1

Temat: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Zapraszamy do udziału w konkursie - do wygrania są przeciwżylakowe rajstopy, pończochy i podkolanówki marki Veera! Piszcie o o swoich sposobach i pomysłach na seksowne wyeksponowanie nóg, a my  nagrodzimy 2 najlepsze wypowiedzi!

2

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Moje nogi nie są aż do nieba, ale mam swój sprawdzony trik żeby wyglądały kusząco... noszę sukienki z podwyższonym pasem, więc wizualnie moje nogi zaczynają się tuż pod biustem i zauważyłam ze osiągam zamierzony efekt, rzeczywiście mężczyźni przyglądają mi się wtedy częściej !

3

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Mój sprawdzony sposób? To długie kozaczki na wysokim obcasie, szpilki zawsze zwracają uwagę na nogi noszącej je kobiety, więc to cały sekret  właściwego eksponowania nóg:) A jeśli do towarzystwa damy im krótką mini, niekoniecznie czarną, to efekt będzie piorunujący big_smile

4

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Moje nogi wymagają odpowiedniej oprawy więc gdy chcę zaszaleć i wyeksoponować je bardziej niż zwykle, zakładam pończochy... Nie takie popularne samonośne, ale z pasem, seksowne i kuszące, tak żeby "adresat" tego kuszenia nie mógł się  doczekać chwili kiedy już będziemy sam na sam...

5

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Wysokie szpilki,
Ale o tym wiedzą wszystkie dziewczynki.
Seksowny na rajstopach wzór,
I z mężczyzn robi się twardy mur.
Krótka spódniczka mini
I każdy faset już się ślini
Czar zmysłowości i kobiecości
Jak „to coś” zdefiniować ?
Trzeba się nie lada napracować!
Może to jej spojrzenie, barwa głosu ?
Może to uśmiech od losu?
Czy zmysłowość to chemia, biologia, feromony?
Może to jakieś tajemnicze demony?
Osobiście uważam, że zmysłowość to indywidualność danej osoby.
Na oczarowanie innego człowieka sposoby.
Zmysłowość jest czymś nie do sprecyzowania.
Po prostu nie do opisania.
To z drugą osobą przyjemność obcowania.
Chęć jej poznania.

6

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg, to po pierwsze pończochy z pasem i seksownym wzorkiem, do tego krótka spódniczka bądź sukienka i zdecydowanie kolacja przy świecach. Na osobie, której chce te seksowne nogi pokazać, sposób ten zawsze działa, bo nie może się doczekać, kiedy te paseczki będzie sam mógł odpiąć i nóżki na żywo dotknąć tongue

7

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Mój sposób to : policz  do trzech
1. Zgrabne nogi, czyli szpilki czynią cuda.:)
2. Kobiecy sposób poruszania się - gracja, lekkość i ten piąty zmysł.
3. Piękna oprawa nóg - obowiązkowo ładne rajstopy lub pończochy.
Sukces gwarantowany.

8

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Myślę, że mój mąż mógłby co nieco na ten temat powiedzieć smile

Po pierwsze musimy mieć co eksponować, czyli [b]rusz tyłek, aby się pochwalić nogami![/b] Jogging, rower i gimnastyka, to podstawa całego efektu - za pięknie wyrzeźbionymi kobiecymi łydkami sama się z przyjemnością obejrzę! smile

Po drugie: [b]eksponujemy[/b], czyli zasłoń, aby ktoś mógł odsłonić. Zgodnie z prastarą prawdą "facetów kręci to co zakryte" zakryj swoje nogi (długą spódnicą z kuszącym rozporkiem lub załóż dopasowane spodnie, najlepiej zwężane). Przylegający do zgrabnych nóg materiał wyeksponuje mięśnie lub dodatkowo wymodeluje to czego jeszcze nie zdążyłyśmy wymodelować na siłowni.
O szpilkach można aż do znudzenia, jednak jeśli nie idę akurat wyrzucić śmieci, to jestem zwolenniczką zasady "wiem, że się w nich zabiję, ale przynajmniej umrę w pięknych butach!" Co z tego, że mężczyzna je za moment zdejmie, nie ma też znaczenia, że w nich zmarzniesz - efekt ponad wszystko wink Szpilki są obowiązkowe, aby zobaczyć jak magiczną mają moc wystarczy stanąć przed lustrem w nich a potem je zdjąć! Nie muszą być niebotycznie wysokie, nie muszą też mieć czerwonej podeszwy (no chyba że chcesz zrobić wrażenie na koleżance) grunt, żebyś się w nich nie chwiała, bo to akurat sexy nie jest! wink

9

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Mój sposób na wyeksponowanie nóg
to przede wszystkim na obcasie but
do tego krótka kiecka przed kolano
i już nogę mam wyeksponowaną

pamiętam też o pielęgnacji
szczególnie ważnej tu depilacji
i dobrze noga w pończosze wygląda
gdy już w okna zima zagląda

a poza tym gdy noga jest zgrabna
to zawsze w oko wpada
nie trzeba za bardzo jej pokazywać
bo jest seksowna - to gołym okiem widać!

10

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Mój sprawdzony sposób na eksponowanie nóg to legginsy, pasujące do mojego stylu ubierania się. Podkreślają zgrabny kształt moich nóg, formują pupę i ukrywają niedoskonałości , czyli czerwone krostki, które często pojawiają się u mnie po depilacji...

11

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Mój sprawdzony sposób na eksponowanie nóg - to ich przewrotne ukrywanie!
Jestem zdania, że aby zachwycać, wcale nie muszą świecić golizną czy nachalnie dawać o sobie znać spod prześwitujących rajstop, tudzież pończoch - ponieważ równie szałowo wyglądają np. w spodniach-rurkach czy legginsach z koronką... Widok moich nóg w pełnej krasie jest zarezerwowany tylko dla tego Jedynego - a pozostałą męską populację kuszą tajemnicą, pobudzając wyobraźnię panów, którzy natychmiast zastanawiają się, jakie cuda muszą kryć się za zasłoną dobrze skrojonych tekstyliów...? big_smile

12

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Nogi to podstawa kobiecego seksapilu, nie należy ich więc ukrywać, tylko cieszyć oczy płci męskiej ich nieustannym widokiem! Sama uwielbiam je eksponować tak niby od niechcenia, przybierając kuszące pozy, kiedy spaceruję po mieście lub plaży - latem w krótkiej spódniczce czy spodenkach prezentują się oszałamiająco!
P.S. Dobrym sposobem na ich wydłużenie są buty z długim noskiem, obecnie dostępne na każdą porę roku!

13

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Moje nogi przed ciążą były piękne ale po tym cudownym okresie wymagają one szczególnej uwagi i poświęcenia więc robię pilingi by zwalczyć szorstką skórę , po każdej kąpieli nakładam balsam nawilżająco-ujędrniający , robię pod prysznicem masaże zimna - ciepła woda i ćwiczenia (ja ćwiczę po 30 min dziennie widać efekty ) . A w szczególności zakładam obcasy super profilują nogi i wydłużają , niestety nie mam czasu na solarium więc samoopalacz bądź rajstopy w spray ratują moją bladość smile No i mam wrażenie że moje nogi są jeszcze masywne więc zakładam dużą biżuterię i jakiś top seksowny który odwróci uwagę smile To są moje triki które pomagają mi w codziennych kompleksach i mogą pomóc innym mamą które straciły pewność siebie smile

14

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Ja mam dość nietypowy sposób eksponowania nóg, mianowicie chodzę na siłownię gdzie większość ćwiczących to mężczyźni i lubię jak moje nogi są w centrum ich zainteresowania, kiedy sobie ćwiczę w moim ulubionym czerwono-czarnym stroju!

15

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Jak wiadomo, szczupłe nogi to podstawa urody, więc aby było co eksponować, codziennie wieczorem ćwiczę ok. 15 minut... następnie dbam o to, żeby przez cały rok miały piękny opalony kolor i smaruję je samoopalaczami lub wyleguję się na słońcu od maja do września:)

16

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Nic tak nie eksponuje nóg jak odpowiedni sposób siadania:) Sama, kiedy chcę przyciągnąć wzrok upatrzonego mężczyzny, siadam jak Pani Jaworowicz z Tv, układając nogi dłuuugo przed sobą, jedna na drugiej. Nie ma siły żeby każdy facet się na nie nie gapił:)

17

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Moje nogi najlepiej eksponuje krótki rozszerzany płaszczyk, pod którym jest niewiele dłuższa spódniczka, a obcisłe kozaczki do kolan dopełniają dzieła:)

Ostatnio edytowany przez granitova (2014-11-13 15:08:46)

18

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Żeby błyszczeć w każdej sytuacji, staram się eksponować swoje walory, a nogi są jednym z najbardziej zauważalnych w mojej osobie:) Dlatego ubieram się "do figury", nawet jeśli są to spodnie, to obcisłe, ewentualnie rozszerzane tylko u dołu nogawek.  Buty - tylko na obcasie, minimum 5 cm, które unoszą pośladki i optycznie wydłużają nogi...

19

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Pewnie będziecie zaskoczeni, ale...
do eksponowania nóg moim zdaniem doskonale nadają się stołki barowe, ponieważ są odpowiedniej wysokości, żeby rozciągnąć na całą długość te moje czarujące dolne części ciała...  Ich widok już niejednego konesera trunków przyprawił o większy zawrót głowy, niż setka czystej bez zakąski!

20

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Tylko pończochy doskonale eksponują moje nogi, a najlepiej jak mają podłużny wzór, który je wysmukla!

21

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Owinąć łydki wokół talii partnera, mięśnie fajnie się napną, przyciągnąć go do siebie zanim zdąży dostrzec jakiekolwiek niedoskonałości wink Żartuję.
Nogi najseksowniej wyglądają kiedy:
- są starannie wydepilowane i dobrze nawilżone
- łydki mają lekko zarysowany mięsień i to obojętne czy wtedy, gdy sięgamy po coś wspinając się na palce czy w wyniku ćwiczeń
- idą pewnym krokiem w swoją stronę.

22

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Mój sposób to po pierwsze ich pielęgnacja- depilacja, peelingi oraz balsamy nawilżające. Na własnej skórze, a raczej nogach, sprawdziłam  jedną metodę. Otóż- rajstopy  i cieższe buty w tym samym kolorze  wyszczuplają.  Gustuję też w spodniach- głównie w rurkach. Nie dawno chodziłam na siłownię, tam przede wszystkim ćwiczyłam w leginsach. Też fantastycznie wyszczuplały.

23

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Aby wyeksponować dobrze moje nogi, zakładam czarne pończochy, które wyszczuplają je optycznie, a do tego koniecznie buty na bardzo wysokim obcasie:) Wtedy mam nogi jak modelka i nikt nie może od nich oderwać oczu - ani mężczyźni ani kobiety!

24

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Strzałem w dziesiątkę jest noszenie rajstop o ciekawych wzorach, i w nietuzinkowej kolorystyce - ja np. lubię ażurowe rajstopy w takim stylu:
[url]http://www.soyelle.pl/CHANTAL-483-rajstopy-2-w-1-gladkie-fioletowe-azurowe-czarne-p4825.html[/url]
W nich każde damskie nogi na pewno przyciągną wiele męskich spojrzeń!

Ostatnio edytowany przez Zafira (2014-11-14 12:50:26)

25

Odp: Mój sprawdzony sposób na seksowne wyeksponowanie nóg

Aby bardzo dobrze wyeksponować nogi, należy:
1. znaleźć odpowiedniego widza dla nich
2. kiedy już będzie widz, należy powoli, dostojnie przechadzać się w zasięgu jego wzroku, wprowadzając do swojego sposobu chodzenia taneczny wdzięk (nie żeby zaraz tańczyć krakowiaka albo oberka, ale iść z lekkością, a nie jak żołnierz na paradzie!)