101

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

A przynajmniej nie pokazywać nam, że jest inaczej big_smile

102

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

A może to my nie powinnyśmy być drobiazgowe, trochę przymknąć oczy na te ich spoglądania w bok...?

103

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Nie, bo takie zachowanie to przyzwolenie na oglądanie się za innymi wink

104

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

[quote=Ksymena]Nie, bo takie zachowanie to przyzwolenie na oglądanie się za innymi wink[/quote]

Dokładnie smile 100 % poparcia dla tej wypowiedzi.

105

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Oj żeby oni potrzebowali naszego przyzwolenia...jak nie pozwalamy, to ukradkiem, ale i tak spojrzą...:/

106

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Ukradkiem, dyskretnie to jeszcze jeszcze, ale lampienie się jest upokarzające dla kobiety, która idzie obok tego mężczyzny i widać, że z nim jest.

107

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

A jeśli to kobieta patrzy sie na facetów? Jak myślicie co może czuć wtedy partner?

108

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Wścieka się? big_smile I pewnie też może się poczuć gorszy przez fakt, ze jego partnerka rozgląda się za innym samcem.

109

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Mój też tego nie lubi, jak czasem zawieszę oko za długo na innym Ale teraz jestem dyskretna i patrzę tak żeby nie widział  wink

110

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

> niechcemisie napisał/a:

> Ukradkiem, dyskretnie to jeszcze jeszcze, ale lampienie się jest upokarzające dla kobiety, która idzie obok tego mężczyzny i widać, że z nim jest.

Fakt, ja czułabym się dziwnie, że patrzy na inną.. Nawet jeśli by nie okazywał jawnie  swojego podziwu...

111

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Potrzeby duszy i ciała u facetów bywają wygodnie rozdzielone...:)
Tylko kobietom jest z tym niewygodnie.

112

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Faceci mają tak niewielkie potrzeby uczuciowe, że właściwie można uznać, że ich nie mają.