51

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Ja oddałam całą, dlatego się tak łapczywie na nią potem rzuciłam.

52

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

A dziś chcesz znów ją stracić dla ideału przez dawne sentymenty?...

53

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Spójrz na niego oczami tych dziewczyn, które kiedyś przez niego cierpiały, wtedy nie będzie już wydawał się taki idealny.

54

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Nie znam jego byłych i przez jakie sentymenty? Dziewczynki... ja zakochana jestem sad((

55

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

No to do dzieła, niech i on poczuje te motylki brzuchu:)

56

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

[quote=niechcemisie]Nie znam jego byłych i przez jakie sentymenty? Dziewczynki... ja zakochana jestem sad(([/quote]

Gratulacje, to znaczy że jeszcze wierzysz w miłość:)

57

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

To skąd ta smutna mina?...

58

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

On już czuł, ale ja spiep....łam sprawę. Stąd też ta smutna mina. Zepsułam wszystko, bo mam kompleksy i nie wierzę, że mogłabym mieć takiego mężczyznę jak on.

59

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Może i on też ma kompleksy i w to nie wierzy...?

60

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Uwierz mi że jak komuś się podobasz to on nie widzi Twoich wad, nawet jeśli Ty sobie nimi zaprzątasz głowę codziennie... Dla jednego np. będą piękne chude dziewczyny, a dla innego okrąglutkie, bo takie właśnie lubi smile

61

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

On też ma kompleksy, wiadomo i...  tak, mówił mi, że nawet jeśli ja zwracam na coś szczególną uwagę to nie znaczy, że ktoś będzie zwracał taką samą i na to samo. Mimo to kompleksy w ostatnich miesiącach zdominowały moje życie.

62

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

No to macie coś wspólnego, na tym też można zbudować jakieś zrozumienie na początek:)

63

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

On sobie z nimi radzi, ja nie i uważa, że skoro ja mu się podobam, to to wystarczy, żebym przestała się go krępować, a ja uważam, że jeśli ja się sobie już nie podobam z przyczyn, które jego zdaniem są w mojej głowie, a moim zdaniem na moim ciele, to nic z tego nie wyjdzie.

64

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Spróbować nie zaszkodzi, a może jemu się akurat to spodoba...? Gusty są różne.

65

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Nie, nie, nie... jeśli ja nie będę się czuła dobrze sama ze sobą, to nie będę się czuła dobrze przy nikim, ani nikt nie będzie się czuł dobrze przy mnie.

66

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

I to jest przypadek dla psychologa..., sama raczej się nie podbudujesz...

67

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

[quote=niechcemisie]On sobie z nimi radzi, ja nie i uważa, że skoro ja mu się podobam, to to wystarczy, żebym przestała się go krępować, a ja uważam, że jeśli ja się sobie już nie podobam z przyczyn, które jego zdaniem są w mojej głowie, a moim zdaniem na moim ciele, to nic z tego nie wyjdzie.[/quote]

Może zgłoś się do jakiegoś programu gdzie operują kobiety, które chcą się pozbyć kompleksów, np. "Łabędziem być...?

68

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Myślałam o tym, kiedy był nabór, ale:
- chcę zmienić tylko kilka rzeczy, a co jeśli oni by mnie chcieli przerobić po swojemu?
- nie ponoszą odpowiedzialności za to, co się nie uda i skąd potem wziąć kilkanaście tysięcy na ewentualną poprawkę?
- obciach, ludzie by palcami wytykali.
Jest tylko kilka defektów, które chciałabym zlikwidować i są one nabyte. Z tych, z którymi przyszłam na świat to może tylko cieni pod oczami chciałabym się pozbyć.

69

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Ale chyba jednak ryzyko jest tu dość niewielkie w porównaniu z tym ile mogłabyś zyskać? Program nie pozwoliłby sobie na błędy, bo to by było źle widziane przez oglądających...

70

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Ryzyko jest podczas takich zabiegów zawsze. I ja wiem czy mogłabym tak wiele znowu zyskać? Szczerze w to wątpię.

71

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Oglądałam parę odcinków, naprawdę jest różnica w wyglądzie przed i po zabiegach. Gdybym miała kompleksy i dużo do poprawki tobym sama zaryzykowała:) Nie warto się oglądać na to, co ludzie powiedzą...

72

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

No tak, gdyby do poprawki było dużo, to może i opłaca się podjąć ryzyko. Widziałam w prasie jakie cuda robią, jak ujmują kobietom po 15 lat robiąc z zaniedbanych szarych kobiecin super laski. Kwestia jeszcze tego, czy ktoś ten efekt utrzyma, bo zabiegi u kosmetyczki, kompleksowa opieka dentystyczna, treningi, odpowiednia dieta, lesze ciuchy to są wydatki, przymus regularności, walka ze słabościami, które doprowadziły do zaniedbań, przeorganizowanie sobie życia.

73

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Pewnie, można sobie odessać tłuszcz i zrobić zęby ale jak nadal będzie się jeść słodycze przed TV to nawet najlepsze efekty zaraz diabli wezmą:)

74

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

I łabędź zamieni się w ... w eeee... jakie są brzydkie ptaki oprócz sępów?

75

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

kondory? tylko one chyba nie są tłuste... wink