja korzystam już z cieplejszych dni żeby założyć mini!