51

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Niech klęczy na grochu 3 dni jeśli taki zakochany...

52

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ale z posiniaczonymi kolanami już nie będzie taki ładny wink

53

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Hahah big_smile Słuchajcie, on teraz rozważa powrót do byłej ;p
Jestem przekonana, że to gość, który skorzystałby z każdej nadarzającej się okazji, ale pouczał mnie, że miłość powinnam uprawiać tylko i wyłącznie z kimś, kto jest moim chłopakiem i że trójkąty są zawsze złe, takie umoralnianie przez jednego z najbardziej niemoralnych ludzi, jakich znam.

54

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

A ona go zechce z powrotem?...

55

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Sama się z nim skontaktowała. Najwidoczniej musi mieć chłopaka tylko po to, żeby mieć chłopaka ;p

56

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

och, pustaki nie znoszą próżni bo to im przypomina że są puste i same ze sobą nie mogą wytrzymać wink

57

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Hahhahaa big_smile
Ja tu dzisiaj naprawdę będę płakała ze śmiechu big_smile
Szkoła się zaczęła, małolaty się parują, może to dla nich obciach nie mieć sympatii. Może nie taki jak nie mieć smartfona, ale jednak big_smile

58

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ciekawe co by taki chłopak wybrał jakby dać mu wybór  - dziewczynę czy smartfona wink

59

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Pewnie smartfona, dzięki któremu zaraz poderwałby inną:)

60

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Jak oni wszyscy już mają smartfony, przecież to element wyprawki szkolnej, żaden bez tego na zajęcia by nie mógł pójść.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-09-10 15:14:47)

61

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Już słyszałam o nowszej nowości - phablet -  tu jest już chyba wszystko w jednym, smartfony podobno się przy tym chowają...

62

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

O proszę... co to jeszcze wymyślą? Potem będą iphablety?

63

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Będą myślące za nas iphtelewizory, iphlodówki, wszystko w jednym:)

64

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Przecież już można wysyłać smsy do własnej lodówki, żeby odpisała czy jest ser żółty czy coś innego. Słuchałam audycji w radio o tej aplikacji, tylko nie pamiętam czy jest w fazie testów czy może już dostępna. Piszesz sms i lodówka odpowiada czy coś jest czy nie ma i dzięki temu wiesz co masz kupić po drodze do domu. Tyle ze to chyba niezbyt precyzyjne jest, bo podawali przykładowe pytania dla lodówki: "Czy w lodówce znajdują się napoje z kapslem?", a przecież taki napój to może być piwo, cola, oranżada.

65

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ciekawe czy jak ten ser wyjmiesz z opakowania to też lodówka go namierzy po wyglądzie  czy tylko z opakowań "czyta":)

66

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Albo trzeba trzymać produkty w podpisanych pojemnikach i zaprogramować to tak żeby lodówka je rozpoznawała?

67

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

A może musi pachnieć jak ser? Zepsuty już nie będzie rozpoznany jako ser:) Czego to ludzie nie wymyślą z lenistwa, bo  nie chce im się po prostu zajrzeć do lodówki:)

68

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

może wrócimy do tematu...?
Myślę że faceta można zwabić do łóżka na ser albo inne afrodyzjaki:)

69

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

nie bardzo pamiętam zasady skanowania produktów w takiej lodówce, ale pewnie dobra jest dla pracoholików, przynajmniej na filmach zawsze wygląda to tak, że otwierają lodówkę i ze zdziwieniem oznajmiają, że nie mają nic do jedzenia.

Wolę nie wabić jedzeniem do łóżka. Lubię to robić w różnych miejscach, ale w korytku bym nie chciała big_smile big_smile big_smile

70

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ja tam uwielbiam jeść w łóżku, tylko oczywiście tak żeby nie nakruszyć...:)

71

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Okruszki są najgorsze, można się wtedy poczuć jak królewna na ziarnku grochu.

72

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ale każda księżniczka ma swojego rycerza, także od sprzątania, więc okruszki jej nie straszne:)

73

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Okruszki można łatwo posprzątać, a śniadanie w łóżku jest tak romantyczne że jest warte późniejszego wysiłku:)

74

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Mi śniadanie w łóżku kojarzy się z tym okresem w życiu, kiedy byłam na tyle leniwa, ze chłopak musiał mi przynosić do wyra śniadania i kolacje. big_smile chyba trzeba to zmienić

75

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Nawet jak nie będziesz już leniwa to niech też  się stara, pozwalaj mu:)