1

Temat: zazdrość ....

czy jesteś zazdrosne o swoich partnerów? a oni o was? czy zazdrość którejś z was zaszkodziła? co myślicie o tym dziwnym "zjawisku"?

2

Odp: zazdrość ....

zazdrość można interpretować na dwa sposoby- albo się komuś nie ufa albo bardzo zależy na tej osobie.
jestem zazdrosna o swojego chłopaka, wiem, że on o mnie też, ale w granicach normalności, a nie chorobowo jak niektórzy...

3

Odp: zazdrość ....

Tez jestem zazdrosna o swojego a on o mnie....czasami jest miło jak ta druga osoba jest o ciebie zazdrosna..oczywiście bez przesady...

4

Odp: zazdrość ....

Ja na początku byłam o mojego zazdrosna tongue ale teraz to juz chyba nie aż tak tongue A co do niego: no twierdzi, ze jest strasznie zazdrosny - ale to taki typ człowieka co tzryma w sobie tongue

5

Odp: zazdrość ....

odrobina zazdrości jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła smile

6

Odp: zazdrość ....

[quote=angelcity89]odrobina zazdrości jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła smile[/quote]

A czasami jest nawet wskazana. Wiemy wtedy, że jeszcze zależy...

7

Odp: zazdrość ....

masz 100 % rację smile

8

Odp: zazdrość ....

ale zazdrość czasem bywa tak uciążliwa i chora że związki sie rozlatują , odrobinka oczywiście nie zaszkodzi ale tylko odrobinka

9

Odp: zazdrość ....

cóż więcej dodać?
odrobina jak najbardziej - muszę wiedzieć, że mu zależy, ale... z niczym nie należy przesadzać smile

10

Odp: zazdrość ....

przesadnie zazdrosnych powinno się trzymać w izolatkach ;/ moja koleżanka jest tak zazdrosna, że jak widziała swojego już eks chłopaka jak rozmawia z inną to podbiegała do nich, uderzała 'z liścia' i jego i ją i chciała rzucać się pod samochody ;/

11

Odp: zazdrość ....

Ja jestem zazdrośnicą i nie tylko jeżeli chodzi o związek.

12

Odp: zazdrość ....

Gdzieś jakaś nutka zazrości jest obecna  w naszym związku i nie wstydze się do tego przyznac .
Natomaist nie zazdroszczę innym ludziom pozycji zawodowej ,majatu i tym podobnych rzeczy.

13

Odp: zazdrość ....

w każdym zwiazku musi być troszkę zazdrości

14

Odp: zazdrość ....

Ale w pozytywnym znaczeniu! taka przyjemna zazdrość!

15

Odp: zazdrość ....

taka zdrowa zazsrośc wnosi pozytywne emocje do związku dwojga ludzi jak najbardziej

16

Odp: zazdrość ....

W moim związku zazdrość jest dużym problemem - oboje jesteśmy szalenie o siebie zazdrośni. A to męczy. Człowiek sam siebie dołuje obawami, a potem jeszcze wkurza partnera docinkami, pytaniami, podejrzeniami. Pracujemy nad tym, coś tam się poprawia ale jest to bardzo trudnie.

17

Odp: zazdrość ....

my na całe szczęście jakoś mieścimy się w normie - nie jesteśmy mega zazdrosni, nie dajemy tez sobie narazie powodów to tego by ta zazdrość się wzmagała ...

18

Odp: zazdrość ....

U nas On nie jest zazdrosny, a ja niestety bywam. Nie to, że cały czas, tylko co jakiś czas jak się sama na coś nakręcę to zaczynam się czepiać... ech, dobrze, że nie cały czas wink

19

Odp: zazdrość ....

odrobina zazdrości jest zawsze wskazana, ale bez przesady, bo na pewno zaszkodzi a nie pomoże...

20

Odp: zazdrość ....

[quote=agf]U nas On nie jest zazdrosny, a ja niestety bywam. Nie to, że cały czas, tylko co jakiś czas jak się sama na coś nakręcę to zaczynam się czepiać... ech, dobrze, że nie cały czas wink[/quote]
hehe najgorsze jest takie "samowkręcanie się" big_smile
niestety czasem może być niebezpieczne ...

21

Odp: zazdrość ....

Bardzo bardzo niebezpieczne. Wiem coś o tym. Czasami wyobrażałam sobie, że jeśli wpadnę do niego bez zapowiedzi to zastanę go z jakąś inną, przyłapię na gorącym uczynku, wyobrażałam to sobie na wszystkie możliwe sposoby.

22

Odp: zazdrość ....

jeżeli jest miłość to jest i zazdrość...

23

Odp: zazdrość ....

właśnie... może lepiej być zazdrosnym (mimo, że czasem mnie to moje nakręcanie się męczy) niż nie czuć zazdrości, bo może to jest znak, że tak bardzo nam nie zależy? ...?

24

Odp: zazdrość ....

My mamy problem z patologiczną wręcz zazdrością. A to nie daje żyć, bo nie możemy czasami nawet przejść przez miasto bez okazywania jej.

25

Odp: zazdrość ....

[quote=agf]właśnie... może lepiej być zazdrosnym (mimo, że czasem mnie to moje nakręcanie się męczy) niż nie czuć zazdrości, bo może to jest znak, że tak bardzo nam nie zależy? ...?[/quote]
kiedyś słyszałam, że to mężczyźnie powinno trochę bardziej zależeć, czyli powinien być też nieco bardziej zazdrosny...