51

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Taki już urok tych wakacyjnych znajomości że niewiele siewie o tej drugiej osobie, tyle ile ona chce powiedzieć...

52

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Dokładnie smile
A takie znajomości niewakacyjne... często są wspólni znajomi, otoczenie, nie da się zbyt wiele ukryć, bo szybko wyjdzie.

53

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Można działać jak ten słynny "Tulipan"z serialu Tv, który udawał bogacza a pochodził z rybackiej rodziny smile

54

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Hahaha Gabika tongue
Nie ma sensu udawać kogoś, kim się nie jest, bo człowiek odbiera sobie szansę na poznanie kogoś, kto zaakceptowałby go i pokochał takim, jakim jest.

55

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Tamten to chyba nie szukał miłości tylko kasy u tych pań:)

56

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Tamten facet chciał sobie poużywać , żyć jak w filmie, a nie zakładać rodzinę:)

57

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=niechcemisie]Hahaha Gabika tongue
Nie ma sensu udawać kogoś, kim się nie jest, bo człowiek odbiera sobie szansę na poznanie kogoś, kto zaakceptowałby go i pokochał takim, jakim jest.[/quote]

Ale czasem jak ktoś pokaże jaki naprawdę  jest to wszyscy uciekają gdzie pieprz rośnie...:( Szczerość nie zawsze jest zaletą...

58

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Hahah, no to trzeba zmienić to i owo tongue Przynajmniej te rzeczy, które przeszkadzają i nam samym i  innym.

59

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Najlepiej poznaje się ludzi na imprezach,. po paru głębszych ... Wychodzą takie sytuacje, o jakich na trzeźwo nawet by ktoś nie pomyślał, a na drugi dzień się udaje że nic się nie stało... big_smile

60

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Alkohol zgubą ludzkości...

61

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Niekoniecznie,  bo używany w stopniu umiarkowanym rozluźnia atmosferę:)

62

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Zguba zguba... właśnie przez tych, którzy tego nie potrafili/nie potrafią i ogólnie sam z siebie takie a nie inne ma działanie.

63

Odp: Wakacyjny flirt, romans

To czemu państwo polskie na niego pozwala i jeszcze pobiera akcyzę ze sprzedaży...?

64

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Bo większość ludzi chętnie wydaje na niego pieniądze - jak państwo mogłoby przepuścić taką okazję? Ludzie lubią ten stan jaki wywołuje alkohol, jak dobrze wchodzi, rozluźnia i jest humorek. Tylko że własnie największa zaleta alkoholu to także największa jego pułapka, a wielu ludzi podchodzi do picia nieodpowiedzialnie i bezmyślnie. Niby mówi się o tym w mediach, w szkołach itd. ale jakoś nie widzę, żeby mądrzej i ostrożniej z niego korzystano. Może nadal za mało tych akcji uświadamiających, nie wiem.

To jak z papierosami - legalna trucizna. Sprzedaż przynosi duże dochody.
Śmiali się, że nałożą najpierw akcyzę na e-papierosy, bo ludzie się przerzucają, a potem, jak przestaną i to palić, to na słonecznik wink

65

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Najlepiej pędzić z czego popadnie a nie składać się na państwo które na  każdym kroku zawodzi obywatela wink

66

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Z kurzych tych... hehe... kupek,  jak w "Na wspólnej".

67

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Dawniej nawet z kartofli czy owsa pędzono biber więc już nic mnie nie dziwi:)

68

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Piłam bimber raz... pierwszy i ostatni. Następnego dnia ciężko mi było przekręcić głowę z jednego boku na drugi, nie mówiąc o próbie podniesienia jej.

69

Odp: Wakacyjny flirt, romans

To ile on  miał procent? 100?...

70

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Nie wiem, ale nie chcę tego więcej...

71

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ja tylko raz piłam dobry bimber więc może trzeba spróbować z pewnego źródła wink

72

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ten był niby z pewnego tongue  Tak samo się czułam po tzw. "gazowcu" z Warki, a on miał tylko 14% Tak samo bolała głowa.

73

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Oj, po takich specyfikach to łatwo można się zatruć, więc ja nie eksperymentuję z trunkami:)

74

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ja praktycznie już nie piję, rzadko kiedy. Ani mi to nie smakuje, ani jakichś wartości odżywczych specjalnie nie ma, a lubię swój mózg i nie chcę zmieniać stanów świadomości żadnymi substancjami big_smile

75

Odp: Wakacyjny flirt, romans

I to się nazywa dojrzałość myślenia:) Jednak nie bez powodu ma się te 30 lat...