26

Odp: Poszukiwania bogatego męża

[quote=Kalinka01]Prawda, kochanek będzie bardziej szczodry, bo mąż to zawsze widzi najpierw swoje wydatki...[/quote]
Moja koleżanka ma męża co ostatnio  kupił sobie motor za 40 tys. a jej chyba przez miesiąc wypominał, że dał 400 zł na opony do jej auta którym głównie wozi dziecko do przedszkola a nie ma dla przyjemności ...:/ To chyba mówi wszystko o mężach i ich szczodrości...

27

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Uuuuuuuuu, aaaaaaaaaa.

Cóż za konkluzję.
Zrazu wychodzą szydła z worków.

Ja tam popieram te Wasze półniecne podejścia.
Przynajmniej tutaj jesteście sobą.

Choć powinnyście górnolotnie wespół krzyknąć "miłość jest najważniejsza... i choćbym miała życ w nadbudówce socjalnej i na zasiłkach z unry, to będę przy nim na zawsze".

Jedna koleżanka by chciała upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, brawo.
Wszystko jest kwestią determinacji w szukaniu...

...dlatego chwalmy Panią z inicjalnego postu w tym wątku.
Jasno się zadeklarowała. Niszczmy jednak żydokomunę, Pan dyrektor ripostujący (w necie czytałem, że to był bodaj JP Morgan Bank of fuck---ng U.S.A.) stawiał wszystko na bilanse.

Gdyby życie opierać na bilansach, gdzie byłaby zabawa?
Gdzie byłyby króliczki Playboya, gdyby nie właśnie brak bilansowego myślenia wszelkich Hefnerów?
Jak to żydokomuniści, sami strzelają we własne stopy. tongue

28

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Łaaadny wywód... A przyznaj się, gdzie ty byś szukał bogatej żony Incognito..?

29

Odp: Poszukiwania bogatego męża

[quote=incognito]Uuuuuuuuu, aaaaaaaaaa.

Cóż za konkluzję.
Zrazu wychodzą szydła z worków.

Ja tam popieram te Wasze półniecne podejścia.
Przynajmniej tutaj jesteście sobą.

Choć powinnyście górnolotnie wespół krzyknąć "miłość jest najważniejsza...[/quote]

Miłość jest ważna ale nie wbrew wszystkiemu... Tak to myślą nastolatki a w późniejszym wieku zmieniają się priorytety...

30

Odp: Poszukiwania bogatego męża

[quote=Ksymena]Łaaadny wywód... A przyznaj się, gdzie ty byś szukał bogatej żony Incognito..?[/quote]

Pewnie w krajach zachodnich, bogate wdowy Niemki już czekają wink

31

Odp: Poszukiwania bogatego męża

[quote=milagro][quote=incognito]Uuuuuuuuu, aaaaaaaaaa.

Cóż za konkluzję.
Zrazu wychodzą szydła z worków.

Ja tam popieram te Wasze półniecne podejścia.
Przynajmniej tutaj jesteście sobą.

Choć powinnyście górnolotnie wespół krzyknąć "miłość jest najważniejsza...[/quote]

Miłość jest ważna ale nie wbrew wszystkiemu... Tak to myślą nastolatki a w późniejszym wieku zmieniają się priorytety...[/quote]

Znam dojrzałych ludzi co też tak myślą i potrafią wywrócić życie do góry nogami....

32

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Ooo tak , tu druga młodość mojego dziadka mi się przypomina, rozwodził się dla młodszej mając 64 lata wink

33

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Nigdy nie jest za późno na miłość:)

34

Odp: Poszukiwania bogatego męża

[quote=Zafira]Ooo tak , tu druga młodość mojego dziadka mi się przypomina, rozwodził się dla młodszej mając 64 lata wink[/quote]
Jak czuł się ciągle  młodo to kto mu zabroni...?;)

35

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Jak miał odpowiednio dużo zer na koncie to mógł zaczynać nowe życie, bo przy skromnej emeryturze pewnie by się na to nie porywał

36

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Ani ta młodsza na niego, więc nie miał by takich dylematów wink

37

Odp: Poszukiwania bogatego męża

A jaka różnica wieku jest do zaakceptowania? Wiem, ze róznica ok 10 lat jest dość powszechna i naturalna. Ale 32 lata różnicy?? Znam parę: ona 32, on 64 (jak sie poznali). Dzis facet ma 68. W tym związku nie chodzi o pieniądze. Kobieta jest wykształcona, dobrze sytuaowana, zadbana i atrakcyjna. Facet podobno pomógł jej wyjść z dołka po rozpadzie małzeństwa. Ale razem są nadal.
Czy taki związek to patologia?
Gdzie jest granica "normalności"?

38

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Myślę, że to co odstaje od średniej traktowane jest jako podejrzane i ludzie zaczynają się doszukiwać nie wiadomo czego.
Dla przykładu:
młoda ładna laska i starszy pan... prawie każdy powie, że najpewniej poleciała na kasę, bo co taka młódka może widzieć w starym? I nikomu w tym momencie raczej przez myśl nie przejdzie, że jest peeeeeeeełno dziewczyn związanych z rówieśnikami, które lecą na ich kasę big_smile

Normalne jest chyba to co powszechne po prostu.

39

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Dla mnie podejrzane jest powyżej 10 lat różnicy, zwłaszcza jak jedno pochodzi z biedniejszego środowiska a drugie z bogatszego

40

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Jest kilka takich punktów, w których para powinna być zgodna, punktów, w których ich sytuacja powinna być w miarę wyrównana, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że związek będzie trwały i szczęśliwy i jest to między innymi środowisko, z którego pochodzą, status majątkowy, wykształcenie.

41

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Znam małżeństwa, gdzie oboje są z różnych środowisk i to ich nie poróżniło, ale z podobnym wykształceniem to się zgodzę

42

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Wyróżniamy 4 progi wiekowe w związkach:
0- 10 lat różnicy polecane.
10-15 lat różnicy akceptowalne.
15-20 lat różnicy podejrzane
20-30 żałosne
30 i więcej nieakceptowalne.

43

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Z zadowoleniem stwierdzam, że zawsze mieścilismy się w pierwszej kategorii big_smile Najstarszy miał 8 lat więcej niż ja, najmłodszy 5 lat mniej.

44

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Mnie się zdarzyło raz akceptowalne - 12 lat różnicy, reszta też w normie:)

45

Odp: Poszukiwania bogatego męża

U mnie było między +13 i - 2 więc też duża rozpiętość wiekowa

46

Odp: Poszukiwania bogatego męża

I co powiecie dziewczyny... były jakieś znaczące różnice w tych związkach? Bo ja szczerze powiedziawszy nie zauważyłam, żeby wiek odgrywał jakąś szczególną rolę lub na coś wpływał w tych moich relacjach.
Może tylko tyle, że kiedy miałam 18 lat, a on 26 to proponował ślub i założenie rodziny, a mi nie w głowie takie rzeczy były, dopóki mnie nie przestawił, ale potem byłam z kimś, kto nie planował tak szybko dzieci, a był tylko rok młodszy od tamtego, wiec to chyba nie bardzo wiązało się z wiekiem.

47

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Różne są przyczyny takiego pośpiechu, czasem taki  człowiek chce się wyrwać z domu, spod wpływu rodziców

48

Odp: Poszukiwania bogatego męża

To chyba częściej kobiety tak mają. Ciąża, ślub i do męża i tyle z życia...

49

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Z mężem też można czasem gdzieś  wyjść, nie demonizuj:)

50

Odp: Poszukiwania bogatego męża

Taaak... ale widzę co się dzieje w wielu takich związkach... kobiety toną w pieluchach, a mężczyźni pracują po 12 godzin. Przeraża mnie takie życie.