101

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Nie ma kompleksów, bo nie porównuje się z nikim innym:) A tak szczerze to miałby powody do kompleksów?...

102

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Całego go nie widziałam big_smile

103

Odp: Wakacyjny flirt, romans

No to słabo... nigdy Cę nie ciekawiło jak wygląda bez ubrania...::)

104

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Od czego jest wyobraźnia? Ja tam potrafię ocenić i przez ubranie czy jest apetyczny czy nie:) Masz jakąś fotkę?

105

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Hahhahaa big_smile Mam ale nie dam ;p A z tym co ma pod ubraniem to ja już w wyobraźni chyba wszystko robiłam wink

106

Odp: Wakacyjny flirt, romans

nie rozumiem, po co teoretyzować skoro można praktykować? ... Chyba niepotrzebnie się powstrzymywałaś...

107

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Nie przełamałabym się.

108

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Gdybyś zobaczyła te wspaniałości to nie wierzę żeby Cię nie skusiło wink

109

Odp: Wakacyjny flirt, romans

A co jeśli on tam nie ma wspaniałości? Bo tak teraz sobie przypominam, że na początku znajomości chciałam coś przy nich kombinować nożycami ogrodniczymi... ciach ciach!

110

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Dzisiaj mało który facet nie prezentuje zdjęć nagiej klaty na Fb więc trudno wierzyć że naprawdę nie wiesz co on  tam ma pod spodem:)

111

Odp: Wakacyjny flirt, romans

A co jeśli nie ma Fb? Ani nk? Widziałam tylko zdjęcia wysłane na pocztę i poprzez mms.

112

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ale były chociaż trochę rozebrane czy "grzeczne"?...

113

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Grzeczne smile Rozbierane to wołał ode mnie, ale nie dostał.

114

Odp: Wakacyjny flirt, romans

W tym roku przeżyłam taki wakacyjny flirt, bez konsekwencji, bo trwał tylko tydzień, byłam z koleżanką w małej górskiej miejscowości i poznaliśmy się na szlaku, on twierdził że jest singlem, a później okazało się że jednak ktoś ta,m na niego czeka... Ale nie miałam żadnych poważnych planów więc niespecjalnie się tym przejęłam, a przynajmniej milo spędziłam urlop:)

115

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Mimo to nie musiał kłamać.

116

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Może czuł się wolny, bo nie obiecywał nic wiążącego tamtej czekającej...?

117

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Dzisiaj ludzie szukający przygód często nie uważają za przeszkodę tego, że ktoś jest z związku, a jeśli akurat amant trafi na kogoś, kto zwraca na to uwagę, to tym bardziej nie powinien tego faktu ukrywać, tylko znaleźć kogoś innego i dzięki temu przeżyć romans z osobą, której to nie przeszkadza. Nie musiał nic mówić zamiast kłamać.

118

Odp: Wakacyjny flirt, romans

A jak już kłamie to niech tak to robi,  żeby prawda nie wyszła na jaw i nie zabolała drugiej strony;)

119

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Pewnie się nie przyznał po powrocie z wakacji.

120

Odp: Wakacyjny flirt, romans

A dlaczego sam wyjechał? Ja bym nie pozwoliła mojemu tak jeździć bez opieki wink

121

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Słusznie, po co kusić los?...

122

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Może mieszkali razem i chciała mieć dziewczyna wolną chatę big_smile

123

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Jeśli tak było to właściwie byli siebie warci:)

124

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Mi chłopak nie pozwolił jechać na wakacje z rodzicami... że niby co ja bym tam mogła wyprawiać. Żałosne... jakby mnie nie znał za dobrze to jeszcze bym zrozumiała. Powiedziałam mu, że robiłabym tam to samo co on robiłby tutaj, bo najwidoczniej ocenił mnie przez pryzmat siebie, ale koniec końców nie pojechałam dla świętego spokoju.

125

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Pozwoliłaś mu żeby rządził Twoimi wakacjami?...)